Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kolejne Bose ogarnięte:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Dodatkowo został podłączony moduł Bluetooth

Kiedy można się do Ciebie zgłosić ? poważnie pytam:decayed:

Mam od podłaczenia przód Bose i Blutka, tzn tylko okablowanie.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak ci pasuje. Odezwij się na PW to się zgadamy

Opublikowano
Jak ci pasuje. Odezwij się na PW to się zgadamy

OK

Opublikowano
Zakoduje sobie pewnie sam, w A3 troszkę bawiłem się z kodowaniami i różnymi zmianami raczej sam. Ile LED kosztuje, znaczy sama navi?

to zależy ale tak od 1600zł w górę spokojnie znajdziesz , ale na pewno i taniej można tylko trzeba dobrze poszukać okazji :wink:

...wie ktoś może czy ten zestaw z B8 podejdzie do naszych B6 , był chyba gdzieś kiedyś wątek o tym ale nie moge znaleźć

http://www.baaqii.com/promanage/productimage/Ewhole/MA244-1.jpg

:hi:

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/ trzymaj:wink::wink:

Opublikowano

...wie ktoś może czy ten zestaw z B8 podejdzie do naszych B6 , był chyba gdzieś kiedyś wątek o tym ale nie moge znaleźć

http://www.baaqii.com/promanage/productimage/Ewhole/MA244-1.jpg

:hi:

do drzwi kierowcy przełączniki szyb i lusterek pasują p&p,lecz trochę rzeźbienia jest przy reszczie drzwi

auto masz z mojego roku więc jeszcze mogą ci nie pasować kostki w przełącznikach z tyłu i prawym przodzie tzn. możesz mieć kostkę na 8 pinów a w tych z chromem jest wtyczka na 4 piny, ja tak miałem:wink:

ja mam u siebie boczki wraz z całą instalacją od B7 więc roboty mniej :wink:

...wie ktoś może czy ten zestaw z B8 podejdzie do naszych B6 , był chyba gdzieś kiedyś wątek o tym ale nie moge znaleźć

http://www.baaqii.com/promanage/productimage/Ewhole/MA244-1.jpg

:hi:

te są ładniejsze :decayed:

http://img41.imageshack.us/img41/51/dsc00894ym.jpg

ja wiem ze takie sa ładniejsze ale znajdź mi taki zestaw za 30F :whistling:, bo za to co pokazałeś trzeba 100F dać :doh:

Opublikowano

Panowie może ma ktoś taki kolor jak mój i chce wydech na 2 strony i zderzak z S4?

Opublikowano
Zakoduje sobie pewnie sam, w A3 troszkę bawiłem się z kodowaniami i różnymi zmianami raczej sam. Ile LED kosztuje, znaczy sama navi?

to zależy ale tak od 1600zł w górę spokojnie znajdziesz , ale na pewno i taniej można tylko trzeba dobrze poszukać okazji :wink:

...wie ktoś może czy ten zestaw z B8 podejdzie do naszych B6 , był chyba gdzieś kiedyś wątek o tym ale nie moge znaleźć

http://www.baaqii.com/promanage/productimage/Ewhole/MA244-1.jpg

:hi:

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/ trzymaj:wink::wink:

:hi:podziękował

Opublikowano
Zakoduje sobie pewnie sam, w A3 troszkę bawiłem się z kodowaniami i różnymi zmianami raczej sam. Ile LED kosztuje, znaczy sama navi?

to zależy ale tak od 1600zł w górę spokojnie znajdziesz , ale na pewno i taniej można tylko trzeba dobrze poszukać okazji :wink:

...wie ktoś może czy ten zestaw z B8 podejdzie do naszych B6 , był chyba gdzieś kiedyś wątek o tym ale nie moge znaleźć

http://www.baaqii.com/promanage/productimage/Ewhole/MA244-1.jpg

:hi:

te są ładniejsze :decayed:

http://img41.imageshack.us/img41/51/dsc00894ym.jpg

Te raczki wychodzily w polysku? Pinkne sa

Opublikowano

Pewnie się rysują od samego patrzenia na nie :decayed:

Opublikowano

:slina:

Ja chce takie :slina:

Opublikowano

to chyba RS :eusathink:

Opublikowano

No to czego tego nie mam :decayed:

Opublikowano

to bierz szpreja w rękę i ogień a potem tylko polerka w taki połysk :grin:

Opublikowano

Co Wy tu znowu kombinujecie:naughty::decayed:

Opublikowano
Kolejne Bose ogarnięte:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Dodatkowo został podłączony moduł Bluetooth

B&O ogarniesz u mnie?

Opublikowano
...wie ktoś może czy ten zestaw z B8 podejdzie do naszych B6 , był chyba gdzieś kiedyś wątek o tym ale nie moge znaleźć http://www.baaqii.com/promanage/productimage/Ewhole/MA244-1.jpg:hi:
do drzwi kierowcy przełączniki szyb i lusterek pasują p&p,lecz trochę rzeźbienia jest przy reszczie drzwiauto masz z mojego roku więc jeszcze mogą ci nie pasować kostki w przełącznikach z tyłu i prawym przodzie tzn. możesz mieć kostkę na 8 pinów a w tych z chromem jest wtyczka na 4 piny, ja tak miałem:wink:
ja mam u siebie boczki wraz z całą instalacją od B7 więc roboty mniej :wink:
jak masz instalacje B7 to p&p ,tylko trochę szlifowania będziesz miał żeby pojedyncze przełączniki dobrze chodziły :wink:
Opublikowano
Kolejne Bose ogarnięte:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Dodatkowo został podłączony moduł Bluetooth

B&O ogarniesz u mnie?

Przydały by się schematy, kodowania to byśmy to zrobili.:wink:

Opublikowano

polecam pume, bose na pokadzie:naughty:

Opublikowano
polecam pume, bose na pokadzie:naughty:

No w koncu :) wszystko ogarniete czyli stage I,II,III?

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

tak 1 2 3 :naughty: fajnie ci powiem to gra, dla mnie więcej nie trzeba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.