Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

pany ile jest kabelków w lusterku zewnętrznym które ma

elektryczne składanie

podgrzewanie

fotochrom

16?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

pany ile jest kabelków w lusterku zewnętrznym które ma

elektryczne składanie

podgrzewanie

fotochrom

16?

Chyba 10 albo 12 ale też może być bez fotochromu ale z pamięcią i ma tyle samo pinów :whistling:

Opublikowano

:hi:

a czy kostka w normalnym lusterku tylko z podstawowymi funkcjami , czyli bez fotochromu ,składania i pamięci też jest na 16 pinów (dwa rzędy po 8pinów) ?

Opublikowano

14 z pamięcią , 10 to elektrycznie składany fotochrom:wink:

Opublikowano
:hi:

a czy kostka w normalnym lusterku tylko z podstawowymi funkcjami , czyli bez fotochromu ,składania i pamięci też jest na 16 pinów (dwa rzędy po 8pinów) ?

Ta :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

a czy kostka w normalnym lusterku tylko z podstawowymi funkcjami , czyli bez fotochromu ,składania i pamięci też jest na 16 pinów (dwa rzędy po 8pinów) ?

Tak taka sama.

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

14 z pamięcią , 10 to elektrycznie składany fotochrom:wink:

:thumbup1:

Opublikowano

Nie spać

Opublikowano

Panowie wg Was jaka jest lepsza opcja:

kupić ori bixenony czy kupić od gwertego po przeróbkach ? :co:

Opublikowano
Nie spać

Zwiedzać...!

Opublikowano

ja bym brał od Gwerty :wink: jeszcze nikt nie złożył żadnego zażalenia a na soczewkach b8 i może zapodać ledy w pasku jak s6 na dole jako opcje :wink:

Opublikowano

Panowie, przeglądam sobie z nudów ogłoszenia za B6 .. znalazłem fajną ale coś mi to na ori skórę nie wygląda.. jak myślicie, co to za cholerstwo?

media.jpg

Opublikowano
ja bym brał od Gwerty :wink: jeszcze nikt nie złożył żadnego zażalenia a na soczewkach b8 i może zapodać ledy w pasku jak s6 na dole jako opcje :wink:
No z Tym brakiem zażaleń się nie rozpędzaj:whistling::wink: a co do ori bixów to lipa bo strasznie słabo świecą i bez swapa soczewki nie opłaca się mieć bixów lepiej już xenon świeci:decayed:
Opublikowano
Panowie, przeglądam sobie z nudów ogłoszenia za B6 .. znalazłem fajną ale coś mi to na ori skórę nie wygląda.. jak myślicie, co to za cholerstwo?

http://s15.postimg.org/6runkm31n/media.jpg

jakies pokrowce

Opublikowano
Panowie, przeglądam sobie z nudów ogłoszenia za B6 .. znalazłem fajną ale coś mi to na ori skórę nie wygląda.. jak myślicie, co to za cholerstwo?

http://s15.postimg.org/6runkm31n/media.jpg

jakies pokrowce

też mi się tak wydaje

Opublikowano

paskudne .. :thumbdown:

Opublikowano
ja bym brał od Gwerty :wink: jeszcze nikt nie złożył żadnego zażalenia a na soczewkach b8 i może zapodać ledy w pasku jak s6 na dole jako opcje :wink:
No z Tym brakiem zażaleń się nie rozpędzaj:whistling::wink: a co do ori bixów to lipa bo strasznie słabo świecą i bez swapa soczewki nie opłaca się mieć bixów lepiej już xenon świeci:decayed:

Co Ty pindolisz wladi ja mam ori I jest gicior a wczesniej miałem xenie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wstawać nie spać ;) do roboty ja nie będę na wszystkich pracował ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.