Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurfa... pamietam czasy jak szukalem swojej B6... na widok S-line'a każdy sikał, taka eSa B6 była mega rarytasem za 90k... a teraz? normalne auto :kwasny:

W 2007 to był klimat... B7 było czymś nieosiągalnym w 3.0TDI, ładne B6 kosztowało 60-70k, dopasionych sztuk było mega mało.

...rozmarzyłem się po paru JD :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kurfa... pamietam czasy jak szukalem swojej B6... na widok S-line'a każdy sikał, taka eSa B6 była mega rarytasem za 90k... a teraz? normalne auto :kwasny:

W 2007 to był klimat... B7 było czymś nieosiągalnym w 3.0TDI, ładne B6 kosztowało 60-70k, dopasionych sztuk było mega mało.

...rozmarzyłem się po paru JD :grin:

Flayer napisałem ci PW będę wdzięczny :hi:

Opublikowano
Kurfa... pamietam czasy jak szukalem swojej B6... na widok S-line'a każdy sikał, taka eSa B6 była mega rarytasem za 90k... a teraz? normalne auto :kwasny:

W 2007 to był klimat... B7 było czymś nieosiągalnym w 3.0TDI, ładne B6 kosztowało 60-70k, dopasionych sztuk było mega mało.

...rozmarzyłem się po paru JD :grin:

jak ja szukałem w 2009 roku B6/B7 to B7 2.0TDI S-line stały od 18tys euro+, a B6 S-line 1.9 TDI ok 14 :decayed:

Opublikowano
Kurfa... pamietam czasy jak szukalem swojej B6... na widok S-line'a każdy sikał, taka eSa B6 była mega rarytasem za 90k... a teraz? normalne auto :kwasny:

W 2007 to był klimat... B7 było czymś nieosiągalnym w 3.0TDI, ładne B6 kosztowało 60-70k, dopasionych sztuk było mega mało.

...rozmarzyłem się po paru JD :grin:

I dlatego zrezygnowałem z pomysłu sprzedaży auta.

Ty pewnie podobnie....

Opublikowano

Fly kupowałeś kiedyś zamienniki halogenów ? Możesz podrzucić co to było i jak się sprawowało :wink:

Opublikowano

Lampy jakoś wyregulowane, ale i tak chyba będzie trzeba na diagnostykę pojechać żeby profi wyregulować, bo teraz chyba daje ludziom po oczach.

Kurde te bixy nawet na H7 dają mega radę :decayed:

W porównaniu do zwykłych lamp jest dużo lepiej.

No i jeszcze raz pytanko, czy da się jakoś pobudzić do życia silniczek od bixenonów podając na któryś pin napięcie?

Opublikowano

Pewnie poleci za 400F :thumbdown:

---------- Post dopisany 08-06-2013 at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 23:49 ----------

Jakie numery mają graty do samopoziomowania bixów?

Opublikowano

pełne samopoziomowanie tzn czujniki na wahacze plus moduł ?

Opublikowano

Tak, całość :wink:

Opublikowano

ło matko chce Ci się w to bawić ? :)

Opublikowano

Imitacje bym zamontował w sumie ale mam włącznik DLH + DRL :decayed:

Opublikowano
Pewnie poleci za 400F :thumbdown:

---------- Post dopisany 08-06-2013 at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 23:49 ----------

Jakie numery mają graty do samopoziomowania bixów?

:hi:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-145322/

Opublikowano

936004_252636958211389_1269649634_n.jpg

945369_253069848168100_1627290816_n.jpg

:hi:Aloha z rana:decayed:

Opublikowano
:hi::naughty::kox:
Opublikowano

:hi:

am1-jpg

Opublikowano

Się wie :)

Opublikowano

drYft pane, drYft.

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

Ktoś chce?

$T2eC16V,!yEE9s5jFJ)fBQFSLHvsNw~~60_57.JPG

!B4n3ycwBmk~$(KGrHqR,!iYEyd42YbSzBMqi1ilwCw~~_12.JPG

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.