Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piz*nąłem w borsuka dziś :doh: efektem jest połamana dokładka, rozjebany halogen, urwana osłona pod silnikiem i ten plastik co przychodzi na halogen :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ajajaj. dobrze że nie trafiłeś na coś pokroju sarny lub dzika..

Opublikowano
piz*nąłem w borsuka dziś :doh: efektem jest połamana dokładka, rozjebany halogen, urwana osłona pod silnikiem i ten plastik co przychodzi na halogen :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

:facepalm:

Opublikowano

wkurw na maxa, dobrze że nie mam żadnego alkoholu pod ręką :facepalm: jeden plus że chyba będzie s-line :whistling:

Opublikowano
wkurw na maxa, dobrze że nie mam żadnego alkoholu pod ręką :facepalm: jeden plus że chyba będzie s-line :whistling:

zależy gdzie borsuk miał OC :banan:

a tak serio to ciekawe co powie Twoje ubezpieczalnia ? Był znak że mogą być zwierzęta ?

Opublikowano

nie wiem czy był, a ubezpieczalnia moja powie tak że nie ma AC to d*pa :thumbdown:

Opublikowano

Łukasz :cry:

Opublikowano

no masakra, idę spać bo się wkurwiłem :hi:

Opublikowano
no masakra, idę spać bo się wkurwiłem :hi:

ja bym nie usnął... :whistling:

Opublikowano

też jest to możliwe... dobre w tym że chociaż borsuk wyzionął ducha:whistling:

Opublikowano
piz*nąłem w borsuka dziś :doh: efektem jest połamana dokładka, rozjebany halogen, urwana osłona pod silnikiem i ten plastik co przychodzi na halogen :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Mam lewy jakbys chcial.

Opublikowano

ktoś kto ma ELSE może mi powiedzieć gdzie znaleźć rozpiskę kabelków w wiązce co idzie od taśmy do poduchy w multifunkcji... Jest to w ogóle tam opisane??

Opublikowano
piz*nąłem w borsuka dziś :doh: efektem jest połamana dokładka, rozjebany halogen, urwana osłona pod silnikiem i ten plastik co przychodzi na halogen :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

łoooo kutwa.. no to nic tylko współczuć.. ale trzeba znaleźć jakąś dobrą stronę tego wydarzenia.. możesz zrobić nowe mody np zderzak s4 :decayed:

ale szczerze to wpołczuje... :facepalm::facepalm: ja ostatnio ledwo ledwo wyhamowałem przed sarna....

Opublikowano

Jozek, dobrze jest, będzie sline :banan: Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :naughty:

Opublikowano
Jozek, dobrze jest, będzie sline :banan: Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :naughty:

oo totototoooo :whistling::naughty:

Opublikowano

Biedny borsuk :kwasny:

Opublikowano

Biedna rodzina Borsuka :kwasny:

Opublikowano

ja bym nie wytrzymał do jutra :naughty:

Dokładnie 10 min roboty:decayed:

na noc do pracy chodze i nie chcialo mi sie isc a do tego takie usyfione ze szkoda zakladac wiec w pracy je ladnie karcherem potraktowalem :naughty:

piz*nąłem w borsuka dziś :doh: efektem jest połamana dokładka, rozjebany halogen, urwana osłona pod silnikiem i ten plastik co przychodzi na halogen :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

szkoda auta no i borsuczka :kwasny:

---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

ty to wiesz jak ludzi budzic... :kox::kox::kox::kox: szkoda tylko ze nie mam takcih widokow na codzien

Opublikowano

Jeden plus ze raczej s-line wpadnie. Fly moge Ci go sprzedac:decayed: bedziesz mial futerko:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.