Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Eeee miglanc aaa dzie je mój (znaczy twój :whistling:) ale dla mnie włącznik :naughty: Dominikkku :kox:

pytaj na poczcie:decayed:

hehe no czym te to wysyłał gołębiem :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ustka godzine temu :decayed:

DSCN9337.jpg

---------- ----------

pochwalę się i moją babką b6 niebawem...ale to babcia w sumie musicie być wyrozumiali

Opublikowano
:polew:

Wiesz jak kasa dobra to sie mozna z nim rozstac;) a w zamian kupic cos fajniejszego :wink:

ale można też jakiegoś grata kupić, jak tu ma się samochód pewny i w perfekcyjnym stanie:decayed:

Opublikowano

cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling::whistling:

Opublikowano
cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling::whistling:

C6 :jerk:

Opublikowano
cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling::whistling:

C6 :jerk:

+1:decayed:

Opublikowano
cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling::whistling:

C6 :jerk:

Łukasz jeżdziłem nie raz,nie kupiłbym :kwasny:
Opublikowano
cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling::whistling:

C6 :jerk:

Łukasz jeżdziłem nie raz,nie kupiłbym :kwasny:

+1

Opublikowano
cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling::whistling:

C6 :jerk:

A5 :decayed:

Opublikowano
cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling::whistling:

C6 :jerk:

A5 :decayed:

+1
Opublikowano

nie wypowiem się o jeździe bo nie jeździłem C6 ale jak na nią patrze to mam miętkę nogi :grin:

Opublikowano
cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling::whistling:

C6 :jerk:

+1:decayed:

+2 :decayed::decayed:

Opublikowano

Ostatnio pojeździłem troszke A6 C6 3.0 TDI s-line :) Super autko! Jednak już duże, a do tego moim zdaniem sedan ładniejszy niż kombi

Opublikowano

A moim właśnie zdaniem w środku nie czuć tego, że jedziesz krową

Opublikowano
cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling::whistling:

BMW E90 330D :) Najlepiej w M-pakiet

Opublikowano
cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling::whistling:

C6 :jerk:

A5 :decayed:

C-Klasse z pakietem AMG 3.2CDI:jerk::jerk:

Opublikowano

nie ma ktoś na sprzedaż przód s-line ?

Opublikowano
cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling::whistling:

BMW E90 330D :) Najlepiej w M-pakiet

Ta zniewaga krwi wymaga :bicz:

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling::whistling:

C6 :jerk:

A5 :decayed:

C-Klasse z pakietem AMG 3.2CDI:jerk::jerk:

I tu tez , jakies C- klasy , BMW :facepalm: tylko :audi: !!! :baseball:

Opublikowano

de343a91fde9db0384effba0481a70c0.jpg?1372936971:naughty:

f349ad916c270479a8faa01767183e28.jpg?1372861891

Opublikowano

Pany zapodajcie linkiem dot. montazu schowkow pod fotelami B6/B7 prosze :wink:

Szukam i szukam i lipa :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.