Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siema wszystkim:hi:taki zalatany jestem ze na forum posiedzieć nie ma kiedy:facepalm: ale dziś doszedł nowy towares

http://s14.postimg.org/51doy27nh/image.jpg:naughty:

ile dałeś ?? :wink:

Opublikowano
Siema wszystkim:hi:taki zalatany jestem ze na forum posiedzieć nie ma kiedy:facepalm: ale dziś doszedł nowy towares

http://s14.postimg.org/51doy27nh/image.jpg:naughty:

ile dałeś ?? :wink:

troszku drogo bo kupowalem w aso i dalem prawie 500 ale polowalem na nie juz sporo czasu.

Opublikowano

Nie wala się komuś korbka do B6/7 ?

Opublikowano

:siema:

z rańca :wink:

Opublikowano

Siema siema :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Nie wala się komuś korbka do B6/7 ?

wala:wink:

daj adresc na pw to jutro wysle

Opublikowano

siema z ranca:hi:

Opublikowano
Siema wszystkim:hi:taki zalatany jestem ze na forum posiedzieć nie ma kiedy:facepalm: ale dziś doszedł nowy towares

http://s14.postimg.org/51doy27nh/image.jpg:naughty:

ile dałeś ?? :wink:

troszku drogo bo kupowalem w aso i dalem prawie 500 ale polowalem na nie juz sporo czasu.

Za komplet ? :)

Opublikowano
Nie wala się komuś korbka do B6/7 ?

mi się będzie jak obadam mody na tyle :wink:

Opublikowano

Montowal ktoś z Was xenon hid w halogeny? Musi być specjalny pod CANa?

Opublikowano
Montowal ktoś z Was xenon hid w halogeny? Musi być specjalny pod CANa?

to zależy jakie masz MCE ale z reguły canowe sa lepsiejsze:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Siema wszystkim:hi:taki zalatany jestem ze na forum posiedzieć nie ma kiedy:facepalm: ale dziś doszedł nowy towares

http://s14.postimg.org/51doy27nh/image.jpg:naughty:

ile dałeś ?? :wink:

troszku drogo bo kupowalem w aso i dalem prawie 500 ale polowalem na nie juz sporo czasu.

Za komplet ? :)

Tak za komplet:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

:a4fan:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
jutro wyjeżdżam do Władysławowa na urlop i żeby nie bylo tak pięknie dobrze ze zauważyłem jak wyglądają moje 6 miesięczne opony które kupilem za ponad 2 tys , po odebraniu samochodu z warsztatu gdzie wymienili mi klocki i tarcze........... pirelli p zero rosso :/ nie wiem w co oni zaj** albo po czym jechali żeby do takiego stanu doprowadzić moje opony sztuk 2 .... opony praktycznie pachną nowoscia i juz nadają sie na śmietnik, musiałem na szybkiego kupić 2 nowe za jedyne 980zl w norauto pirelli p zero nero GT :/ i tak o to przed wyjazdem jestem do tylu tysiaka

lewa strona

http://images37.fotosik.pl/2113/62011277d5358d61m.jpg

http://images44.fotosik.pl/746/4e24480cc679a2fcm.jpg

http://images45.fotosik.pl/1871/04d83b37970709c8m.jpg

http://images37.fotosik.pl/2113/b49b3dce788eac6bm.jpg

http://images47.fotosik.pl/1871/d6ce2f558b8d8f84m.jpg

prawa :/

http://images43.fotosik.pl/1885/3f2788274de5fc67m.jpg

http://images43.fotosik.pl/1885/9164942bfa18fe67m.jpg

http://images40.fotosik.pl/2097/098f80283529de2em.jpg

jak by mysza zaczęła wpier** kawal opony...

To oni felgi też tak poniszczyli?

nie felgi juz take byly, jedynie w miejscach zniszczeń opon na rantach felgi jest swieze obdarcie

Właśnie widzę :kwasny: Nie pojechałeś do nich sprawę wyjaśnić? Ja bym ich chyba zlinczował :kwasny:

i tak sie pewnie wypra , pojade jak wroce z Władysławowa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.