Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i uj jestem juz mezem i powiem wam jedyne co moge powiedziec to glowa boli:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no i uj jestem juz mezem i powiem wam jedyne co moge powiedziec to glowa boli:decayed:

własnie miałam pytać jak żyjesz :wink:

Opublikowano
:hi:all

Patent się świetny bo otwierasz samochód (pilotem) i już masz oświetlony teren przed drzwiami a u nas dopiero jak otworzysz drzwi. Mam zdemontowane lusterka od B6 to bym musiał podejść do SuperB i przymierzyć na oko :eusathink:

poprosiłbym :decayed: tylko oko żeby w miarę proste było :wink::whistling:

Opublikowano
no i uj jestem juz mezem i powiem wam jedyne co moge powiedziec to glowa boli:decayed:

własnie miałam pytać jak żyjesz :wink:

nieskromnie powiem ze ledwo wsumie za duzo alkoholu ale ciul dalem rade a co do szczegulow to ja si eogarnie fotograf to mam nadzieje ze wzuce na forum bo bylo fajnieeeeee:decayed:

Opublikowano
no i uj jestem juz mezem i powiem wam jedyne co moge powiedziec to glowa boli:decayed:

własnie miałam pytać jak żyjesz :wink:

nieskromnie powiem ze ledwo wsumie za duzo alkoholu ale ciul dalem rade a co do szczegulow to ja si eogarnie fotograf to mam nadzieje ze wzuce na forum bo bylo fajnieeeeee:decayed:

ty to i tak szybko do siebie widzę dochodzisz bo mój to dopiero we wtorek po weselu :whistling: no to czekam na foty :kox:

Opublikowano

ja to i tak czuje sie jak kupa ale staram sie:decayed:

Opublikowano
ja to i tak czuje sie jak kupa ale staram sie:decayed:

:wink:

na kaszubach to masz pulter, wesele, poprawiny, poprawiny poprawin i............... zależy jak rodzina się trzyma :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
ja to i tak czuje sie jak kupa ale staram sie:decayed:

:wink:

na kaszubach to masz pulter, wesele, poprawiny, poprawiny poprawin i............... zależy jak rodzina się trzyma :polew::polew::polew::polew:

Łoda fffaak ys dys? :eusathink:

Opublikowano
ja to i tak czuje sie jak kupa ale staram sie:decayed:

na kaszubach to masz pulter, wesee, poprawiny, poprawiny poprawin i............... zależy jak rodzina się trzyma :polew::polew::polew::polew:

tu tez jest podobnie i juz ledwo widze
Opublikowano

U mnie jest polter :decayed:

Opublikowano

mikaszi, nie widziałeś gdzieś tam w UK czujników do samopoziomowania i sterownika w dobrej monecie? :naughty:

Opublikowano
mikaszi, nie widziałeś gdzieś tam w UK czujników do samopoziomowania i sterownika w dobrej monecie? :naughty:

takie tajle to się ciągnie z pl tutaj i na jebaju sprzedaje dalej...

Opublikowano
mikaszi, nie widziałeś gdzieś tam w UK czujników do samopoziomowania i sterownika w dobrej monecie? :naughty:

takie tajle to się ciągnie z pl tutaj i na jebaju sprzedaje dalej...

Prawda :grin: w Polandowie mozna szybciej dostac w dobrej kasie bo na Ebay-u to troche sobie cenia za takie rzeczy , Ja sam szukam takich czujnikow dla siebie i jak narazie na Ebay-u lipa starszna :facepalm: ciezko dostac do B6 a jak sie znajdzie to w takiej kasie , ze lepiej chyba jest pujsc do Dealera i kupic nowe.

Opublikowano

3609e5b9aed5753bb5a25e9c12bfbefe.jpg?1374353101

umarłem :polew:

Opublikowano

Tomek jak jechałem jako 4-5 w konwoju to nakrecilem 2 krotkie filmiki przejazdu audiczek z choragiewkami z logo forum, ale ze w aucie bylem sam wiec ciezko bylo nagrywac trzymajac w jednej rece cegłe S3 a w drugiek kiere, bo skupiajac sie na fonie autko mi zjezdzalo ;P no i ciezko mi bylo nagrywac tych co jechali za mna :doh:

Opublikowano

:siema:

wróciłem z urlopu pisać PW co komu i na kiedy ...

...chodzi o naklejki...a ja napisze za ile :decayed:

Wladi ja również dziękuje skończyłem z nimi o 5:10 :kox::polew::polew::polew:

Opublikowano

Kilo koksu na wczoraj xD

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
:siema:

wróciłem z urlopu pisać PW co komu i na kiedy ...

...chodzi o naklejki...a ja napisze za ile :decayed:

Wladi ja również dziękuje skończyłem z nimi o 5:10 :kox::polew::polew::polew:

i denerwujcie mnie dalej pijcie beze mnie :facepalm:

Opublikowano

Witam :hi:

coś tu cicho i pusto - część w pracy, a część kaca po weekendzie leczy ?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.