Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to jak w końcu bo zaraz wyjdzie że szkła są Afrykańskie:polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
cale lustra to to samo chodzi tylko o samo szklo , na strone angielska szklo w lusterku po stronie kierowcy , prawej jest zaokraglone na krawedzi na stronie zewnetrznej aby lepiej bylo widac wszystko wokol auta chodzi o martwy punkt gdy nas ktos wyprzdza zas na polska strone bedzie to samo ale ze szklem po stronie kierowcy po lewej stronie.

to chyba chodzi ci czy są asferyczne , te nie są

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

cale lustra to to samo chodzi tylko o samo szklo , na strone angielska szklo w lusterku po stronie kierowcy , prawej jest zaokraglone na krawedzi na stronie zewnetrznej aby lepiej bylo widac wszystko wokol auta chodzi o martwy punkt gdy nas ktos wyprzdza zas na polska strone bedzie to samo ale ze szklem po stronie kierowcy po lewej stronie.

to chyba chodzi ci czy są asferyczne , te nie są

szkło jest tak jak by podzielone coś jak to

$T2eC16Z,!)UE9s3wDcb7BR7)MpOQo!~~60_12.JPG

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

:hi:narka

Opublikowano

Aha ok juz kumam a koledzy czy lustra zewnetrzne od S4 B8 pasuja do naszych B6 ???

Opublikowano

To na czym stanęło? będą pasiły te szkła? Miki sprzedajesz to daj na pw:wink:

Opublikowano

same szkła podejdą bez problemu...

Opublikowano

Siema po krotkiej przerwie :D

Moze maly spocik jak ktos z okolic Mrzezyna? ;)

Opublikowano

wladi różnica taka jakbyś swoje zamienił stronami

Opublikowano

Nie kumam dalej....to będzie to chodziło tak jak powino czy będę widział szare myszki w tych szkłach:polew:

Opublikowano

same szkła są takie same...

1. nie są one asferyczne więc nie ma różnicy,

2. w naszych audi lusterka oddalają tak samo, bez różnicy czy to prawe, czy lewe...

Opublikowano

na tych fotochromach nie widzę paska asferycznego więc lewe i prawe jest takie samo ,więc powinny pasować

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

same szkła są takie same...

1. nie są one asferyczne więc nie ma różnicy,

2. w naszych audi lusterka oddalają tak samo, bez różnicy czy to prawe, czy lewe...

dokładnie będą pasowały

Opublikowano

Ranty maja ladnie ojechane ale DTM sa piekne :)

Opublikowano
Ranty maja ladnie ojechane ale DTM sa piekne :)

No torszke trza by bylo nad nimi popracowac a i cena tez nie zbyt wygorowana , pewnie by je wyszarpal ciut taniej. Nie wiem czemu ale mi osobiscie jakos ten wzor DTM-a nie pasuje w B6 , za gesto tych ramion :eusathink: ale to rzecz gustu.

---------- Post dopisany at 01:25 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ----------

mi sie widza takie w Mojej B6 18" VMR Style Alloy Wheels 5x112 ET33 fits Audi, Mercedes etc | eBay i tak coraz czesciej mysle nad zakupem takich jako letni setup lub takie ale sam koszt wysylki z USA zabija :facepalm:

18" VMR V710 Gunmetal Wheels Rims Fit Audi S4 C4 B5 B6 B7 B8 | eBay

lub

18" VMR V701 Gun Metal Wheels Rims Fit Audi A5 B8 A6 C4 C5 (4.2L) C6 C7 chassis | eBay

Opublikowano

Wladi lusterka od anglika nie pasuja sa inne katy nastawien do nadwozia

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Brryy

---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ----------

Majac B6 1.8T sedan i zakladajac ori alu 18" 8J et43 oponki standard 225/40/ZR18 jakie dystanse dac na przod i tyl by to jakos rozsadnie wygladalo? Z tylu 20mm bedzie optymalne czy za duzo? Z przodu 10mm?

Opublikowano

15 na tyl to juz i tak bedzie spoko wygladac

a oponki do tego rozmiaru wg chocby wlepy na progu drzwi kierowcy to chyba 235 w standardzie

Opublikowano
A po co Ci UK??

Szkła foto są takie sam bo występują z obu stron asferyczne:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:hi:

Ciekawe czy dziś będzie lepiej grzało :decayed: wczoraj u mnie w centrum w cieniu 38, a na słońcu 51 :kox::facepalm:

Opublikowano

Panowie ile moge dostac za kiere z b8??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.