Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Poduchę kupujesz pod skrzynię jaką masz, a nie która tańsza itp.

Nie szukam tanszej. Chce kupic dobra. Ale aso przesadza z cena. 100% wiecej. A jak z ta twardoscia?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bez spryskow to lipa :kwasny:

Opublikowano
Poduchę kupujesz pod skrzynię jaką masz, a nie która tańsza itp.

Nie szukam tanszej. Chce kupic dobra. Ale aso przesadza z cena. 100% wiecej. A jak z ta twardoscia?

Podajesz kod skrzyni i w etce dobierasz nr poduchy jaką potrzebujesz. Nie wiem w czym problem.

Opublikowano
Bez spryskow to lipa :kwasny:

też tak myślę i raczej pójdę w stronę samej dokładki pod stary zderzak no chyba, że trafi mi się gotowy ze spryskami:wink:

Opublikowano
Poduchę kupujesz pod skrzynię jaką masz, a nie która tańsza itp.

Nie szukam tanszej. Chce kupic dobra. Ale aso przesadza z cena. 100% wiecej. A jak z ta twardoscia?

W ASO krzyczą tyle bo nie sprzedają samej poduchy tylko razem z metalową podporą . Przerabiałem to u mnie w AVF i po rabatach wyszło mnie ponad 3 stówki . LMO w zamienniku ok 100pln za samą poduchę. Po wymianie u mnie 0 poprawy :kwasny: Drążek lata jak poyabaniec. Łudzę się teraz, że to jedna wina wywalonych poduch pod silnikiem i też zamówiłem oryginały

Opublikowano

Wybiera sie ktos na AIR SHOW w Radomiu

Opublikowano
Wybiera sie ktos na AIR SHOW w Radomiu

Ja miałem jechać ale w końcu w robocie muszę byc:facepalm: SU-27 będzie:kox:

Opublikowano

Bedzie wszystko ;) w caly week pracujesz ? To jest sobota i niedziela. Ja juz dzis jade do Radomia i bede az do pokazow

Opublikowano
Bedzie wszystko ;) w caly week pracujesz ? To jest sobota i niedziela. Ja juz dzis jade do Radomia i bede az do pokazow

No nie tylko w sobote ale w niedziele znowu jest GP Belgii którego nie mogę przegapić na żywo:kox::kox:

Opublikowano

ktoś z Was brał pierścienie w ASO?? Jest tam podana cena za zestaw. Tylko to jest zestaw 3 pierścieni na jeden tłok? Czy zestaw na 4 tłoki??

Opublikowano

ile trzeba dać za s-liny 17 ?

Opublikowano
ktoś z Was brał pierścienie w ASO?? Jest tam podana cena za zestaw. Tylko to jest zestaw 3 pierścieni na jeden tłok? Czy zestaw na 4 tłoki??

Na jeden tłok.

Opublikowano

najlepiej co łaska Łukaszu :decayed:

Opublikowano

bo mogę kupić i się zastanawiam ile mogę dać za nie :decayed:

Opublikowano

dawaj max mało...

Opublikowano

tysiak gościu chce, lekko porysowane ale i tak maja iść na zimówki :wink:

Opublikowano
tysiak gościu chce, lekko porysowane ale i tak maja iść na zimówki :wink:

Ja za swoje 18" sline 1200 z deklami dałem.

Opublikowano
tysiak gościu chce, lekko porysowane ale i tak maja iść na zimówki :wink:

Ja za swoje 18" sline 1200 z deklami dałem.

to ja dalem 300 ale poszly po renowacji do zyda :decayed:

Opublikowano

Marcin607 byc moze ze bede spal w starachowicach w hotelu Europa daleko masz do tego ?

Opublikowano

Fanta lykneles dokladkw?:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.