Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to tzw piczomagnes :decayed: czcionka ala b6division..

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mówisz że picze lecą na to....to sobie też taką nakleje:whistling::polew:

Opublikowano

:siema:

Panowie potrzebuje numerek zderzaka przedniego samej gory s-line pod PDC i spryski :whistling:

Opublikowano

Proszę 8E0807103BD GRU

Opublikowano

Dzieki, patrze na getem ze gora s-line 1500zl wiec nie ma az takiej tragedi , chlopaki po znizkach by mieli taniej :decayed:

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Artur ile masz znizki w aso? :decayed:

Opublikowano

Te ceny nie są aktualne. Normalna cena do 1845zł więc nie liczył bym na dużo poniżej 1500zł.

Opublikowano
Te ceny nie są aktualne. Normalna cena do 1845zł więc nie liczył bym na dużo poniżej 1500zł.

getem ma ceny już po rabatach i są aktualne jak najbardziej.

Opublikowano

To gdzie teraz sprawdzic cenye ? Bo patrzalem na getem.pl :whistling:

Tzn ze jak bym chcial kupic z getem to dostane po tej cenie?

Opublikowano
Te ceny nie są aktualne. Normalna cena do 1845zł więc nie liczył bym na dużo poniżej 1500zł.

getem ma ceny już po rabatach i są aktualne jak najbardziej.

Zgadza się, dlatego napisałem że w tym przypadku czyli 1500zł nie zadziała rabat który ktoś posiada w ASO.

Patrząc np. na cenę rozrządu 038198119A na Getem 545zł, który w ASO kosztuje 500zł to też coś jest nie tak.

Opublikowano
To gdzie teraz sprawdzic cenye ? Bo patrzalem na getem.pl :whistling:

Tzn ze jak bym chcial kupic z getem to dostane po tej cenie?

w każdym ASO VAG ;)

Opublikowano
Fanta na Twoją furę też trafiła naklajka aquaauto.pl?? :decayed:

tak to wygląda:

http://imageshack.us/a/img202/4559/0ol1.th.jpg http://imageshack.us/a/img694/2552/2a2j.th.jpg

:decayed:

btw :hi:

to jest dokładnie ta sam czcionka :decayed:

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

Józek a ile mam zniżki ...to już Ci Kuba odpowiedział

Opublikowano
Te ceny nie są aktualne. Normalna cena do 1845zł więc nie liczył bym na dużo poniżej 1500zł.

getem ma ceny już po rabatach i są aktualne jak najbardziej.

Artur - nie po rabatach tylko netto chyba ;)

Opublikowano

Mam problem z centralnym zamkiem (tył lewa strona) . Czasami nie zamyka drzwi klikne drugi raz na pilocie i już zamkniete. Z otwieraniem też jest problem nie otwiera zawsze ale wystarczy uderzyc ręką w okolice klamki i już drzwi otwarte. Kupiłem już 2 urzywane zamki i nie wiem czy one sa wadliwe czy coś z intalacja w aucie.

Opublikowano
Mam problem z centralnym zamkiem (tył lewa strona) . Czasami nie zamyka drzwi klikne drugi raz na pilocie i już zamkniete. Z otwieraniem też jest problem nie otwiera zawsze ale wystarczy uderzyc ręką w okolice klamki i już drzwi otwarte. Kupiłem już 2 urzywane zamki i nie wiem czy one sa wadliwe czy coś z intalacja w aucie.

Skoro już 2 zamki to coś z instalacją. Może być walnięty sterownik w drzwiach... Dla pewności sprawdź przewody między zamkiem a sterownikiem.

Opublikowano

Pany ile jest warty grill przód góra czarny ORI?

Opublikowano

Zderzak od S jutro juz bedzie malowany ;)

Opublikowano
Zderzak od S jutro juz bedzie malowany ;)

:ssij:

Opublikowano

panowie jakies uszczelki sie wymienia dodatkowo oprocz rozrządu 1.8T AVJ ?

Opublikowano

Koledzy. Znajomy ma problem we swojej B6. Kupił kierownicę w wersji SPORT 3 ramienna i brakuje tam wiązki poduszki. Ma ktoś z was taką do sprzedania lub orientuje się czy zamiast wiązki o numerze 8E0971589L może założyć wiązkę o nr 8E0971589Q?

Opublikowano
panowie jakies uszczelki sie wymienia dodatkowo oprocz rozrządu 1.8T AVJ ?

uszczelkę pod pokrywa zaworów można wymienić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.