Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tak

podziękował

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kaju NAJLEPSZEGO :kox::banan::banan:

Opublikowano
pany czy "service" na Fis-ie wyłączę bez VAGa?

tak jak kolega napisał kombinacją kluczyka i guzikami na liczniku ale nie zawsze się to sprawdza mi się tylko raz tak udało skasowac pozniej wszystko vagina robilem

Opublikowano
pany czy "service" na Fis-ie wyłączę bez VAGa?

tak jak kolega napisał kombinacją kluczyka i guzikami na liczniku ale nie zawsze się to sprawdza mi się tylko raz tak udało skasowac pozniej wszystko vagina robilem

u mnie zawsze działa poprzez kombinację przycisków
Opublikowano
pany czy "service" na Fis-ie wyłączę bez VAGa?

tak jak kolega napisał kombinacją kluczyka i guzikami na liczniku ale nie zawsze się to sprawdza mi się tylko raz tak udało skasowac pozniej wszystko vagina robilem

u mnie zawsze działa poprzez kombinację przycisków
że jak? Które jak?
Opublikowano
pany czy "service" na Fis-ie wyłączę bez VAGa?

tak jak kolega napisał kombinacją kluczyka i guzikami na liczniku ale nie zawsze się to sprawdza mi się tylko raz tak udało skasowac pozniej wszystko vagina robilem

u mnie zawsze działa poprzez kombinację przycisków
że jak? Które jak?

No powiedz ze nie wiesz ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

o to wam chodzi :

servs.jpg

Opublikowano
pany czy "service" na Fis-ie wyłączę bez VAGa?

tak jak kolega napisał kombinacją kluczyka i guzikami na liczniku ale nie zawsze się to sprawdza mi się tylko raz tak udało skasowac pozniej wszystko vagina robilem

u mnie zawsze działa poprzez kombinację przycisków
że jak? Które jak?
:buahaha:
Opublikowano
pany czy "service" na Fis-ie wyłączę bez VAGa?

tak jak kolega napisał kombinacją kluczyka i guzikami na liczniku ale nie zawsze się to sprawdza mi się tylko raz tak udało skasowac pozniej wszystko vagina robilem

u mnie zawsze działa poprzez kombinację przycisków

to może coś źle robiłem jak za pierwszym razem

Opublikowano

Niezłe coraz ciekawej się tu robi:facepalm:

Opublikowano

No elo z roboty :D

Opublikowano

Kamil łapaj:decayed:

rozpiska kostek

Złącze wielostykowe,32-stykowe, niebieskie

1 - Niedobór płynu domycia

2 - Niedobór płynuchłodzącego

3 - Czujnik poziomupaliwa

4 - Temperatura płynuchłodzącego

5 - Gałąź przycisków2 nawigacji

6 - Gałąź przycisków3 nawigacji

7 - Gałąź przyciskówx Telematik

8 - Przełącznik menu

9 - wolne

10 - Przełącznikosłony silnika

11 - Czujnik poziomupaliwa 2

12 - Przełącznik menu(Out A)

13 - wolne

14 - wolne

15 - wolne

16 - FDR/ASR (= ESP)

17 - Magistrala CAN systemu Komfort High

18 - Magistrala CAN systemu Komfort Low

19 - System Infotainment CAN-Low

20 - System Infotainment CAN-High

21 - Wejście temperatury zewnętrznej

22 - Styk S

23 - Poziom oleju /temperatura oleju

24 - Regulacjapoziomu

25 - Przełącznik menu(Enter)

26 - wolne

27 - wolne

28 - Przełącznik menu(Out B)

29 - wolne

30 - Transponder 2

31 - Transponder 1

32 - Zacisk 31(czujnik)

Złącze wielostykowe32-stykowe, zielone

1 - Zacisk 58d

2 - Zacisk 30

3 - Zacisk 15

4 - wolne

5 - Wejścieprędkościomierza

6 - Wyjścieprędkościomierza 2

7 - Potwierdzeniepoduszki bezpieczeństwa

8 - Kierunkowskazprawy

9 - Niedobór płynuhamulcowego

10 - Kierunkowskazlewy

11 - Kierunkowskazprzyczepy

12 - Magistrala CAN napędu Low

13 - Magistrala CAN napędu High

14 - Zacisk 61 / kontrola ładowania

15 - wolne

16 - Ciśnienie oleju2

17 - Zacisk 58s

18 - Zacisk 31obciążenie

19 - Zacisk 31obciążenie

20 - wolne

21 - Wyjścieprędkościomierza 1

22 - Kontrola systemuABS

23 - Przewód K

24 - Magistrala CANnapędu, ekran

25 - Przełącznikpokrywy zbiornika paliwa

26 - MagistralaCAN-diagnoza Low

27 - MagistralaCAN-diagnoza ekranu

28 - Magistrala CANdiagnoza High

29 - LWR

30 - Zamek pasabezpieczeństwa

31 - Brzęczykzewnętrzny

32 - Zużycie klockówhamulcowych

Opublikowano

panowie powiedzicie mi jak to jest z klimatyzacją bo mam na jednym pasku klime i alternator i spotkałem się z taką opinią że podobno tutaj w a4 b6 sprężarka chodzi cały czas czy jest klima włączona czy nie i zaletą tego jest że w zimę nie trzeba włączać klimy co jakiś czas na parę minut w celu smarowania sprężarki ale też trzeba pilnować czynnika chłodzącego z olejem żeby nie uszkodzić sprężarki to wszystko prawda czy tylko z czynnikiem i olejem prawda?

Opublikowano

O dzięki wielkie Domin, a ja tego znaleźć nie mogłem :D Teraz w robocie siedze to i tak nic nie zrobie, ale kurcze nie widzę tutaj żadnego pinu do iluminacji/podświetlenia :eusathink:

Coś mi świta, że to 1 i 17 pin w zielonej kostce będzie?

Opublikowano

Panowie, róznica w 1din i 2 din jest tylko inna ramka albo tunel tez jest inny? Z góry dzieki za pomoc :decayed:

Opublikowano

ramka i tunel sa inne:wink:

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

a i jeszcze panel klimatronik i popielniczka:wink:

Opublikowano
0_0_0_90747473_middle.jpg
Opublikowano
pany czy "service" na Fis-ie wyłączę bez VAGa?
tak jak kolega napisał kombinacją kluczyka i guzikami na liczniku ale nie zawsze się to sprawdza mi się tylko raz tak udało skasowac pozniej wszystko vagina robilem
u mnie zawsze działa poprzez kombinację przycisków
że jak? Które jak?
No powiedz ze nie wiesz ;) Sent from my телефон
Byłem przekonamy że takie cuda skończyły się na b5 :doh:Już przetestowane . Jestem vag masta :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.