Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowe odboje i poduszki wypadałoby wstawić też, jo?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ING konto darmowe - mam i polecam :wink:

Tapnięte z SGS III

To nie masz konta w swoim banku ;)?

Sent from my телефон

Też mam :wink:, muszę gdzieś prać pieniądze :grin:

@Wandej - jeszcze się nie widziałem z Kamilem, ale myślę że w weekend będzie okazja :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
ING konto darmowe - mam i polecam :wink:

Tapnięte z SGS III

To nie masz konta w swoim banku ;)?

Sent from my телефон

Też mam :wink:, muszę gdzieś prać pieniądze :grin:

@Wandej - jeszcze się nie widziałem z Kamilem, ale myślę że w weekend będzie okazja :wink:

Tapnięte z SGS III

Tyy właśnie, bo Wandej coś wspominał, że dla ciebie jest w tej paczce, muszę zobaczyć jutro czy to jest tam w ogóle, cokolwiek to jest :grin:

Opublikowano
to jest tylko w zestawie z osłoną z tego co widze:

8E0863351E6PS - bez grzania

8E0863351G5PR - z grzaniem kanapy

Dzięki. Szukam z grzanymi d*pami jak nie,kupię ssm w aso. :doh:

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Patrzyłem pare stron tu w temacie- myślałem że nie da się tu spamu najebać ale daliscie radę. Marcino87 i Tygrysica miszczostwo :polew:

no cześć :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Wiola, a ile to roboty no nie? :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
to jest tylko w zestawie z osłoną z tego co widze:

8E0863351E6PS - bez grzania

8E0863351G5PR - z grzaniem kanapy

Dzięki. Szukam z grzanymi d*pami jak nie,kupię ssm w aso. :doh:

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Patrzyłem pare stron tu w temacie- myślałem że nie da się tu spamu najebać ale daliscie radę. Marcino87 i Tygrysica miszczostwo :polew:

no cześć :naughty::naughty::naughty::naughty:

No hej:decayed:

Opublikowano
Wiola, a ile to roboty no nie? :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

joooo :decayed::decayed::decayed:

trzeba rozkręcić towarzystwo z deczka :naughty:

Opublikowano
Wiem. Chodzi o tłumaczenie sprzedającego. Generalnie widzę że handlarzy z allegro wali jeden negatyw w tą czy w tamtą :thumbdown:

Powinni im kurfa blokować blokować te konta. Ja też kiedyś kupiłem zderzak na tył i był na 2 kominy na zdjęciu a tu od diesla przysłali:facepalm: Oczywiście zwrócić nie chcieli. Wjebałem negatywa fest ale co to dało. Na szczęscie zderzak pchnąłem:decayed:

Hammer dużo się płaci za obsługę konta ING?? Mam u nich ubezpieczenie:decayed: A konto służy mi jedynie do przelewów za stuff do Audicy:wink:

Konto direct jest za free jak się ma jakieś obroty, poczytaj jeszcze o mbanku i alior.

Opublikowano

Aaaa propos niech ktoś da jakies ocenzurowane foto dla,podniesienia Morale Załogi :polew: Wanej Everywer Józek.

Opublikowano
Aaaa propos niech ktoś da jakies ocenzurowane foto dla,podniesienia Morale Załogi :polew: Wanej Everywer Józek.

wymieniacie się swoimi fotkami?OMG! :facepalm::grin::grin::grin:sodomia i gomorja

Opublikowano

Tygrys tutaj no prosze

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Aaaa propos niech ktoś da jakies ocenzurowane foto dla,podniesienia Morale Załogi :polew: Wanej Everywer Józek.

jakie foto jakie foto co:grin:

1352302800_by_Gall%20Anonim.gif

Opublikowano
Tygrys tutaj no prosze

a no jooo:decayed:odwiedzam troche chłopaków

Opublikowano
Tygrys tutaj no prosze

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Aaaa propos niech ktoś da jakies ocenzurowane foto dla,podniesienia Morale Załogi :polew: Wanej Everywer Józek.

jakie foto jakie foto co:grin:

http://gifowisko.pl/uimages/gifs/201211/1352302800_by_Gall%20Anonim.gif

Ooooooooo i o to kaman.

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

Aaaa propos niech ktoś da jakies ocenzurowane foto dla,podniesienia Morale Załogi :polew: Wanej Everywer Józek.

wymieniacie się swoimi fotkami?OMG! :facepalm::grin::grin::grin:sodomia i gomorja

A Józka widziałaś?? :kox::polew:

Opublikowano
Tygrys tutaj no prosze

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Aaaa propos niech ktoś da jakies ocenzurowane foto dla,podniesienia Morale Załogi :polew: Wanej Everywer Józek.

jakie foto jakie foto co:grin:

http://gifowisko.pl/uimages/gifs/201211/1352302800_by_Gall%20Anonim.gif

Zawssze jak to widze to mi jakos lepiej:decayed:

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

ps. udalo mi sie w koncu znalezc fotele b6 w pelnej elektryce :banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

a sexi laczki kubota mogą być? :grin::grin:299003_527211893976410_1068258927_n.jpg

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

no to macie 487597_419734478073777_2097883664_n.jpg

Opublikowano
a sexi laczki kubota mogą być? :grin::grin:http://s10.postimg.org/ddrmw4kk5/299003_527211893976410_1068258927_n.jpg

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

no to macie http://s22.postimg.org/k1o1qij8t/487597_419734478073777_2097883664_n.jpg

Wiola swoich nie wstawiamy :shock3::shock3::shock3::slina:

Opublikowano
a sexi laczki kubota mogą być? :grin::grin:http://s10.postimg.org/ddrmw4kk5/299003_527211893976410_1068258927_n.jpg

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

no to macie http://s22.postimg.org/k1o1qij8t/487597_419734478073777_2097883664_n.jpg

Wiola swoich nie wstawiamy :shock3::shock3::shock3::slina:

hyhyhy :naughty::naughty::naughty:cichooo:grin:

Opublikowano
a sexi laczki kubota mogą być? :grin::grin:http://s10.postimg.org/ddrmw4kk5/299003_527211893976410_1068258927_n.jpg

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

no to macie http://s22.postimg.org/k1o1qij8t/487597_419734478073777_2097883664_n.jpg

LUBIE TO ! :wink:

Opublikowano
Tygrys tutaj no prosze

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Aaaa propos niech ktoś da jakies ocenzurowane foto dla,podniesienia Morale Załogi :polew: Wanej Everywer Józek.

jakie foto jakie foto co:grin:

http://gifowisko.pl/uimages/gifs/201211/1352302800_by_Gall%20Anonim.gif

Ja jebie ale ma placki...:slina::grin:
Opublikowano

funny-gif-tallest-model-in-the-world.gif

:bicz2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.