Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
B6 piekne auto i szybko sie nie zestarzeje ( s line, s4 ).

Wydaje mi sie, ze nawet s4 b6 jest ladniejsze od b7 no ale to juz kazdy ma inny gust:wink:

+1:good:

Mnie miażdzą RS4 w tej B6:slina: Idealne spasowanie. I tylko front s-line i listwa S4 + takie koło i lans na dzielni +100:decayed:

Kiedyś goscia podwiozłem od siebie ze wsi do Płońska i sie mnie pyta z którego roku te Audi. Ja na to że rumpel stary 2001 a on szok i mówi że myślał ze conajmniej 2005 w góre:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko pytam-rano anons widziałem :decayed:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Wojtek miałem pytać w jakiej kasie i w jakie rozmiary miały koła wzó rs4? o 19 mi chodzi.

Opublikowano

9x19 ET29.

Kasa wiadomo od szczescia zalezna:wink:

Opublikowano

ale np w a3 i tt już inne parametry były-ori rs4 będzie tarło jak uj.

Opublikowano

OD 3K w górę ta fela:kwasny: A te z A6 z ET43 już tak fajnie nie wyglądają:thumbdown:

Opublikowano
5rha.jpg
Opublikowano

Ale nie będzie tak tarło dziadostwo. Opona,225/35 i lajt nawet na gwincie. Czy się mylę? Te z a6 chyba,mamą 8.5"?

Opublikowano

No tak ale caly urok tej felgi to wkleslosc, ktora jest tylko przy et29.

Te z et48 8.5 cala sa slabe...

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

AUDI A4 B6 BIXENON VALEO S LINE 01-04 2SZT WROCŁAW (3600504588) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Posrało z ceną.

Raz za 300 z lotką i kwadratową tablicą widziałem w L7YW..

Chyba widzielismy ta sama klape ;) mam ten kod lakieru sreberko i zastanawialem sie czy brac ale odpuscilem :P

Opublikowano

Posrało z ceną.

Raz za 300 z lotką i kwadratową tablicą widziałem w L7YW..

Chyba widzielismy ta sama klape ;) mam ten kod lakieru sreberko i zastanawialem sie czy brac ale odpuscilem :P

Ja też odpuściłem, teraz żałuję :decayed:

Opublikowano

Ja zainwestowalem w ramki klubowe i ori ledowe podswietlanie tablicy + spoiler i niekalkulowalo mi sie juz zmieniac i dokladac :P

Opublikowano
Ja zainwestowalem w ramki klubowe i ori ledowe podswietlanie tablicy + spoiler i niekalkulowalo mi sie juz zmieniac i dokladac :P

Dzieki za kulkę:good:

Opublikowano

jest jakaś różnica w lampach na tył między "naszymi" a USA? poprosze fotki jesli to mozliwe

Opublikowano
Ja zainwestowalem w ramki klubowe i ori ledowe podswietlanie tablicy + spoiler i niekalkulowalo mi sie juz zmieniac i dokladac :P

Dzieki za kulkę:good:

A nie ma za co Andrzeju ;p oby ta lepiej trzymala sie od poprzedniej :D

Opublikowano
jest jakaś różnica w lampach na tył między "naszymi" a USA? poprosze fotki jesli to mozliwe

Tylne są takie same za to przednie się różnią. USA mają pomarańczowe obrysy.

Opublikowano

a USA nie ma przypadkiem czerwonych kierunkowskazów z tyłu??

Opublikowano
a USA nie ma przypadkiem czerwonych kierunkowskazów z tyłu??

A kurcze w sumie chyba racja.

Kurde muszę spawarkę dorwać i te czujniki przymocować w końcu :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.