Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Frosty zrób jak mówiles podmien silniczki i zobacz czy bład przeniesie sie na 2 lampe:wink: jak cos to mam silniczek do bixa:naughty:

Juz sobie poradzilem :D Obydwa silniczki sprawne, problemem byl brazowy przewod w lampie kierowcy, tak samo jak Ty miales. nie ten przwod wzialem, no ale dziwne bo jak wczesniej sprawdzalem to bylo okej haha:D

Teraz juz nie ma bledow zadnych, lampy mozna recznie wyregulowac i zapamietuja pozycje.

Czujniki tylko pomontoiwac i wsio bedzie hulac, kufa spawarke mi trzeba :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja ja to co???:decayed:

Tutaj wszystko od Ciebie zależy.sprzedaj mi zdeś z esy to wyśle esa do Dominika i Wrc że masz ładne:decayed: sukces gwarantowany.

doszedlem do wniosku ze sam do siebie zaloze:decayed::decayed:

Opublikowano

witam wszystkich

prosze o zapoznanie sie z moim postem napisanym tutaj

http://a4-klub.pl/pomorskie-63/azet-auto-serwis-pruszcz-gdansk-wnioski-wyciagniesz-280487/index2.html#post3813351

jest to opinia i szczera prawda..ktora zostanie niebawem potwierdzona droga postepowania sadwego

o postepach w sprawie bee informowal w w.w. temacie

Opublikowano
witam wszystkich

prosze o zapoznanie sie z moim postem napisanym tutaj

http://a4-klub.pl/pomorskie-63/azet-auto-serwis-pruszcz-gdansk-wnioski-wyciagniesz-280487/index2.html#post3813351

jest to opinia i szczera prawda..ktora zostanie niebawem potwierdzona droga postepowania sadwego

o postepach w sprawie bee informowal w w.w. temacie

:shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
gajos coś nie działa można jeszcze gdzieś sprawdzić ceny

Kiedys pisalem ze gajos w koncu padnie :wink:

Teraz jest pod adresem sklep.benepol.pl/sklep

Opublikowano
witam wszystkich

prosze o zapoznanie sie z moim postem napisanym tutaj

http://a4-klub.pl/pomorskie-63/azet-auto-serwis-pruszcz-gdansk-wnioski-wyciagniesz-280487/index2.html#post3813351

jest to opinia i szczera prawda..ktora zostanie niebawem potwierdzona droga postepowania sadwego

o postepach w sprawie bee informowal w w.w. temacie

:shock3::shock3::shock3::shock3:

hamer no niestety w takie bagno mnie wpakowali...szkoda ze po poscie kogos z sopotu nie zatrybilem..

ps.brakujacy nawiew wysle w poniedzialek gwarantem czyli wtorek z rana bedzie u ciebie..jeszcze raz sory za zamulenie

ale sam widzisz wdeplem w bagno i mam milion spraw do ogarniecia..dodam ci gratisow kilka niepotrzebnych mi..

Opublikowano
witam wszystkich

prosze o zapoznanie sie z moim postem napisanym tutaj

http://a4-klub.pl/pomorskie-63/azet-auto-serwis-pruszcz-gdansk-wnioski-wyciagniesz-280487/index2.html#post3813351

jest to opinia i szczera prawda..ktora zostanie niebawem potwierdzona droga postepowania sadwego

o postepach w sprawie bee informowal w w.w. temacie

:shock3::shock3::shock3::shock3:

hamer no niestety w takie bagno mnie wpakowali...szkoda ze po poscie kogos z sopotu nie zatrybilem..

ps.brakujacy nawiew wysle w poniedzialek gwarantem czyli wtorek z rana bedzie u ciebie..jeszcze raz sory za zamulenie

Spoko, nie dziwie się, po takim czymś masz chyba tylko jedno w głowie... Oby wyszło na Twoje :thumbup1:

Opublikowano

Ile można wołac za instalacje pod pakiet światło do drzwi kierowcy ?

Opublikowano
Ile można wołac za instalacje pod pakiet światło do drzwi kierowcy ?

Z lampkami? 50zł od drzwi :whistling:

Opublikowano

Siema Spiochy :hi:

Opublikowano

siemanko:hi:

Opublikowano

:siema:

fl77.jpg

Opublikowano
Ile można wołac za instalacje pod pakiet światło do drzwi kierowcy ?
Krzysiu chyba nie chcesz mnie obciążyć? :decayed:
Opublikowano
witam wszystkich

prosze o zapoznanie sie z moim postem napisanym tutaj

http://a4-klub.pl/pomorskie-63/azet-auto-serwis-pruszcz-gdansk-wnioski-wyciagniesz-280487/index2.html#post3813351

jest to opinia i szczera prawda..ktora zostanie niebawem potwierdzona droga postepowania sadwego

o postepach w sprawie bee informowal w w.w. temacie

:shock3::shock3::shock3::shock3:

To jest tak jak ktoś się dorobi jakiejś renomy a potem na niej jedzie:kwasny:

ja bym w życiu samochodu mechanikowi nie oddał

:hi:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

c9c287cb83d2c218fbe3025c8de54f2f.jpg?1380887785

Opublikowano
witam wszystkich

prosze o zapoznanie sie z moim postem napisanym tutaj

http://a4-klub.pl/pomorskie-63/azet-auto-serwis-pruszcz-gdansk-wnioski-wyciagniesz-280487/index2.html#post3813351

jest to opinia i szczera prawda..ktora zostanie niebawem potwierdzona droga postepowania sadwego

o postepach w sprawie bee informowal w w.w. temacie

:shock3::shock3::shock3::shock3:

To jest tak jak ktoś się dorobi jakiejś renomy a potem na niej jedzie:kwasny:

ja bym w życiu samochodu mechanikowi nie oddał

no o ''TYM'' serWWisie dowiedzialem sie tu z forum..kilka osob mi go polecilo..ze robia 90% wlasnie aut marki audi i ze znaja sie na robocie jak nikt inny...pojechalem na diagnoze widze ze przed firma stoja same audi..czlowiek ktory do mnie wyszedl wydawal sie ogarniety odrazu jazda prubna podlaczenie kompa itd...szybka diagnoza..slyszalem ze z multi moga byc problemy...wiec wszystko przemawialo moim zdaniem ze tak tez jest..lecz po czasie wyszlo inaczej..sie poprostu nie znam na mechanice...ale wlasnie od tego sa warsztaty zeby za wlasciciela ogarniali jego auto..wyszlo jak wyszlo..mam nadziele ze wyjdzie dobrze..mam kilka asow w rekawie..

Opublikowano

Dają oni jakąś gwarancję na swoje poczyniania?? W ogóle trochę dziwny dla mnie ten pomysł swapa całego zespołu napędowego. 2.5TDi w B6 już nie były takie awaryjne tym bardziej że pewnie miałeś AKE albo z początkiem B:wink:

Opublikowano

BDG mialem

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ----------

nie dostalem zadnej gwarancji i napewno nie daja..a zeby jakis kolwiek papier dostac trza sie nalatac i naprosic ze hhooo hooo

Opublikowano

:hi:

wubz.jpg

Opublikowano


:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.