Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany na co trzeba spojrzeć żeby było wiadomo że moje zimówki podejdą do B5? http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-stalowe-oponami-zimowymi-dunlop-winter-sport-285872/#post3766090

Oprócz tego że to stal to podejdą. Siema Emigrancie :siema:

Marcin paczka doszła? :)

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

Panowie czym wysyłacie zderzaki? Nikt mi nie chce tego wysłać za rozsądne pieniądze :doh:

pocztą w 30zł się idzie zmieścić:wink:

trzeba tylko zderzak przyciac tu i tam i idzie się zmieścić :whistling:

ja używam tani kurier.pl :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki Panowie, poczta nie chce bo za wysoka paczka, na wysylajtaniej wyszło 51.48 zł, także luzik, dzięks :decayed:

Opublikowano

f7431f13fbe4b9684dd2e0fc0fcee8df.jpeg?1381405835

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

c92193bc317c6f9b3b2f8fde4c27ccd3_original.gif?1381323244

Kurfa ludzie to mają fart:shock3:

Opublikowano
Pany na co trzeba spojrzeć żeby było wiadomo że moje zimówki podejdą do B5? http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-stalowe-oponami-zimowymi-dunlop-winter-sport-285872/#post3766090

Oprócz tego że to stal to podejdą. Siema Emigrancie :siema:

Marcin paczka doszła? :)

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

Panowie czym wysyłacie zderzaki? Nikt mi nie chce tego wysłać za rozsądne pieniądze :doh:

Siema:-) paxzkae doszła tyoko nie ma,kto założyć bo Dominik coś mówił że praca też ważna itp :doh: ale,poważnie miał być,plan na,montaż jutro ale Domin przcuje i jest kupa.

Opublikowano

sobota Marcin :decayed:

Opublikowano
Wykopałem dzisiaj takie cuś

Czy to w ogóle możliwe że przy tylu rpm jest tyle na blacie dla AVF?

To kwestia tego że silnik po koksie czy przełożen tej skrzyni?

Skrzynia, to samo masz na skrzyni z BRD lub A6, jest po prostu dłuższa :wink:

gość się walnał w opisie skrzynia to "HCK" u mnie dokładnie na HCK jest 3000rpm i licznikowe 180km,dlatego w mojej 1.9tdi zamykam licznik :decayed:
Opublikowano
Dzięki Panowie, poczta nie chce bo za wysoka paczka, na wysylajtaniej wyszło 51.48 zł, także luzik, dzięks :decayed:

https://www.kurjerzy.pl/

tutaj 10zł drożej :wink:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

uwaga, zdjęcie

lodc.jpg

Opublikowano
sobota Marcin :decayed:

Nie mam za,bardzo jak:thumbdown:

Opublikowano
Wykopałem dzisiaj takie cuś

Czy to w ogóle możliwe że przy tylu rpm jest tyle na blacie dla AVF?

To kwestia tego że silnik po koksie czy przełożen tej skrzyni?

Skrzynia, to samo masz na skrzyni z BRD lub A6, jest po prostu dłuższa :wink:

gość się walnał w opisie skrzynia to "HCK" u mnie dokładnie na HCK jest 3000rpm i licznikowe 180km,dlatego w mojej 1.9tdi zamykam licznik :decayed:

potwierdzam 180km/h przy 3000 obr ,jeszcze mam serię

Opublikowano

ale HCK podejdzie pod quattro? Wie ktoś?

Opublikowano
ale HCK podejdzie pod quattro? Wie ktoś?

raczej nie, musisz szukać do Q ,może od brd quattro jeśli było

Opublikowano

Wojtek sprzedajesz auto ? Napalony na b7 :decayed:

Audi A4 25999.00 PLN. Gorzów Wlkp. - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

a nie doczytałem : BMW e60 oraz Audi A6 C6.

Opublikowano
Wojtek sprzedajesz auto ? Napalony na b7 :decayed:

Audi A4 25999.00 PLN. Gorzów Wlkp. - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

a nie doczytałem : BMW e60 oraz Audi A6 C6.

B7 juz mialem i raczej nie wroce:wink:

Ile kosztuja halogeny do zderzaka audi S4 B6?

Opublikowano

350 i wiecej:wink:

Opublikowano

kto ma takie zajebissste pokrowce na fotele? Audi A4 23500.00 PLN. CHEŁM - otoMoto.pl :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Wojtek a Ty nie masz na opchnięcie zderzaka od s4 na tył??

Opublikowano
ale HCK podejdzie pod quattro? Wie ktoś?

raczej nie, musisz szukać do Q ,może od brd quattro jeśli było

HCK to min:skrzynia z BRD :wink:

Opublikowano
kto ma takie zajebissste pokrowce na fotele? Audi A4 23500.00 PLN. CHEŁM - otoMoto.pl :polew::polew::polew::polew::polew:

ty się śmiej mi by się takie przydały do dafów :grin:

Opublikowano

Mój multitronic też na 7biegu przy 3tyś ma 180km/h :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.