Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie czym wyczyscic skore by byla taka matowa a nie blyszczaca ?

Sent from my телефон

Colourlock cleaner i confitioner jako zestaw

Podasz jakis kink kompletu ?

Sent from my телефон

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie chce ktos wymienic sie na fotele s line b6 speed full elektryka na zwykle z doplata?

Albo chetnie kupie komplet s line b6 pol skory w normalnych pieniadzach:wink:

Poka fotki:naughty:

Deszcz napie... :facepalm::wink:

Ja mam swoje bez elektryki i chętnie bym się wymienił i przytulił Twoje:naughty: jaki stan masz najwyżej później cyknij jakieś fotki ja będę wieczorem:wink:
Opublikowano
Nie chce ktos wymienic sie na fotele s line b6 speed full elektryka na zwykle z doplata?

Albo chetnie kupie komplet s line b6 pol skory w normalnych pieniadzach:wink:

Poka fotki:naughty:

Deszcz napie... :facepalm::wink:

Ja mam swoje bez elektryki i chętnie bym się wymienił i przytulił Twoje:naughty: jaki stan masz najwyżej później cyknij jakieś fotki ja będę wieczorem:wink:

Wojtek badziewia nie ma na bank ;) takze lykaj jak bocian zabe ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Nie chce ktos wymienic sie na fotele s line b6 speed full elektryka na zwykle z doplata?

Albo chetnie kupie komplet s line b6 pol skory w normalnych pieniadzach:wink:

Poka fotki:naughty:

Deszcz napie... :facepalm::wink:

Ja mam swoje bez elektryki i chętnie bym się wymienił i przytulił Twoje:naughty: jaki stan masz najwyżej później cyknij jakieś fotki ja będę wieczorem:wink:

Wojtek badziewia nie ma na bank ;) takze lykaj jak bocian zabe ;)

Sent from my телефон

No jak się dogadamy co do ceny to napewno łyknę:decayed:
Opublikowano

kużwa ale u mnie jest ciepło i słonecznie no i 20 st :banan:

Opublikowano
Józek dlaczego sprzedajesz swoje 16" ktore kupiłeś na zimę??

Bo gość który mi to malował zj***ł trochę robotę :facepalm: a ja lubię mieć wszystko pięknie :decayed:

Artur daj PW za ile byś ogarnął mi pomalowanie felg jak się należy :wink:

Józek i tak teraz jest ciężko z terminem ale jeśli nie pójdą to za tydzień możemy się dogadywać, bo teraz mam ciężko z czasem

spoko, spoko :wink:

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

Nie chce ktos wymienic sie na fotele s line b6 speed full elektryka na zwykle z doplata?

Albo chetnie kupie komplet s line b6 pol skory w normalnych pieniadzach:wink:

Poka fotki:naughty:

Deszcz napie... :facepalm::wink:

Ja mam swoje bez elektryki i chętnie bym się wymienił i przytulił Twoje:naughty: jaki stan masz najwyżej później cyknij jakieś fotki ja będę wieczorem:wink:

Wojtek badziewia nie ma na bank ;) takze lykaj jak bocian zabe ;)

Sent from my телефон

No jak się dogadamy co do ceny to napewno łyknę:decayed:

daj spokój z tym modzeniem, po co Ci to ??????? :whistling:

:bag:

:polew:

Opublikowano

W sumie po nic ale robię to żebyś ty był zawsze drugi:thumbup::thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

drugi, ja ? :grin: chciałbyś :decayed:

Opublikowano

Pany 40zl to dużo za mikrofon z kablem do BT?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

jesli ten mikrofon idealnie pasuje w lampke w podsufitke to bierz bo taniocha

ja za swoj dalem 110 zl

Opublikowano

dokładnie Wandej 40zł to się wcale nie zastanawiaj.

Opublikowano
Nie chce ktos wymienic sie na fotele s line b6 speed full elektryka na zwykle z doplata?

Albo chetnie kupie komplet s line b6 pol skory w normalnych pieniadzach:wink:

ja mam takie na sprzedaz :whistling:

Opublikowano

tak ksztalt ma taki zeby tam spasowac w lampke, bierz i nie pytaj:decayed:

Opublikowano

chłopaki pukają mi czasami końcówki drążka kier. i mam już nówki FEBI do założenia ale zastanawiam się czy montować na zimę czy poczekać do wiosny? nie jeżdże w trasy tylko po miescie, tyle co z domu do pracy 6km w obie strony.

Opublikowano
chłopaki pukają mi czasami końcówki drążka kier. i mam już nówki FEBI do założenia ale zastanawiam się czy montować na zimę czy poczekać do wiosny? nie jeżdże w trasy tylko po miescie, tyle co z domu do pracy 6km w obie strony.

poczekaj do wiosny

Który szukał ostatnio dawcy ?

AUDI S4 B6 4.2 QUATTRO RECARO RNS-E RS4 (3633179950) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Witam . Z racji tego ze nie moge wystawic tego w dziale sprzedam zapytam tutaj ,moze ktos potrzebuje fotele kpl. zwykle podgrzewane soul 200zl badz drugi kpl. fotele s-line materialowe z b7 pociete siedzisko kierowcy rowniez 200zl fotki w piatek . Jezeli jest ktos chetny prosze na PW

Opublikowano

Chce ktoś BT high za 170zzł? bo drugi się nawinął na allegro:whistling:

Opublikowano

Panowie jakby ktoś szukał mam pudło do blutka (bez pianki)

Opublikowano

Jak dodajecie filmy do wiadomosci?? gdzie je przerabiacie na linki

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

czy konto na YT jest darmowe?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.