Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie też restrukturyzacja 30 do zwolnienia za 2 tygodnie. :-(

Sony Xperia Tapatalk 4.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale pewnie sie napije jutro popoludniu bo jutro sie dowiem czy stracilem prace czy tez nie , jak tak to nawale sie jak szpak i trzeba bedzie sie pogodzic z tym wszystkim i szukac nowej pracy a jak utrzymam prace to tez sie nawale jak swinia a co tam :grin:

Jeżeli spożywamy alkohol, nie pijemy - YouTube

:polew:

Opublikowano
U mnie też restrukturyzacja 30 do zwolnienia za 2 tygodnie. :-(

Sony Xperia Tapatalk 4.

To wspolczuje nic milego a umnie wsio bylo wporzadku dopoki podczas wykonywania Moich obowiazkow uleglem wypadkowi i naderwalem sciegna w prawym ramieniu i zglosilem wypadek w miejscu pracy zgodnie z procedura a teraz pracodawca zrzuca wine na mnie i chcac sie pozbyc problemu zwalnia mnie mimo iz po tym mam wygrana sprawe w Trybunale w UK to Sad Pracy za bezzasadne zwolnienie to i tak wola mi wyplacic zadosc uczynienie + odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu ale pozbeda sie kolejnego obco krajowca z firmy :facepalm:

Masakra nic tylko lac ich i patrzec jak puchna :kwasny:

Opublikowano

A ja o suchym pysku cały weekend bo biore prochy jakieś na wysypkę ktora ponoć jest grypa:facepalm: c**j z takim weekendem ze tylko spanie i branie prochów:kwasny:

Opublikowano
A ja o suchym pysku cały weekend bo biore prochy jakieś na wysypkę ktora ponoć jest grypa:facepalm: c**j z takim weekendem ze tylko spanie i branie prochów:kwasny:

tak ale chociaz sobie prochy powciagasz :naughty:

Opublikowano
A ja o suchym pysku cały weekend bo biore prochy jakieś na wysypkę ktora ponoć jest grypa:facepalm: c**j z takim weekendem ze tylko spanie i branie prochów:kwasny:

tak ale chociaz sobie prochy powciagasz :naughty:

Wolałbym jednak bro albo kilka szklanek jacka z colą:decayed:

Opublikowano

Tak. Takie przekrety jak puma robil i juz go nie ma:wink:

do chłopaka jest mocno ograniczony dostęp

Opublikowano

Glinek był lepsiejszy

Opublikowano

Szału nima duże koło air i to wszystko :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

bez szału :jerk:

Opublikowano

a to tego nie wiedziałem :facepalm:

Opublikowano
jakim cudem angol ma blachy PL ? :jerk:

przecież on ma blachy GB

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

a to tego nie wiedziałem :facepalm:

image.png

Opublikowano

blachy angielskie zrobione na biało...

Opublikowano
jakim cudem angol ma blachy PL ? :jerk:

przecież on ma blachy GB

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

a to tego nie wiedziałem :facepalm:

http://s15.postimg.org/58y97l66j/image.png

otóż to zgadzam się z Arturem blachy GB

Opublikowano
Szału nima duże koło air i to wszystko :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

zgadza się, duże koło. air i to wszystko :thumbdown::thumbdown:

ams4.jpg

Opublikowano
fajne_blondynki
Opublikowano

dobry tatuaz nie jest zly:decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.