Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ju1-jpeg

ju9-jpg

ju10-jpg

Nie ma nic ciekawego w necie:whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
przesiadłem sie z rns-d na rns-e poprzez zestaw montażowy iso2 ale na obecną chwile nie mam podświetlenia i nie wyłącza sia radio wyciągając kluczyk.Chciałem zrobić kodowanie vagiem leczy wyświetlił sie komunikat że za dużo błędów.Poradzicie coś:hi:

podciągnij cany z rns-a do licznika:wink:

Opublikowano

a która to kostka i pin jakieś foto może?

Opublikowano
Wpiszcie sobie Simon Bolz photography :wink::decayed:

Tapnięte z SGS III

Eeee nie to samo co tu zobaczyć ukrytego futrzaka

Opublikowano
Wpiszcie sobie Simon Bolz photography :wink::decayed:

Tapnięte z SGS III

Eeee nie to samo co tu zobaczyć ukrytego futrzaka

Nie wiedziałem co mu odpisać , dzieki bro:drunk::decayed:

Opublikowano
Wpiszcie sobie Simon Bolz photography :wink::decayed:

Tapnięte z SGS III

Eeee nie to samo co tu zobaczyć ukrytego futrzaka

Nie wiedziałem co mu odpisać , dzieki bro:drunk::decayed:

:wink:
Opublikowano
Pany czy jest do kupienia ta gąbka wygłuszająca nie wiem jak to nazwać co jest pod pokrywą silnika ona tak opasa silnik bo szykuje mi się zmiana oleju a stara już się lekko posypała :wink:

W aso kosztuje ponad 100pln. Sam jej szukam w dobrym stanie

U gajosa to wygłuszenie kosztuje 282,85 brutto nr 038 103 954 C Też szukam ale rzecz praktycznie nie do zdobycia w dobrym stanie. Albo jeździć bez tak jak ja :kwasny: albo się szarpnąć za kieszeń jak już ktoś bardzo chce. Najlepiej dorwać kogoś kto ma dużo zniżki w ASO :wink:

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

Wpiszcie sobie Simon Bolz photography :wink::decayed:

:kox:

Opublikowano

Mam pytanko- mam gałę biegów 5 i R jak 6sty bieg. Chcę jakąś nową założyć-wiecie cxy była takan np w A3?

Opublikowano
Mam pytanko- mam gałę biegów 5 i R jak 6sty bieg. Chcę jakąś nową założyć-wiecie cxy była takan np w A3?

Byla tez taka , ja tez z A3 zalozylem z S-Line a teraz szukam takiej ladnej pikowanej pod skrzynie 6-cio biegowa w dobrej kasie

Opublikowano
Wpiszcie sobie Simon Bolz photography :wink::decayed:

Tapnięte z SGS III

Byl Twoj ziomek u mnie na jednostce zalatwil tema ;)?

Sent from my телефон

Opublikowano

No to jest wlasnie ten pronlem z tym wstecznym , dlugo szukalem bo wiekszosc jest po 6-cio biegowe skrzynie.

Opublikowano

W a3 jest troszeczkę inny mieszek a co do układu biegów zawsze można przełożyć dekielek ze starej . Sam tam będę bo czaje się na tą z A3 tylko ja mogę sobie pozwolić na zmianę dekielka bo mam zwykłą gałkę z B6 :grin:

Opublikowano

Ja też taką założyłem. Możesz sam kapsel zmienić potem i też będzie ok. Ja u siebie miałem zjechany kapsel więc nie zmieniałem a R do przodu mi nie przeszkadza jakoś hehe ale znam gościa co też tak miał pożyczył auto ojcu i dzwonił do niego bo nie umiał wyjechać z pod marketu bo wsteczny był do tyłu a na kapslu było narysowane do przodu i nie domyślił się żeby to sprawdzić hehehe

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-galki-zmiany-biegow-wersje-s-line-50334/index6.html#post583856

Opublikowano
Wpiszcie sobie Simon Bolz photography :wink::decayed:

Tapnięte z SGS III

Byl Twoj ziomek u mnie na jednostce zalatwil tema ;)?

Sent from my телефон

Coś się nie odzywa, może podpadł chłopakom :grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Ja też taką założyłem. Możesz sam kapsel zmienić potem i też będzie ok. Ja u siebie miałem zjechany kapsel więc nie zmieniałem a R do przodu mi nie przeszkadza jakoś hehe ale znam gościa co też tak miał pożyczył auto ojcu i dzwonił do niego bo nie umiał wyjechać z pod marketu bo wsteczny był do tyłu a na kapslu było narysowane do przodu i nie domyślił się żeby to sprawdzić hehehe

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-galki-zmiany-biegow-wersje-s-line-50334/index6.html#post583856

Tylko o to cho że u mnie ten chrom zszedł z kapselka.:thumbdown:

Opublikowano

Jebłem

ENDRIU MISZCZ :polew:

Opublikowano

Łysy jest dobry:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.