Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Poznaje ktoś z Was jaka marka i rozmiar opon leży na górze?

http://img.myepicwall.com/2013/11/3a1825c7aea0c408b6206e8512c38a87.png

Dwie z prawej od góry Pirelli p6000 :grin:

Zdałeś test na geja :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

Link chyba długo nie powisi :decayed::wink:

ty muminek, a ty masz zamiar kiedy odebrać ten specyfik co wandej przyszłał? :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zdrówko Pany :kox: Balaś się leje a jutro muszę wstać o 7,30 :facepalm:

Opublikowano

Zdrowie ja Grant'sa sączę :decayed:

Opublikowano

możecie się śmiać ale to jest projekt moich marzeń a marzenia trzeba spełniać :

gyb0.jpg

Opublikowano
możecie się śmiać ale to jest projekt moich marzeń a marzenia trzeba spełniać

ideał. mega marzenie.

Opublikowano
możecie się śmiać ale to jest projekt moich marzeń a marzenia trzeba spełniać :

http://imageshack.us/a/img34/1144/gyb0.jpg

to raz...

dwa... peugeot 205 1.9gti (miałem, i naprawdę to było zrywne)

trzy audi 80 w cabrio - klasyk

Opublikowano
możecie się śmiać ale to jest projekt moich marzeń a marzenia trzeba spełniać :

http://imageshack.us/a/img34/1144/gyb0.jpg

peugeot 205 1.9gti (miałem, i naprawdę to było zrywne)

pamiętam, że był najszybszy w colin mcrae rally 2 ale sie przerwacał na zakrętach :)

a tak serio to też piękny francuski klasyk

Opublikowano

odbudować tak mkI od podstaw to bajka :jerk:

Opublikowano

Lakier miazga, zero morki i korekta 100% :slina:

Opublikowano

ty muminek, a ty masz zamiar kiedy odebrać ten specyfik co wandej przyszłał? :whistling:

No to może bądź kiedyś na chacie? :whistling:

Jutro będę tępa dzido :decayed::grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Tak mi mów suko! :grin:

Opublikowano
możecie się śmiać ale to jest projekt moich marzeń a marzenia trzeba spełniać :

http://imageshack.us/a/img34/1144/gyb0.jpg

Taki ale czerwony jak GTI :wink:

Opublikowano
:hi: czerwony tez fajny :wink: moalbym dylemat czy czerwony, czarny czy bialy :wink:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
możecie się śmiać ale to jest projekt moich marzeń a marzenia trzeba spełniać :

http://imageshack.us/a/img34/1144/gyb0.jpg

a z czego się to śmiać

nie ma nic lepszego jak mk1 :slina:

Opublikowano
Poznaje ktoś z Was jaka marka i rozmiar opon leży na górze?

http://img.myepicwall.com/2013/11/3a1825c7aea0c408b6206e8512c38a87.png

Dwie z prawej od góry Pirelli p6000 :grin:

Zdałeś test na geja :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

Link chyba długo nie powisi :decayed::wink:

ty muminek, a ty masz zamiar kiedy odebrać ten specyfik co wandej przyszłał? :whistling:

Jak coś to możesz użyć tego:wink: Jak sie wam spodoba to podesle druga butelkę ale powinno starczyć na 2 razy:wink:

Witka z rana:hi: dzisiaj jedziemy na rush:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Najlepsze jest to , że kilka ładnych lat temu miałem MK1 GTI na szerokiej lampie :jerk:

Sprzedałem i właściciel z Maluszka przesiadł się na GTI i na 2 dzień uderzył w korzeń miską i zatarł silnik :facepalm:

To jest jedyne auto które sprzedawałem to aż się łezka w oku kręciła . Jeszcze jak usłyszałem , że silnik zatarł a tak o to auto dbałem to aż zakuło w serce co ja zrobiłem

Opublikowano

przyjmiecie mnie do klubu ? :)

Opublikowano

Dzien dobry :hi:

Koledzy kto z Was ma jakies duze znizki w ASO ? potrzebowal bym cos zamowic pilnie. Moze ktos pomoc :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.