Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O cwiara widzisz ty z wro. Mógłbym uderzyć z tematem u ciebie jak będę w pl. Dasz rade coś ogarnąć?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wie ktoś czy trzeba zmieniać taśmę jak zakładam kierownicę z 4 ramiennej na 3 ramienną z B6

Bo tak wyszukiwarka to dla mnie jest porażka na forum :kwasny:

Nie trzeba.

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

łukaszu a dysponujesz numerem może? :wink:

8e1 959 903 b 5pr

Opublikowano
łukaszu a dysponujesz numerem może? :wink:

8e1959903b 5pr

Bartek był szybszy :wink:

Opublikowano
Pany nexen n6000?? Jeździł ktoś?? mam do kupienia po 330zł nówki funkiel:kox:

Ja mam u siebie Nexeny N3000 letnie i nie narzekam 3 sezon się spisują :wink4:

Opublikowano
O cwiara widzisz ty z wro. Mógłbym uderzyć z tematem u ciebie jak będę w pl. Dasz rade coś ogarnąć?

Mozemy cos pomyslec. :wink: Niebawem bede u siebie cos ogarnial.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

Fajno poszło PW. :wink:

Opublikowano
pany orientuje sie ktoś czy wystepował przycisk tylnej rolety z chromem?

występowały :wink:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

Melanż z Arturem był i nie powiedział Ci jakie masz kupić żarówki ? oj nieładnie :decayed: zerknij do niego w autko :naughty:

hehe jak nie powiedział jak powiedział, ale Wladi musiałby wymienić oprawki a widzę, że chce chyab tego uniknąć :decayed:

Łukaszu a dysponujesz numerem może? :wink:

zadzwon do ASO ale od razu Ci mówie ze musisz pyac o taki z b7, bo w b6 nie wystepowały z chromem!

Opublikowano
Pany nexen n6000?? Jeździł ktoś?? mam do kupienia po 330zł nówki funkiel:kox:

Ja mam u siebie Nexeny N3000 letnie i nie narzekam 3 sezon się spisują :wink4:

Nie miałeś problemu z wyważeniem?? ja kiedyś miałem nexeny i rozwarzały się co chwila:kwasny: Ale 330zł za nową 19` z korei to nie dużo:kox: A może by się udało jeszcze na firmę wziąc czyli z 260zł by wyszły:decayed:

Opublikowano

panowie tak to u Mnie wygląda po wypadku jakby ktoś mojego tematu nie obejrzał

d37436a86f73d4b7m.jpg

5ebd830bc6230aecm.jpg

jak oceniacie te szkody wypowiedźcie się proszę

Opublikowano

Wandej kuźwa broń Cie boże przed Chinszczyzna. Ja mam sunny i tak j**ane szumia że słychać mnie. Z ho ho ho

Opublikowano
Wandej kuźwa broń Cie boże przed Chinszczyzna. Ja mam sunny i tak j**ane szumia że słychać mnie. Z ho ho ho

Ale falken i Nexen to koreańce i ponoć dosyć dobre:wink:Ty no 700zł za 2 19` to śmieszne pieniądze. Mozna kupić juz po 250zł ale tych bym się obawiał:whistling:

A Ty ile za barumki dawałes?

Opublikowano

Ja mam sunny i jest plan na zmianę albo kół lub samych opon.

Tsk piz*y szumia że jak jadę ok 50om/h Pikus na balkon wychodzi żeby się przywitać :decayed:

Opublikowano

Mam je i przy Osram CBI są gorzej niż żółte :facepalm:

Opublikowano

Ja wlasnie zarzucilem srankangi na zime (prod taiwan) i póki co pozytywnie. Cisza jak makiem zasial. Zadnych problemow z wywazeniem. Pelna opinie wystawie im jak sypnie bialym

Opublikowano
Pany nexen n6000?? Jeździł ktoś?? mam do kupienia po 330zł nówki funkiel:kox:

Ja mam u siebie Nexeny N3000 letnie i nie narzekam 3 sezon się spisują :wink4:

Nie miałeś problemu z wyważeniem?? ja kiedyś miałem nexeny i rozwarzały się co chwila:kwasny: Ale 330zł za nową 19` z korei to nie dużo:kox: A może by się udało jeszcze na firmę wziąc czyli z 260zł by wyszły:decayed:

U mnie nie było problemu i chłopaki w wulkanizacji nic nie gadali złego

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

panowie tak to u Mnie wygląda po wypadku jakby ktoś mojego tematu nie obejrzał

http://images64.fotosik.pl/372/d37436a86f73d4b7m.jpg

http://images63.fotosik.pl/371/5ebd830bc6230aecm.jpg

jak oceniacie te szkody wypowiedźcie się proszę

nie jest źle

Mirek handlarz wyklepie :grin:

Opublikowano

Ty Endriu aleś mi wczoraj nr odjebał. Wchodzę sobie w div Żona za plecami a tam kuźwa CYCUSZKI :polew: myślę sobie ale się zaraz naslucham biorę up i znowu cycki :polew:

Dobrze że jej bluzeczke obiecalem-kosztowales mnie pare plnów :kox:

Opublikowano
Ja wlasnie zarzucilem srankangi na zime (prod taiwan) i póki co pozytywnie. Cisza jak makiem zasial. Zadnych problemow z wywazeniem. Pelna opinie wystawie im jak sypnie bialym

Poczekaj jak Ci je wyząbkuje :decayed:

Opublikowano
Wandej kuźwa broń Cie boże przed Chinszczyzna. Ja mam sunny i tak j**ane szumia że słychać mnie. Z ho ho ho

Ale falken i Nexen to koreańce i ponoć dosyć dobre:wink:Ty no 700zł za 2 19` to śmieszne pieniądze. Mozna kupić juz po 250zł ale tych bym się obawiał:whistling:

A Ty ile za barumki dawałes?

przesiadłem się z michelinów pilot na nexen 1000 i złego słowa nie mogę powiedzieć:wink:kpl.18 -1200zł:decayed:

2013-08-27161014_zps6ef54149.jpg

Opublikowano
Ty Endriu aleś mi wczoraj nr odjebał. Wchodzę sobie w div Żona za plecami a tam kuźwa CYCUSZKI :polew: myślę sobie ale się zaraz naslucham biorę up i znowu cycki :polew:

Dobrze że jej bluzeczke obiecalem-kosztowales mnie pare plnów :kox:

:polew:

Oj tam najwyżej pójdziesz do Częstochowy lub Lichenia na pielgrzymkę :grin:

Opublikowano
Ty Endriu aleś mi wczoraj nr odjebał. Wchodzę sobie w div Żona za plecami a tam kuźwa CYCUSZKI :polew: myślę sobie ale się zaraz naslucham biorę up i znowu cycki :polew:

Dobrze że jej bluzeczke obiecalem-kosztowales mnie pare plnów :kox:

:decayed:Ciesz się że pieroga żadnego nie było:decayed: więc postanowione będzie śmigane na nexenach następny sezon:good: Jeszcze tylko znaleźć kupca na RS`y i plan się ziści:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.