Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie oznaczenie powinny mieć sprężyny i amorki 1BV do avant'a Q? Chyba założe na zimę serie, a na lato kupię lepszy gwint

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

my tu gadu gadu, a tymczasem u jozek726 w b6:

:guma:

Opublikowano
to jaki niedrogi zawias kupić? Okazało się, że mój gwint jest tak zapieczony, że nie mogę go pokręcić na zimę. Muszę coś nowego wrzucić :( A może ktoś ma do sprzedanie 1bv do avant q?

Bierz TA Technix :wink: moj koleś nimi handluje i jeszcze reklamacji nie miał... Za tą cenę wykonanie jest jak najbardziej ok.

Miki a ja gadałem z jednym gościem który założył TA do B5 i mu nakrętki się pozapiekały po jednej zimie:kwasny:

Endriu a widziales jak Gracjan swego czasu gwint na zime zabezpieczal???:polew:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Jaka jest dobra cena za lusterka 10pin?

Opublikowano
to jaki niedrogi zawias kupić? Okazało się, że mój gwint jest tak zapieczony, że nie mogę go pokręcić na zimę. Muszę coś nowego wrzucić :( A może ktoś ma do sprzedanie 1bv do avant q?

Bierz TA Technix :wink: moj koleś nimi handluje i jeszcze reklamacji nie miał... Za tą cenę wykonanie jest jak najbardziej ok.

Miki a ja gadałem z jednym gościem który założył TA do B5 i mu nakrętki się pozapiekały po jednej zimie:kwasny:

Endriu a widziales jak Gracjan swego czasu gwint na zime zabezpieczal???:polew:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Jaka jest dobra cena za lusterka 10pin?

Nie ale czuje że mocno coś pokręconego wymyślił:decayed:

Opublikowano

takie pytanie bo nie mogę nigdzie znaleźć, czy haczyki do montażu siatki te do rolety bagażnika w avancie występują jako zestaw naprawczy?? czy trzeba zakupić całą roletę pod pakiet zakupy?? kupiłem nowe siatki dużą i małą i trzeba by tą małą wykorzystać :decayed:

Opublikowano
takie pytanie bo nie mogę nigdzie znaleźć, czy haczyki do montażu siatki te do rolety bagażnika w avancie występują jako zestaw naprawczy?? czy trzeba zakupić całą roletę pod pakiet zakupy?? kupiłem nowe siatki dużą i małą i trzeba by tą małą wykorzystać :decayed:

nie ma zestawu naprawczego,

tylko nowa roleta wchodzi w rachubę...

Opublikowano
takie pytanie bo nie mogę nigdzie znaleźć, czy haczyki do montażu siatki te do rolety bagażnika w avancie występują jako zestaw naprawczy?? czy trzeba zakupić całą roletę pod pakiet zakupy?? kupiłem nowe siatki dużą i małą i trzeba by tą małą wykorzystać :decayed:

Roleta musi być pod pakiet zakupy (PR-6M4). Ew. wyrwać te haczyki z jakieś starej rolety i przykręcić do swojej. Niestety nie występują jako el. zamienny więc nie kupisz ich oddzielnie

Opublikowano
to jaki niedrogi zawias kupić? Okazało się, że mój gwint jest tak zapieczony, że nie mogę go pokręcić na zimę. Muszę coś nowego wrzucić :( A może ktoś ma do sprzedanie 1bv do avant q?

Bierz TA Technix :wink: moj koleś nimi handluje i jeszcze reklamacji nie miał... Za tą cenę wykonanie jest jak najbardziej ok.

Miki a ja gadałem z jednym gościem który założył TA do B5 i mu nakrętki się pozapiekały po jednej zimie:kwasny:

Endriu a widziales jak Gracjan swego czasu gwint na zime zabezpieczal???:polew:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Jaka jest dobra cena za lusterka 10pin?

Nie ale czuje że mocno coś pokręconego wymyślił:decayed:

Folia do paczek opierdolil gdzies na poczatku tematu foty byly :polew: j**any :kox:

Opublikowano

Było ostatnio na alle kilka takich rolet. łatwo je poznać po nr OE

Opublikowano
takie pytanie bo nie mogę nigdzie znaleźć, czy haczyki do montażu siatki te do rolety bagażnika w avancie występują jako zestaw naprawczy?? czy trzeba zakupić całą roletę pod pakiet zakupy?? kupiłem nowe siatki dużą i małą i trzeba by tą małą wykorzystać :decayed:

Roleta musi być pod pakiet zakupy (PR-6M4). Ew. wyrwać te haczyki z jakieś starej rolety i przykręcić do swojej. Niestety nie występują jako el. zamienny więc nie kupisz ich oddzielnie

wiesz ile kosztuje nowa?? bo znaleźć używkę z b6 to raczej ciężko

Opublikowano
takie pytanie bo nie mogę nigdzie znaleźć, czy haczyki do montażu siatki te do rolety bagażnika w avancie występują jako zestaw naprawczy?? czy trzeba zakupić całą roletę pod pakiet zakupy?? kupiłem nowe siatki dużą i małą i trzeba by tą małą wykorzystać :decayed:

nie ma zestawu naprawczego,

tylko nowa roleta wchodzi w rachubę...

Można same haczyki kupić:naughty: 8E9 863 661 94h (czarny)
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:decayed:
Browar się należy:decayed:
Opublikowano

będzie :decayed:

Opublikowano

Żartuje.............flaszka:grin::grin:

Opublikowano
Żartuje.............flaszka:grin::grin:

Flaszka dla nas malo. Cala krate bierz od razu ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
takie pytanie bo nie mogę nigdzie znaleźć, czy haczyki do montażu siatki te do rolety bagażnika w avancie występują jako zestaw naprawczy?? czy trzeba zakupić całą roletę pod pakiet zakupy?? kupiłem nowe siatki dużą i małą i trzeba by tą małą wykorzystać :decayed:

nie ma zestawu naprawczego,

tylko nowa roleta wchodzi w rachubę...

Można same haczyki kupić:naughty: 8E9 863 661 94h (czarny)

Ta tylko to nie te haczyki :decayed: To sa zaczepy boczne rolety. Zobacz dokładnie na schemacie w ETCE

Opublikowano
też się zastanawiam co tu taka cisza :whistling:

jozin ile w tym swoim bombolocie masz nalatane? :decayed:

poprzedni właściciel kupił ją jak miała 88tyś :kox: ja ja odkupiłem od niego przy 107tyś teraz ma 145tyś :wink:

Opublikowano
takie pytanie bo nie mogę nigdzie znaleźć, czy haczyki do montażu siatki te do rolety bagażnika w avancie występują jako zestaw naprawczy?? czy trzeba zakupić całą roletę pod pakiet zakupy?? kupiłem nowe siatki dużą i małą i trzeba by tą małą wykorzystać :decayed:

nie ma zestawu naprawczego,

tylko nowa roleta wchodzi w rachubę...

Można same haczyki kupić:naughty: 8E9 863 661 94h (czarny)

Ta tylko to nie te haczyki :decayed: To sa zaczepy boczne rolety. Zobacz dokładnie na schemacie w ETCE

A co za problem na śrubki sobie wkręcić tam gdzie się chce...lepsze chyba to niż kupować całą roletę:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.