Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w końcu przebieg realny auta z 2001 roku a nie jakieś 160-185tys

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie chcę kupić CB radio i zbieram opinie.

jakie CB macie w autach??

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Panowie chcę kupić CB radio i zbieram opinie.

jakie CB macie w autach??

Johnny II :wink: polecam

Opublikowano
Panowie chcę kupić CB radio i zbieram opinie.

jakie CB macie w autach??

Kupuj oby tylko z asc. Inaczej ciężko wytrzymac od tych zgrzytów na naszych drogach:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Panowie chcę kupić CB radio i zbieram opinie.

jakie CB macie w autach??

w małym i duzym mam Unidena pro 520xl

Opublikowano

Artur my mamy teddy do tego antena president i hula aż milo:wink:

Opublikowano

Ja mam Unidena 520xl i jest petarda mam go już z 10 lat ale już go chyba nie ma w sprzedaży

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

a ja jestem przekonania że nie bede nigdy zakładał bo nie lubie jak jakaś antena dynda na dachu i psuje obrys auta:decayed:

Opublikowano

Też mam Unidena bardzo dobre radio , już ma swoje lata i fajnie zbiera .

Co do psucia wyglądu to lepiej zapłacić mandat ale za to mieć fajny obrys auta :grin::facepalm:

Opublikowano

e tam ja 3 rok latam i narazie tylko dwa :decayed:

Opublikowano
a ja jestem przekonania że nie bede nigdy zakładał bo nie lubie jak jakaś antena dynda na dachu i psuje obrys auta:decayed:

:facepalm:

Opublikowano

Ja miałem CB i wiedziałem, że stoją ale złapali mnie na laserówkę od tyłu i 6pkt :facepalm:

Bo oczywiście dobra minięci można dawać buta a tu po 5min koguty w lusterku :grin:

Opublikowano

no czyli cb nie zawsze się sprawdza, a nie kiedy jak zmieniają miejsce też można trafić jak nikt nie zdąży poinformować

Opublikowano
Ja miałem CB i wiedziałem, że stoją ale złapali mnie na laserówkę od tyłu i 6pkt :facepalm:

Bo oczywiście dobra minięci można dawać buta a tu po 5min koguty w lusterku :grin:

miszcz :decayed:

Opublikowano
a ja jestem przekonania że nie bede nigdy zakładał bo nie lubie jak jakaś antena dynda na dachu i psuje obrys auta:decayed:

:facepalm:

Taką samą mam opnie:good: CB przydaję się max 2 razy w roku:wink:

Opublikowano
a ja jestem przekonania że nie bede nigdy zakładał bo nie lubie jak jakaś antena dynda na dachu i psuje obrys auta:decayed:

:facepalm:

Taką samą mam opnie:good: CB przydaję się max 2 razy w roku:wink:

Jak jedziesz na zlot ogólnopolski :grin:

Opublikowano
a ja jestem przekonania że nie bede nigdy zakładał bo nie lubie jak jakaś antena dynda na dachu i psuje obrys auta:decayed:

:facepalm:

Taką samą mam opnie:good: CB przydaję się max 2 razy w roku:wink:

Jak jedziesz na zlot ogólnopolski :grin:

Jeszcze nie byłem:bag:

Opublikowano
a ja jestem przekonania że nie bede nigdy zakładał bo nie lubie jak jakaś antena dynda na dachu i psuje obrys auta:decayed:

:facepalm:

Taką samą mam opnie:good: CB przydaję się max 2 razy w roku:wink:

Jak jedziesz na zlot ogólnopolski :grin:

Jeszcze nie byłem:bag:

wszystko przed tobą :whistling:

Opublikowano
a ja jestem przekonania że nie bede nigdy zakładał bo nie lubie jak jakaś antena dynda na dachu i psuje obrys auta:decayed:

:facepalm:

Taką samą mam opnie:good: CB przydaję się max 2 razy w roku:wink:

Wandej Tobie napewno się nie przyda jak jeździsz na około bloku tylko:thumbup::D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.