Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a ja jestem przekonania że nie bede nigdy zakładał bo nie lubie jak jakaś antena dynda na dachu i psuje obrys auta:decayed:

:facepalm:

Taką samą mam opnie:good: CB przydaję się max 2 razy w roku:wink:

Wandej Tobie napewno się nie przyda jak jeździsz na około bloku tylko:thumbup::D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

+1 :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany chce ktoś może mikrofon do B6?? Oddam w dobrej cenie czyli po 40zł/szt:wink:

Opublikowano

Pany przez ile sek się pali wam lampka w klekotach od świec ??

Bo mi 1 sek a później silnik dziwnie odpala

Od 3 lat nie zmieniałem świec nawet nie wiem jak się do nich dostać :kwasny:

Możliwe też, że czujnik źle czyta temperaturę zewnętrzną i nie załącza świec ?

Opublikowano
Panowie chcę kupić CB radio i zbieram opinie.

jakie CB macie w autach??

Bd radio Herbert I Bierz w ciemno :)

Chyba że coś małego to M-Tech LEGEND II ,UNIDEN 520 (i niedrogiego)

Opublikowano
:siema: UNIDEN 520 bardzo godny polecenia.
Opublikowano
fiqc.jpg
Opublikowano
a ja jestem przekonania że nie bede nigdy zakładał bo nie lubie jak jakaś antena dynda na dachu i psuje obrys auta:decayed:

:facepalm:

Taką samą mam opnie:good: CB przydaję się max 2 razy w roku:wink:

no to i to dobre, bo może się zwrócić choćby jednym mandatem

a ja jestem przekonania że nie bede nigdy zakładał bo nie lubie jak jakaś antena dynda na dachu i psuje obrys auta:decayed:

:facepalm:

Taką samą mam opnie:good: CB przydaję się max 2 razy w roku:wink:

Jak jedziesz na zlot ogólnopolski :grin:

On nie jeździ bo ma gwinta :polew:

Opublikowano

Ma gwinta bo na waszych imprezach spi d*pą do ściany. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Opublikowano
a ja jestem przekonania że nie bede nigdy zakładał bo nie lubie jak jakaś antena dynda na dachu i psuje obrys auta:decayed:

:facepalm:

Taką samą mam opnie:good: CB przydaję się max 2 razy w roku:wink:

no to i to dobre, bo może się zwrócić choćby jednym mandatem

a ja jestem przekonania że nie bede nigdy zakładał bo nie lubie jak jakaś antena dynda na dachu i psuje obrys auta:decayed:

:facepalm:

Taką samą mam opnie:good: CB przydaję się max 2 razy w roku:wink:

Jak jedziesz na zlot ogólnopolski :grin:

On nie jeździ bo ma gwinta :polew:

Właśnie idę kręcić winter setup:decayed:

Artur jak masz parę zł to kup ptesidenta. do tego antenka może być midladn pc300 czy jakoś tak. Nie za długa a daje rade:good: tylko przy kiepskim radiu dużo szumow ściąga:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
14p9.jpg
Opublikowano
https://www.facebook.com/IwonaBlecharczykTruckingGirl

chyba zacznę jeździć ciężarówką, prawko jest więc tylko kartę wyrobię i jazda :decayed:

to zobacza ta jozek :decayed::arrow2:Dziewczyna w Ciężarówce Patrycja ,,Almerka'' Rzenno - YouTube miałem okazje z nia stac na parkingu w Rzeszy fajna malutka drobniutka dupcia :decayed:

Opublikowano
Pany przez ile sek się pali wam lampka w klekotach od świec ??

Bo mi 1 sek a później silnik dziwnie odpala

Od 3 lat nie zmieniałem świec nawet nie wiem jak się do nich dostać :kwasny:

Możliwe też, że czujnik źle czyta temperaturę zewnętrzną i nie załącza świec ?

jeśli zatrzęsie budą i puści dyma zaraz po odpaleniu to możesz mieć spaloną jedną lub więcej świec.warto sprawdzić ....

Opublikowano

niezła jest :decayed:

Opublikowano
niezła jest :decayed:

:decayed: z siostra byla wtedy bo to wakacje tez bylo na czym oko zawiesisc :wink:

Opublikowano
Po ile toto srednio chodzi. Dobra cena 65?

ZAWIESZENIA - VAGSERWIS.COM

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

troche drogo :whistling:

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

ORYGINALNE DEKLE DEKIELKI AUDI 4B0601170 (3658234604) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

7vyz.jpg

:kox::kox::kox:

Opublikowano

wyebana w kosmos :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.