Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzień dobry Panowie;)

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:siema::siema::siema:
Opublikowano
https://www.facebook.com/IwonaBlecharczykTruckingGirl

chyba zacznę jeździć ciężarówką, prawko jest więc tylko kartę wyrobię i jazda :decayed:

to zobacza ta jozek :decayed::arrow2:Dziewczyna w Ciężarówce Patrycja ,,Almerka'' Rzenno - YouTube miałem okazje z nia stac na parkingu w Rzeszy fajna malutka drobniutka dupcia :decayed:

fajniutka :slina::kox::naughty:

:hi:bry z rana

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

https://www.facebook.com/Almerkaaa :naughty:

Opublikowano

:hi::hi::hi:

Opublikowano

:siema::siema:

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

na poprawienie szybkiego humoru proszę bardzo :grin::polew:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Witam Panowie dzisiaj w nocy w kielcach na oś. na stoku skradziono mi srebrne audi avant a4 b6 nr.rej TK6714J, samochód miał naklejki na drzwiach pasażera i kierowcy z logo audi, pękniętą szybę po stronie kierowcy i wgniecione drzwi od strony kierowcy, w środku niebieski fotelik dziecięcy, jak coś dajcie znać na PW.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Witam Panowie dzisiaj w nocy w kielcach na oś. na stoku skradziono mi srebrne audi avant a4 b6 nr.rej TK6714J, samochód miał naklejki na drzwiach pasażera i kierowcy z logo audi, pękniętą szybę po stronie kierowcy i wgniecione drzwi od strony kierowcy, w środku niebieski fotelik dziecięcy, jak coś dajcie znać na PW.

współczuje , trzymam kciuki że się znajdzie

kurcze masakra , jak ciachają te nasze audiczki :facepalm:

:hi:

Opublikowano
:siema::siema:

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

na poprawienie szybkiego humoru proszę bardzo :grin::polew:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Witam Panowie dzisiaj w nocy w kielcach na oś. na stoku skradziono mi srebrne audi avant a4 b6 nr.rej TK6714J, samochód miał naklejki na drzwiach pasażera i kierowcy z logo audi, pękniętą szybę po stronie kierowcy i wgniecione drzwi od strony kierowcy, w środku niebieski fotelik dziecięcy, jak coś dajcie znać na PW.

współczuje , trzymam kciuki że się znajdzie

kurcze masakra , jak ciachają te nasze audiczki :facepalm:

dwa bloki dalej też chcieli ukraść a4 b6 ale ktos ich chyba spłoszył, bo otwarty zostawili, w żadny nie były wybite szyby, policjant mi powiedział że nawet nie potrzebują podpinać się pod OBD, podobno wywala się tylnią lewą lampe i odpowiednio łączy się przewody :facepalm:

Opublikowano
Witam Panowie dzisiaj w nocy w kielcach na oś. na stoku skradziono mi srebrne audi avant a4 b6 nr.rej TK6714J, samochód miał naklejki na drzwiach pasażera i kierowcy z logo audi, pękniętą szybę po stronie kierowcy i wgniecione drzwi od strony kierowcy, w środku niebieski fotelik dziecięcy, jak coś dajcie znać na PW.

o kurfa...:facepalm: współczuję

Opublikowano
Audi S4 38800.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

kurcze fajna te eska :jerk: sedan i fajny kolo:kox:

:kox: nom fajny pojazd :kox:, ja bym od razu wywalił fotele :wink:

Opublikowano
Witam Panowie dzisiaj w nocy w kielcach na oś. na stoku skradziono mi srebrne audi avant a4 b6 nr.rej TK6714J, samochód miał naklejki na drzwiach pasażera i kierowcy z logo audi, pękniętą szybę po stronie kierowcy i wgniecione drzwi od strony kierowcy, w środku niebieski fotelik dziecięcy, jak coś dajcie znać na PW.

miałeś jakieś zabezpieczenie?

Opublikowano

miałeś jakieś zabezpieczenie?

nie miałem, mieszkałem u teściów w domku a od niedawna na swoim w bloku i miałem robić przeróbki zabezpieczen, niestety zbierałem się powoli i teraz tak jest:facepalm:

Opublikowano
miałeś jakieś zabezpieczenie?

nie miałem, mieszkałem u teściów w domku a od niedawna na swoim w bloku i miałem robić przeróbki zabezpieczen, niestety zbierałem się powoli i teraz tak jest:facepalm:

Na przyszlosc warto pomyslec o czyms takim,wysylasz sms i wiesz gdzie auto stoi,nawet jak odlacza akumulator to urzadzenie posiada baterie,ktora wystarczy na okolo tydzien.

szth.jpgUploaded with ImageShack.com

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.