Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Po ile toto srednio chodzi. Dobra cena 65?

ZAWIESZENIA - VAGSERWIS.COM

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

troche drogo :whistling:

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

ORYGINALNE DEKLE DEKIELKI AUDI 4B0601170 (3658234604) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy, tylny znaczek na klapie audi jest przyklejony czy przypiety?

Wysłane z mojego SGS 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje 1.9 TDI odcinałem żyłką a potem usuwałem klej i lekko przepolerowałem miejsca gdzie były.

To reszta znaczków też jest napewno przyklejona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo chce odkleic ten znaczek, pomalowac na czrno i przymocowac zpowrotem. Czym by go przykleic?

Wysłane z mojego SGS 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma gwinta bo na waszych imprezach spi d*pą do ściany. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Nie bywam w ogole:decayed: Pany ma ktoś klucz do gwintu KW? Przód mam teraz 65cm od ziemi:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo chce odkleic ten znaczek, pomalowac na czrno i przymocowac zpowrotem. Czym by go przykleic?

Wysłane z mojego SGS 2

silikon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany przez ile sek się pali wam lampka w klekotach od świec ??

Bo mi 1 sek a później silnik dziwnie odpala

Od 3 lat nie zmieniałem świec nawet nie wiem jak się do nich dostać :kwasny:

Możliwe też, że czujnik źle czyta temperaturę zewnętrzną i nie załącza świec ?

jeśli zatrzęsie budą i puści dyma zaraz po odpaleniu to możesz mieć spaloną jedną lub więcej świec.warto sprawdzić ....

Kila dni temu puściła rano dyma dziś odpalałem i wszystko było ok nie kopciła .

Sprawdziłem czujnik (07) pokazuję 83,7 na zegarach prawie 90 czyli jest dobrze .

Dziwi mnie to tylko , że auto załącza świecę na jedną sekundę :kwasny:

Nie wiem nigdy mnie to nie interesowało ale możliwe, że jest spalona i rozłącza .

Zna ktoś sposób na sprawdzanie da się to zrobić VCDSem czy tradycyjna metoda do plusa i zobaczyć czy działają ??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany przez ile sek się pali wam lampka w klekotach od świec ??

Bo mi 1 sek a później silnik dziwnie odpala

Od 3 lat nie zmieniałem świec nawet nie wiem jak się do nich dostać :kwasny:

Możliwe też, że czujnik źle czyta temperaturę zewnętrzną i nie załącza świec ?

jeśli zatrzęsie budą i puści dyma zaraz po odpaleniu to możesz mieć spaloną jedną lub więcej świec.warto sprawdzić ....

Kila dni temu puściła rano dyma dziś odpalałem i wszystko było ok nie kopciła .

Sprawdziłem czujnik (07) pokazuję 83,7 na zegarach prawie 90 czyli jest dobrze .

Dziwi mnie to tylko , że auto załącza świecę na jedną sekundę :kwasny:

Nie wiem nigdy mnie to nie interesowało ale możliwe, że jest spalona i rozłącza .

Zna ktoś sposób na sprawdzanie da się to zrobić VCDSem czy tradycyjna metoda do plusa i zobaczyć czy działają ??:wink:

to zawsze działa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany przez ile sek się pali wam lampka w klekotach od świec ??

Bo mi 1 sek a później silnik dziwnie odpala

Od 3 lat nie zmieniałem świec nawet nie wiem jak się do nich dostać :kwasny:

Możliwe też, że czujnik źle czyta temperaturę zewnętrzną i nie załącza świec ?

jeśli zatrzęsie budą i puści dyma zaraz po odpaleniu to możesz mieć spaloną jedną lub więcej świec.warto sprawdzić ....

Kila dni temu puściła rano dyma dziś odpalałem i wszystko było ok nie kopciła .

Sprawdziłem czujnik (07) pokazuję 83,7 na zegarach prawie 90 czyli jest dobrze .

Dziwi mnie to tylko , że auto załącza świecę na jedną sekundę :kwasny:

Nie wiem nigdy mnie to nie interesowało ale możliwe, że jest spalona i rozłącza .

Zna ktoś sposób na sprawdzanie da się to zrobić VCDSem czy tradycyjna metoda do plusa i zobaczyć czy działają ??:wink:

świece żarowe załączają sie od -5.0c a sprawdza się je poprzez wartość ich rezystancji :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć dzięki zobaczymy jak będzie zimniej co się będzie działo jak nie to polecą nowe świece :wink:

Dzięki :hi:

A nie lepiej odrazu wymienic swieczki na nowe :wink: jeden tu kolega z forum wlasnie oferuje swieczki BERU i inne w dobrej kase tak wiec moze lepiej zainwestowac te 100 pare zlotych i miec problem z glowy , taka moja sugestia :wink: , ja swieczki akurat wymieniam co roku na nowe , zeby uniknac takich niespodzianek zwlaszcza jak zrobi sie zimniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że nie zaglądałem do nich przez 4 lata :kwasny:

Czyli pokrywa od zaworów do zdjęcia tam jest jakaś uszczelka ??

Nie wiem nigdy mnie to tam nie interesowało jak tam to wygląda itp dlatego tego nie rozbierałem tym bardziej, że świece nie były tykane przez kilka ładnych lat ciekawe jak będzie z nich odkręceniem :kwasny:

Wiem wiem kto ma do sprzedania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że nie zaglądałem do nich przez 4 lata :kwasny:

Czyli pokrywa od zaworów do zdjęcia tam jest jakaś uszczelka ??

Nie wiem nigdy mnie to tam nie interesowało jak tam to wygląda itp dlatego tego nie rozbierałem tym bardziej, że świece nie były tykane przez kilka ładnych lat ciekawe jak będzie z nich odkręceniem :kwasny:

Wiem wiem kto ma do sprzedania :naughty:

Pokrywy od zaworow nie ruszasz , pierwsze 3 swiece idzie wykrecic bez problemow najgorzej jest z ostatnia 4-ta swieca bo zeby ja wykrecic trzeba wyjac filtr paliwa , nie musisz go odlanczac od przewodow paliwowych wystarczy wyjac z mocowania i odchylic na bok i odkrecic cale mocowanie filtru paliwa i masz wtedy dostep do 4-tej swiecy.

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

a co do odkrecenia najlepiej jak rozgrzejesz silnik do 90 stopni i wtedy wezmiesz sie za wykrecanie swiec , powinno sie zawsze wykreca swiece na rozgrzanym silnku , wiadomo pod wplywem wysokiej temperatury metal sie rozszerza i powinno pojsc latwiej z ich odkreceniem zwlaszcza po tak dlugim okresie ich nie ruszania :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spoko a widzisz tydzień temu rozkręcałem tam przy filtrze bo wymieniałem wszystkie filtry, czyściłem EGR i robiłem luźny króciec w pompie vacum i zapomniałem zobaczyć do świec :doh:

Dobra dzięki za porady i zobaczymy jak tam świece czy będą ze mną współpracowały w ich odkręceniu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spoko a widzisz tydzień temu rozkręcałem tam przy filtrze bo wymieniałem wszystkie filtry, czyściłem EGR i robiłem luźny króciec w pompie vacum i zapomniałem zobaczyć do świec :doh:

Dobra dzięki za porady i zobaczymy jak tam świece czy będą ze mną współpracowały w ich odkręceniu :grin:

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zawsze po zakupie auta wymieniam wszystko na nowe, tak samo zrobiłem ze świecami, dałem nówki i nie było problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zmieniłem kabelek od poduchy że zwykłego na taki pod mf i swieci mi sie poducha. Co jest? Coś trzeba kodowac? Pilna sprawa bo chce to dzisiaj ogarnac:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zmieniłem kabelek od poduchy że zwykłego na taki pod mf i swieci mi sie poducha. Co jest? Coś trzeba kodowac? Pilna sprawa bo chce to dzisiaj ogarnac:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

a spróbuj po prostu usunąć błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...