Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie nie widziałem go na żywo

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
za te pieniadze znajdziesz cos zacniejszego :whistling:

szukam 3 mmiesiac i nic kompletnie nic . chce tylko wewnetrzny s-line najlepiej z okolic

no trafic cos fajnego ciezko ja tez szukam i szukam i uja jest :doh: ale nie ma co sie spieszyc kiedys sie cos trafi :wink:

mam nadzieje jednak nie moze patrzec na wyposazenie ale na bezwypadkowosc i ogolny stan , jesli chce wypasac taniutko to do Ostrwa maz. lub Gniezna;p

dlaczego golas ?? parktronic xenon fis pelen i co mi wiecej trzeba i tak najbardziej mi pasuje to zawieeszenie super pracuje

Opublikowano
za te pieniadze znajdziesz cos zacniejszego :whistling:

szukam 3 mmiesiac i nic kompletnie nic . chce tylko wewnetrzny s-line najlepiej z okolic

no trafic cos fajnego ciezko ja tez szukam i szukam i uja jest :doh: ale nie ma co sie spieszyc kiedys sie cos trafi :wink:

mam nadzieje jednak nie moze patrzec na wyposazenie ale na bezwypadkowosc i ogolny stan , jesli chce wypasac taniutko to do Ostrwa maz. lub Gniezna;p

dlaczego golas ?? parktronic xenon fis pelen i co mi wiecej trzeba i tak najbardziej mi pasuje to zawieeszenie super pracuje

osz kurde :shock3: a jeździłeś więcej niż jedną b6 ? dajesz trochę kasy za auto to wymagaj, RNSe, podgrzewane siedzenia itd :whistling: może nawet coś w quattro :whistling:

Opublikowano

jezdzilem taka RNSem pelna skora xenin szyber pod fotele i ryj miala caly wstawiany ;/

na allegro jest bardzo malo s-line

Opublikowano

trzeba szukać :whistling: 80% na allegro to szroty :whistling:

Opublikowano

Jest na forum ktoś kto sprawdzi całą historię auta. Oczywiście nie za free. :wink:

Opublikowano

stanley, polecam go :thumbup1:

Opublikowano

Podziękował już do niego napisałem. :decayed:

Opublikowano

zmiana trenera nic tu nie zmieni,równie dobrze mogę być ja (a za taką kase:wink:) tu trzeba zrobić zmiany od podstaw podobnie jak w rządzie pięknym naszym

Opublikowano
zmiana trenera nic tu nie zmieni,równie dobrze mogę być ja (a za taką kase:wink:) tu trzeba zrobić zmiany od podstaw podobnie jak w rządzie pięknym naszym

przez taki krótki okres nie da się zbudować drużyny która będzie od razu wygrywać.

Opublikowano
zmiana trenera nic tu nie zmieni,równie dobrze mogę być ja (a za taką kase:wink:) tu trzeba zrobić zmiany od podstaw podobnie jak w rządzie pięknym naszym

przez taki krótki okres nie da się zbudować drużyny która będzie od razu wygrywać.

Nie da rady przez taki krótki okres i nie da rady potem.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

jozek szukaj tam cos ciekawego na tym alegroszu a nie lodowki tylko. na zime nie potrzebna :grin:

Opublikowano
zmiana trenera nic tu nie zmieni,równie dobrze mogę być ja (a za taką kase:wink:) tu trzeba zrobić zmiany od podstaw podobnie jak w rządzie pięknym naszym

przez taki krótki okres nie da się zbudować drużyny która będzie od razu wygrywać.

Nie da rady przez taki krótki okres i nie da rady potem.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Potem na pewno nie, jeśli debile będą gwizdali !!!

ps. a szefuńcio znowu w bezrękawniku

Opublikowano
jozek szukaj tam cos ciekawego na tym alegroszu a nie lodowki tylko. na zime nie potrzebna :grin:

heh nie ma nic ciekawego, a co potrzebujesz ? :whistling:

Opublikowano

Przygarnę wszystko co wpadnie w oko i będzie w dobrej cenie. :grin: Teraz się zastanawiam nad siłownikami do klapy :wink:

Opublikowano
jozek szukaj tam cos ciekawego na tym alegroszu a nie lodowki tylko. na zime nie potrzebna :grin:

heh nie ma nic ciekawego, a co potrzebujesz ? :whistling:

znajdź mi PIANO do anglika :wink:

Opublikowano
jozek szukaj tam cos ciekawego na tym alegroszu a nie lodowki tylko. na zime nie potrzebna :grin:

heh nie ma nic ciekawego, a co potrzebujesz ? :whistling:

znajdź mi PIANO do anglika :wink:

angilka bardzo mało na allegro, tym bardziej piano :whistling:

Opublikowano
:hi: z rana :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.