Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Marcino82, żeby założyć to uszczelnienie pod lustero wystarczy odkrecic ta jedna srube??

Tak dokladnie tak. Tylko ciezko bedzie

Sent from my телефон

no odbr to ide powalczyć :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Silniczki do tylnych szyb z anglika podejdą do europejskiej wersji?
Opublikowano
:hi: Silniczki do tylnych szyb z anglika podejdą do europejskiej wersji?

wydaje mi sie ze nie. ale niech ktos potwierdzi

Opublikowano

Nr silniczków 8E0 959 801A i 802A

Opublikowano

Dziś montowałem do siebie soczewki z B8 i tak montowałem, ustawiałem i sprawdzałem, że aku rozładowało:polew:

W sumie problemu by nie było, odpaliłem na kable, pojeździłem po dzielni i SI. Tyle, że pali mi się kontrolka paliwa. Wczoraj tankowałem, było 1/2 baku, rano zresztą też. Po rozładowaniu aku jakoś tak coś zwariowało. Byłem nawet na stacji zatankowałem za 20zł i dalej "0" paliwa. Nawet na kompie nie pokazuje mi ile km mogę jeszcze zrobić.

Może macie jakiś pomysł???

Opublikowano

Może musi się wszystko ustawić tak jak to jest po odłączeniu aku

Opublikowano

:hi: no i siedzonka s-linowe ode mnie pojechaly do innego wlasciciela :decayed:

wkoncu w garazu wiecej miejsca na nowe graty sie zrobilo :naughty:

Opublikowano

Siema

Rezacze mam rns-led 2013 igła igła jakby ktoś szukał to pw :wink:

---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

Wandej wyświetlacz ma Typ ale drogo chyba 400 :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

VLSD czy jakoś tak mu jest-ma Chłopak temat.

Opublikowano
Siema

Rezacze mam rns-led 2013 igła igła jakby ktoś szukał to pw :wink:

---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

Wandej wyświetlacz ma Typ ale drogo chyba 400 :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

VLSD czy jakoś tak mu jest-ma Chłopak temat.

Ale całkiem sprawny ten wyświetlacz? Jeszcze bez tragedii cena:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

całkiem :decayed:

Opublikowano
Dziś montowałem do siebie soczewki z B8 i tak montowałem, ustawiałem i sprawdzałem, że aku rozładowało:polew:

W sumie problemu by nie było, odpaliłem na kable, pojeździłem po dzielni i SI. Tyle, że pali mi się kontrolka paliwa. Wczoraj tankowałem, było 1/2 baku, rano zresztą też. Po rozładowaniu aku jakoś tak coś zwariowało. Byłem nawet na stacji zatankowałem za 20zł i dalej "0" paliwa. Nawet na kompie nie pokazuje mi ile km mogę jeszcze zrobić.

Może macie jakiś pomysł???

Wyjmij bezpiecznik od zegarow na chwile i wloz ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

Marcino82, żeby założyć to uszczelnienie pod lustero wystarczy odkrecic ta jedna srube??

Tak dokladnie tak. Tylko ciezko bedzie

Sent from my телефон

no odbr to ide powalczyć :decayed:

Jak tam zalozyles ;)?

Sent from my телефон

Opublikowano
całkiem :decayed:

Jakby 50zl stargowal to bym bral:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Dziś montowałem do siebie soczewki z B8 i tak montowałem, ustawiałem i sprawdzałem, że aku rozładowało:polew:

W sumie problemu by nie było, odpaliłem na kable, pojeździłem po dzielni i SI. Tyle, że pali mi się kontrolka paliwa. Wczoraj tankowałem, było 1/2 baku, rano zresztą też. Po rozładowaniu aku jakoś tak coś zwariowało. Byłem nawet na stacji zatankowałem za 20zł i dalej "0" paliwa. Nawet na kompie nie pokazuje mi ile km mogę jeszcze zrobić.

Może macie jakiś pomysł???

tak miałem jak aku padał ,wymieniłem na nowy i wszysko ok,jeśli masz świeży podładuj go i wszystko wróci do normy

Opublikowano
Dziś montowałem do siebie soczewki z B8 i tak montowałem, ustawiałem i sprawdzałem, że aku rozładowało:polew:

W sumie problemu by nie było, odpaliłem na kable, pojeździłem po dzielni i SI. Tyle, że pali mi się kontrolka paliwa. Wczoraj tankowałem, było 1/2 baku, rano zresztą też. Po rozładowaniu aku jakoś tak coś zwariowało. Byłem nawet na stacji zatankowałem za 20zł i dalej "0" paliwa. Nawet na kompie nie pokazuje mi ile km mogę jeszcze zrobić.

Może macie jakiś pomysł???

Wyjmij bezpiecznik od zegarow na chwile i wloz ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

Marcino82, żeby założyć to uszczelnienie pod lustero wystarczy odkrecic ta jedna srube??

Tak dokladnie tak. Tylko ciezko bedzie

Sent from my телефон

no odbr to ide powalczyć :decayed:

Jak tam zalozyles ;)?

Sent from my телефон

skad wiesz o tym bezpieczniku??:decayed:

tak zamontowane...lekko nie bylo...ale nie mowiles mi ze jedno szklo ma pekniety ten bolec co trzya lusterko ?? :grin: musze cos tam podkleic

Opublikowano

Ktory bolec ten taki prawie na samym brzegu ?

Sent from my телефон

Opublikowano
Ktory bolec ten taki prawie na samym brzegu ?

Sent from my телефон

zrobie pozniej foto i Ci pokaze

Opublikowano

Pokaz.

Sent from my телефон

Opublikowano

Ma ktos listwy wewnetrzne??Najtansze.

Chce pocwiczyc obklejanie wloknem weglowym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.