Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Artur82 nie jedna kukurydze opitolil ;) a powaznie to go chwycil biggman

Sent from my телефон

Standard przy takich okazjach, dziś telefon że zderzak wczoraj został sprzedany :facepalm: :facepalm: :facepalm: jasne...

Zaraz go zobaczymy za chore pieniądze w dziale sprzedam... :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Artur82 nie jedna kukurydze opitolil ;) a powaznie to go chwycil biggman

Sent from my телефон

Standard przy takich okazjach, dziś telefon że zderzak wczoraj został sprzedany :facepalm: :facepalm: :facepalm: jasne...

Zaraz go zobaczymy za chore pieniądze w dziale sprzedam... :facepalm:

Wiec to by bylo wielkie chamstwo

Sent from my телефон

Opublikowano

to już by było przegięcie :whistling:

Opublikowano

Które nie raz się zdarzało:whistling:

I co ciekawsze obrońców było więcej niż osób, które uważały to za chamstwo.

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

Na tym forum są ludzie, którzy przez pół dnia śledzą allegro by kupić tanio a na forum opchnąć drożej.

Gdy miałem B5 to co jakiś czas wychodziła taka akcja na battalionie, ktoś wkleił link, za chwile towar szedł a później był w dziale sprzedam.

Drożej, a sprzedający nie krył się z tym, że kupił na handel na forum.

Opublikowano

kurde ja też siedzę na allegro sporo czasu ale nigdy tak nie zrobiłem :facepalm: a nie raz mogłem, wole komuś podrzucić link na PW jak wiem że szuka :whistling:

Opublikowano

Co Wy się dziwicie?? Sporo osób nawt z B6D tak robi. Jak ktoś ma pojęcie co kupuje to zarabia.

Opublikowano
Co Wy się dziwicie?? Sporo osób nawt z B6D tak robi. Jak ktoś ma pojęcie co kupuje to zarabia.

No to ile dajesz za moj zderzak wandej co kiedys Ci podkupilem ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

Jozek PW

Sent from my телефон

Opublikowano
Co Wy się dziwicie?? Sporo osób nawt z B6D tak robi. Jak ktoś ma pojęcie co kupuje to zarabia.

Na kolegach z forum:whistling:

Dla mnie to chamstwo, dla innych norma. Ważne, że stówka czy dwie do przodu.

Opublikowano

:hi:

pany przestały mi latać światła przeciw mgielne przednie i tylni , odpowiada za to jakiś bezpiecznik , czy raczej coś z włącznikiem

Opublikowano
Co Wy się dziwicie?? Sporo osób nawt z B6D tak robi. Jak ktoś ma pojęcie co kupuje to zarabia.

Na kolegach z forum:whistling:

Dla mnie to chamstwo, dla innych norma. Ważne, że stówka czy dwie do przodu.

Tak jak turzol pisał że niektórzy rodziny z tego utrzymuja.

Dla mnie to nie jest chamskie. Ktoś ma czas i warunki to zarabia. Nikt nie każe nam kupować od takich osób:hi:

Opublikowano

H

Chamskie nie jest jak ktoś sprzedaje tylko jak sprzedawca w uja robi

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
H

Chamskie nie jest jak ktoś sprzedaje tylko jak sprzedawca w uja robi

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Zero logiki w tym zdaniu :doh:

Opublikowano

mistrzowie :decayed: potrzebuje nr znaczka rs4 b7 w kiere tą ściętą alu

Opublikowano

A Ty co się znowu pultasz czego nie rozumiesz....chyba logiczne że ten co sprzedaje na forum to dlaczego ma być tym złym... chyba w uja przygrał sprzedawca z allegro że po sępił się na stówe więcej i sprzedał na boku i olał całą aukcje i ludzi którzy kupili ten przedmiot

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
mistrzowie :decayed: potrzebuje nr znaczka rs4 b7 w kiere tą ściętą alu

Jako sam znaczek to chyba nie występuje, tylko z alu w zestawie 8E0498685

Opublikowano

wydaje mi się że występuje

Opublikowano
:hi:

pany przestały mi latać światła przeciw mgielne przednie i tylni , odpowiada za to jakiś bezpiecznik , czy raczej coś z włącznikiem

na jaki zmieniłes i z jakiego?? przepiołes piny

Opublikowano

na własnie jeszcze nie zamieniałem tych włączników , mam cały czas ten stary , wczoraj wieczorem zauważyłem że mi nie świecą :kwasny:

Opublikowano

Domin jakie kodwoanie owinno byc w 17-instruments bo mam same zera :decayed:

Opublikowano
Domin jakie kodwoanie owinno byc w 17-instruments bo mam same zera :decayed:

no w sumie tak powinno byc , chyba ze chcesz kontrolke zapiecia pasów:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.