Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Domin jakie kodwoanie owinno byc w 17-instruments bo mam same zera :decayed:

no w sumie tak powinno byc , chyba ze chcesz kontrolke zapiecia pasów:wink:

Do tej kontrolki zapięcia pasów trzeba mieć jakiś czujnik czy wystarczy kodowanko ? :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czujniki zapięcia pasów musisz mieć i to wszystko odpowiednio połączyć:cool:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

a dodam, że czujnik jest w fotelu , który posiadam ale nie chce mi się do podłączać :decayed:

Opublikowano

Nie podłączaj Artur, ja mam podłączony czujnik zapięcia pasów, ale myślę żeby go odłączyć bo mnie tylko wkur*** to pikanie :grin:

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ----------

Nie chce się ktoś zamienić na wysuwane schowki pod fotelami, mam szare szukam czarnych?

Opublikowano

Nie chce się ktoś zamienić na wysuwane schowki pod fotelami, mam szare szukam czarnych?

możemy zrobić machniom - Ty mi szare - ja Ci czarną dziurę po schowkach :decayed:

Opublikowano

Też masz wysuwane? jak coś pisz na PW, to się wymienimy :wink:

Opublikowano
Nie podłączaj Artur, ja mam podłączony czujnik zapięcia pasów, ale myślę żeby go odłączyć bo mnie tylko wkur*** to pikanie :grin:

Tylko kodowanie zmieniasz w komforcie :wink:

Opublikowano
Też masz wysuwane? jak coś pisz na PW, to się wymienimy :wink:

nie mam, jeszcze się nie dorobiłem, na razie inwestuję w pakiet zima(aku S5 100Ah,św.żarowe) i światło - ledy Tomnika, dzienne w halo :wink:

wyceniał ktoś ostatnio auto do AC - dzisiaj babka mi zaproponowała całe 1 7 0 0 0 PLN :facepalm: (gdzie wg stron 20200 mogę liczyć)

Opublikowano
:shock3: Rok temu miałem w Generali 27500 wartość auta przy AC :shock3:
Opublikowano
Nie podłączaj Artur, ja mam podłączony czujnik zapięcia pasów, ale myślę żeby go odłączyć bo mnie tylko wkur*** to pikanie :grin:

Tylko kodowanie zmieniasz w komforcie :wink:

w komforcie? Czy w liczniku? Bo w liczniku w B6 nie da się wykodować tego pikania, w B7 owszem, dali d*py z tym w B6 :doh:

Opublikowano
Nie podłączaj Artur, ja mam podłączony czujnik zapięcia pasów, ale myślę żeby go odłączyć bo mnie tylko wkur*** to pikanie :grin:

Tylko kodowanie zmieniasz w komforcie :wink:

w komforcie? Czy w liczniku? Bo w liczniku w B6 nie da się wykodować tego pikania, w B7 owszem, dali d*py z tym w B6 :doh:

No to lipa...

Opublikowano
Też masz wysuwane? jak coś pisz na PW, to się wymienimy :wink:

nie mam, jeszcze się nie dorobiłem, na razie inwestuję w pakiet zima(aku S5 100Ah,św.żarowe) i światło - ledy Tomnika, dzienne w halo :wink:

wyceniał ktoś ostatnio auto do AC - dzisiaj babka mi zaproponowała całe 1 7 0 0 0 PLN :facepalm: (gdzie wg stron 20200 mogę liczyć)

Mój 16500 chyba :polew:

Opublikowano

A sie dziwisz jak Ty masz szwankujace multi :D

Tapatalk i wszystko jasne ;)

Opublikowano

A ty silnik na gnój :decayed:

Opublikowano

Nie spac ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Nie spac ;)

Sent from my телефон

chyba raczej mialo byc ,,nie chlac,,:decayed:

Opublikowano

Nie spi sie tylko tankuje %%%%%

Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Nie spi sie tylko tankuje %%%%%

Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka

oo panie dawno cie tu nie widzialem:decayed:

Opublikowano

Bylem na odwyku...rodzina zobaczyla ze uzaleznilem sie od forum i wszystkie goldeny wydaje na czesci do furki...ciekawe czy pomoglo :P

Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

eee to nie pomaga:decayed:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

bt5y.jpg

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.