Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany prosze o wycene

Zderzak przedni *belka *spryski *dokladka *s-line *boczne kratki

Ile moge za to wolac stan bardzo dobry, generalnie komplet bez srodkowej kratki?

SAM_1163.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hiszpan a myśmy czasem nie spotkali się przypadkiem w Ostrowie Wielkopolskim :whistling::whistling:(zlot):decayed:

Opublikowano

Zgadza sie:wink:

Opublikowano
:decayed: poznaję autko :wink: ostry jak diabli
Opublikowano

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/problem-moca-308621/#post3993802

Pomoże ktoś ?? czy to normalne aby z butem w podłodze przy max obrotach pokazywało niecałe 30% w grupie 003?

20140105 162312 - YouTube

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

tu jest mój pomiar

a tu przykładowy innej osoby

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

u niego lead jest prawie 100% a u mnie 9-11%

Opublikowano

no i znowu się nayebbałem :facepalm:

Opublikowano
Pany prosze o wycene

Zderzak przedni *belka *spryski *dokladka *s-line *boczne kratki

Ile moge za to wolac stan bardzo dobry, generalnie komplet bez srodkowej kratki?

http://s9.postimg.org/6xu5spi6z/SAM_1163.jpg

jak to ori s-line to tysiaka:wink:

Opublikowano
Pany prosze o wycene

Zderzak przedni *belka *spryski *dokladka *s-line *boczne kratki

Ile moge za to wolac stan bardzo dobry, generalnie komplet bez srodkowej kratki?

http://s9.postimg.org/6xu5spi6z/SAM_1163.jpg

jak to ori s-line to tysiaka:wink:

ten wózek ryje czaszke, obadany na żywo :jerk:hiszpan, co zagości na mordzie?

Opublikowano
no i znowu się nayebbałem :facepalm:

Dziwne by było jakbyś był trzeźwy :decayed:

Opublikowano
no i znowu się nayebbałem :facepalm:

Dziwne by było jakbyś był trzeźwy :decayed:

Majki za gęsto ząbki Ci się wysiały :grin:

Opublikowano

Jak kuźwa znowu myślałem że nie trzeźwiałeś a Ty dałeś ciała i przerwałeś ogień:grin::grin::grin:

Opublikowano

:hi:

Pany prosze o wycene

Zderzak przedni *belka *spryski *dokladka *s-line *boczne kratki

Ile moge za to wolac stan bardzo dobry, generalnie komplet bez srodkowej kratki?

http://s9.postimg.org/6xu5spi6z/SAM_1163.jpg

jak to ori s-line to tysiaka:wink:

ten wózek ryje czaszke, obadany na żywo :jerk:hiszpan, co zagości na mordzie?

:hi: Bedzie pakiet s4 . Sam nie wiem czy bardziej podoba mi sie s4czy s-line ale na sytej glebie bedzie gites , a druga sprawa to pewnie bedzie tam wiecej miejsca zeby wcisnac FMIC-a do 2.7

Opublikowano

jak by miał ktoś po taniości wkład lusterka kierowcy, fotochrom z tą czarną obwódką dookoła to dać mi PW :wink:

Opublikowano

\siwy \ty tez w Stavanger? nie wiesz o jakiejś pracy??

Opublikowano

Marcin siusiaku toz my z siwym bracia:decayed::decayed:

Opublikowano

haa Marcin siuisuak :grin:

Opublikowano

no wlasnie Marcin:polew::polew:

Opublikowano
1528710_249114141915573_1313093522_n.jpg
Opublikowano

Jebne obu i się skończy!!! :decayed:

Tomek zalatwcię mi jakąś robotę u was :-)

Opublikowano
Jebne obu i się skończy!!! :decayed:

Tomek zalatwcię mi jakąś robotę u was :-)

siusiak cicho być :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.