Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie jakie wycieraczki na przednia szybę polecacie ??

Ori Aero.

+1

kupiłem w salonie w styczniu 2012 i do dzisiaj ścierają bez najmniejszego nawet przeskoku. Nie marzą, nie skrzypią ogólnie warte wydanych plnów.

Inna sprawa, że na przedniej szybie mam powłokę hydrofobową więc wycieraczek używam tylko przy sporych prędkościach i mocnym deszczu.

:thumbup1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie jakie wycieraczki na przednia szybę polecacie ??

:hi:

Ja mam zalozone ori Aero i nie narzekam , tak jak inny kolega juz pisal dobrze sobie radza , nie skrzypia i nie marza ale zanim zalorzylem ori piora wycieraczek to po zalozeniu ramion od B7 zaczolem uzywac wycieraczki VALEO i tez naprawde godne polecenia , srednio wymienialem je co 2 lata gdzie w UK przy czestych deszczach jest to dobry wynik a wczesniejsze BOSCH-a musialem zmieniac co 6 miesiecy.

Opublikowano
No wszystko możliwe bo ciągle nowe pomysły wpadają do głowy:decayed:

te nowe pomysły to wszędzie w tą głowę wpadają :decayed:

Opublikowano

Panowie, możecie mi podpowiedzieć jakie 16" pod hamulce 320? Niestety moja felga nie pasi, testowałem dzisiaj u kumpla w 3.0tdi :(

Opublikowano
No wszystko możliwe bo ciągle nowe pomysły wpadają do głowy:decayed:

te nowe pomysły to wszędzie w tą głowę wpadają :decayed:

niech nie pjerdoli głupio tylko zapoda mje jako nutkje :banan:

Opublikowano

panowie nie ogarniam ja mam mijania w soczewce i nie bardzo moge sie dostac do zarowej a chcialem wynienic na osrama cool blue h7 mam tylko do drogowych (dlugich) wiec jaka mam wkoncu kupic zarowke ??

Opublikowano
Panowie, możecie mi podpowiedzieć jakie 16" pod hamulce 320? Niestety moja felga nie pasi, testowałem dzisiaj u kumpla w 3.0tdi :(

taki Ci wejdą : e964.jpg

sprzedam Ci komplet z nowymi oponami zimowymi założonymi w tym roku :decayed:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

No wszystko możliwe bo ciągle nowe pomysły wpadają do głowy:decayed:

te nowe pomysły to wszędzie w tą głowę wpadają :decayed:

niech nie pjerdoli głupio tylko zapoda mje jako nutkje :banan:

nutkę powiadasz , kurde brak czegoś ciekawego chwilowo :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Kaju łap:kox:

lx0y.jpg

Opublikowano
panowie nie ogarniam ja mam mijania w soczewce i nie bardzo moge sie dostac do zarowej a chcialem wynienic na osrama cool blue h7 mam tylko do drogowych (dlugich) wiec jaka mam wkoncu kupic zarowke ??

na mijania i na drogowych jest h7 jeśli nie masz xenonu, jak to nie możesz się dostać do żarówki mijania...? :doh:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Panowie, możecie mi podpowiedzieć jakie 16" pod hamulce 320? Niestety moja felga nie pasi, testowałem dzisiaj u kumpla w 3.0tdi :(

taki Ci wejdą : http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/46/e964.jpg

sprzedam Ci komplet z nowymi oponami zimowymi założonymi w tym roku :decayed:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

No wszystko możliwe bo ciągle nowe pomysły wpadają do głowy:decayed:

te nowe pomysły to wszędzie w tą głowę wpadają :decayed:

niech nie pjerdoli głupio tylko zapoda mje jako nutkje :banan:

nutkę powiadasz , kurde brak czegoś ciekawego chwilowo :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Kaju łap:kox:

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/853/lx0y.jpg

:polew: to Ty łap coś na rozluźnienie

:hi:

Opublikowano

dzięki :naughty::kox: a może wiesz gdzie mogę ściągnąć remixy tego typu właśnie ?

Opublikowano
panowie nie ogarniam ja mam mijania w soczewce i nie bardzo moge sie dostac do zarowej a chcialem wynienic na osrama cool blue h7 mam tylko do drogowych (dlugich) wiec jaka mam wkoncu kupic zarowke ??

na mijania i na drogowych jest h7 jeśli nie masz xenonu, jak to nie możesz się dostać do żarówki mijania...? :doh:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Panowie, możecie mi podpowiedzieć jakie 16" pod hamulce 320? Niestety moja felga nie pasi, testowałem dzisiaj u kumpla w 3.0tdi :(

taki Ci wejdą : http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/46/e964.jpg

sprzedam Ci komplet z nowymi oponami zimowymi założonymi w tym roku :decayed:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

No wszystko możliwe bo ciągle nowe pomysły wpadają do głowy:decayed:

te nowe pomysły to wszędzie w tą głowę wpadają :decayed:

niech nie pjerdoli głupio tylko zapoda mje jako nutkje :banan:

nutkę powiadasz , kurde brak czegoś ciekawego chwilowo :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Kaju łap:kox:

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/853/lx0y.jpg

:polew: to Ty łap coś na rozluźnienie

:hi:

ale h7 mam na dluch a one przy wlaczeniu mijania nie swieca sie tylko te w soczewce .. to jak w soczewce tez sa h7 ??

Opublikowano
dzięki :naughty::kox: a może wiesz gdzie mogę ściągnąć remixy tego typu właśnie ?

daj na pw

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

panowie nie ogarniam ja mam mijania w soczewce i nie bardzo moge sie dostac do zarowej a chcialem wynienic na osrama cool blue h7 mam tylko do drogowych (dlugich) wiec jaka mam wkoncu kupic zarowke ??

na mijania i na drogowych jest h7 jeśli nie masz xenonu, jak to nie możesz się dostać do żarówki mijania...? :doh:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Panowie, możecie mi podpowiedzieć jakie 16" pod hamulce 320? Niestety moja felga nie pasi, testowałem dzisiaj u kumpla w 3.0tdi :(

taki Ci wejdą : http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/46/e964.jpg

sprzedam Ci komplet z nowymi oponami zimowymi założonymi w tym roku :decayed:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

No wszystko możliwe bo ciągle nowe pomysły wpadają do głowy:decayed:

te nowe pomysły to wszędzie w tą głowę wpadają :decayed:

niech nie pjerdoli głupio tylko zapoda mje jako nutkje :banan:

nutkę powiadasz , kurde brak czegoś ciekawego chwilowo :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Kaju łap:kox:

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/853/lx0y.jpg

:polew: to Ty łap coś na rozluźnienie

:hi:

ale h7 mam na dluch a one przy wlaczeniu mijania nie swieca sie tylko te w soczewce .. to jak w soczewce tez sa h7 ??

o tym cały czas mówie :grin: na soczewce też jest H7

Opublikowano

taki Ci wejdą : http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/46/e964.jpg

sprzedam Ci komplet z nowymi oponami zimowymi założonymi w tym roku :decayed:

NIestety opony kupiłem nówki w tym sezonie :( Dałem ciała z 16"

http://images02.olx.pl/ui/9/13/34/1290059984_138950934_1-Zdjecia--Felgi-aluminiowe-16-AUDI-A4-A6-z-oponami-Michelin-20555-R16-1290059984.jpg

a takie wejdą? ma ktoś?

Opublikowano

ponoć też wejdą :wink:

Opublikowano

taki Ci wejdą : http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/46/e964.jpg

sprzedam Ci komplet z nowymi oponami zimowymi założonymi w tym roku :decayed:

NIestety opony kupiłem nówki w tym sezonie :( Dałem ciała z 16"

http://images02.olx.pl/ui/9/13/34/1290059984_138950934_1-Zdjecia--Felgi-aluminiowe-16-AUDI-A4-A6-z-oponami-Michelin-20555-R16-1290059984.jpg

a takie wejdą? ma ktoś?

wejdą ja taki miałem i wejdą na 100%

Opublikowano

Zakładał ktoś u siebie heble 312mm z 288mm? Czuć poprawę?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Zakładał ktoś u siebie heble 312mm z 288mm? Czuć poprawę?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak Ja zakladalem i moim osobistym zdaniem strata czasu i pieniedzy i lepiej odrazu wrzucic 320 lub 345mm

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Co tez zrobilem po jakims czasie i wpadly heble z S4 :naughty: i czuc za***ista roznice

Opublikowano

widzieli??

audi_tt_wnetrze_640.jpg

Opublikowano
Panowie, możecie mi podpowiedzieć jakie 16" pod hamulce 320? Niestety moja felga nie pasi, testowałem dzisiaj u kumpla w 3.0tdi :(

taki Ci wejdą : e964.jpg

Jjjjaaaaki za***isty PRECEL :grin:

Opublikowano

nie czaje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.