Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to moge podpis sygnatury zmienic

:banan::banan::banan::banan:

ramka carbon manual wlasnie dotarla :kox::kox::kox:

jest komplecik

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no to moge podpis sygnatury zmienic

:banan::banan::banan::banan:

ramka carbon manual wlasnie dotarla :kox::kox::kox:

jest komplecik

:thumbup1:

Opublikowano

Lukjar7, podlaczyc i zobaczyc. Glosnik nie ma polaryzacji. Jak podlaczysz w przeciwfazie to nie bedzie basu, bo sie bedzie niwelowal z reszta glosnikow niskotonowych. Podlacz, posluchaj, zmien kable i znow pisluchaj, zostaw jak Ci bardziej odpiwiada.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dudas307, dzięki za podpowiedz :) planowałem też w taki sposób doświadczalnie dojść :)

do tych co maja suba q5: macie wnękę koła zapasowego normalnie przykrytą plastikiem ? czy sama sruba w koło ? :)

Opublikowano
Opublikowano

polska nic dodac nic ujac

najlepiej dac se ryj oklepac i nie odzywac sie wogole bo jeszcze cie oskarza....:facepalm::facepalm::facepalm:

Cup Holder: 8E5 035 412 B

to podswietlany czy nie ?

Opublikowano

polska nic dodac nic ujac

najlepiej dac se ryj oklepac i nie odzywac sie wogole bo jeszcze cie oskarza....:facepalm::facepalm::facepalm:

Cup Holder: 8E5 035 412 B

to podswietlany czy nie ?

Podałeś numer głośnika.

Opublikowano

jest opcja żeby ktoś posprzątał ten temat ?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9tdi-s-line-webasto-bi-xenon-itp-311678/ ?

---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

jozek726 widzisz jakich specjalistów mamy na forum :)

Opublikowano

śmiech na sali :whistling:

Opublikowano
śmiech na sali :whistling:

Ciekawych rzeczy sie dowiedziałem całe auto mam malowane hehe (wszytko to bez oglądnięcia auta)

Opublikowano

nie da się ukryć że niektórzy ludzi mają pusto w głowie :grin:

Opublikowano
śmiech na sali :whistling:

Ciekawych rzeczy sie dowiedziałem całe auto mam malowane hehe (wszytko to bez oglądnięcia auta)

A,jak je,mieli z fabryki wydać? Bez malowania? :polew: uwielbiam Kupujących :polew:

Opublikowano

Siemka po krótkiej nieobecności. :wink:

Opublikowano

Rotor:slina:

1558424_10152132426699726_111312116_n.jpg

Opublikowano

:thumbdown:

:decayed:

tbmj.jpg

frw3.jpg

Opublikowano

A Ty już coś kupiłeś na lato jozeuszu?:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

U mnie bez zmian na ten sezon co do koła :wink:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

pwgo.jpg

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

http://a4-klub.pl/zamienie-oddam-104/atrapy-grillow-chrom-black-311604/

Opublikowano
Siemka po krótkiej nieobecności. :wink:

Jak droga?

turbo przedmuchales?

Opublikowano

Droga spoko. 10 h jazdy bylo. Pare gonitw było to turbo odżyło he. Prócz korków na Amsterdamie i zablokowanej autostradzie w Dreznie szło pięknie. Od piatku codziennie chlalem z kuzynem i mam dość. Dzisiaj leże w łóżku cały dzień tylko auto byłem opłacić :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.