Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z ryja całkiem jak moja:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pany kolejne ambiente dostępne :decayed: 45 z KW :hi:

Kolego a masz moze jakies zdjecie jak to swieci sobie w autku ? bo zainteresowany jestem :wink:

http://img.tapatalk.com/d/14/01/18/yqa4e3e7.jpg

http://img.tapatalk.com/d/14/01/18/a5a9u2ub.jpg

jedna dioda świeci delikatnie po siedzisku, druga na oparcie w miejsce podłokietnika. Nie razi w oczy pasażerów :hi:

Dzieki kolego , to co mowisz 45 zeta i bedzie moje ? , no jo ok to podaj mi na pw kolego jakies Twoje namiary na wplate kasiory i po weekendzie wplace.

:hi:

Opublikowano

Pany nie piszą na tym audizine coś o ALT?:whistling: Np czy zakładał ktoś do tego downpipe? Bo u nas to nikt tego moe tyka:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Witam, ktoś od Was ogarniał już dokładanie Q w B6? Z kim mogę się skontaktowac żeby wypytać o kilka rzeczy... Bo na allegro nie ma ciekawej sztuki z Q na pokładzie więc jak coś trzeba będzie dorezac.

Opublikowano
Witam, ktoś od Was ogarniał już dokładanie Q w B6? Z kim mogę się skontaktowac żeby wypytać o kilka rzeczy... Bo na allegro nie ma ciekawej sztuki z Q na pokładzie więc jak coś trzeba będzie dorezac.

Nosb:wink: a użytkownik np Adamooo:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nosb lub kolega kolchorz

Opublikowano
Witam, ktoś od Was ogarniał już dokładanie Q w B6? Z kim mogę się skontaktowac żeby wypytać o kilka rzeczy... Bo na allegro nie ma ciekawej sztuki z Q na pokładzie więc jak coś trzeba będzie dorezac.

Kasjan, czyli też zakładasz krawat? :kox:

Opublikowano
Witam, ktoś od Was ogarniał już dokładanie Q w B6? Z kim mogę się skontaktowac żeby wypytać o kilka rzeczy... Bo na allegro nie ma ciekawej sztuki z Q na pokładzie więc jak coś trzeba będzie dorezac.

Kasjan, czyli też zakładasz krawat? :kox:

No taka sytuacja wyszła :/ ale chcę BEXa dorwac, ale z Q to prawie nic nie ma. Wiec pozostaje kupno i dokładka Q.

Kaju tylko ciiiii :whistling:

Opublikowano
Witam, ktoś od Was ogarniał już dokładanie Q w B6? Z kim mogę się skontaktowac żeby wypytać o kilka rzeczy... Bo na allegro nie ma ciekawej sztuki z Q na pokładzie więc jak coś trzeba będzie dorezac.

Kasjan, czyli też zakładasz krawat? :kox:

No taka sytuacja wyszła :/ ale chcę BEXa dorwac, ale z Q to prawie nic nie ma. Wiec pozostaje kupno i dokładka Q.

Kaju tylko ciiiii :whistling:

szukaj dwóch od razu, jeden dla mnie :banan:

Opublikowano

+1

znam ten projekt na pamięć ale na audizine jest obszerniejszy :)

Jutro bede mial te progi DTM jak ona ma . Udalo sie wyrwac nowki w dobrej cenie

Opublikowano
Witam, ktoś od Was ogarniał już dokładanie Q w B6? Z kim mogę się skontaktowac żeby wypytać o kilka rzeczy... Bo na allegro nie ma ciekawej sztuki z Q na pokładzie więc jak coś trzeba będzie dorezac.

Kasjan, czyli też zakładasz krawat? :kox:

No taka sytuacja wyszła :/ ale chcę BEXa dorwac, ale z Q to prawie nic nie ma. Wiec pozostaje kupno i dokładka Q.

Kaju tylko ciiiii :whistling:

oj trochę ludzi szuka takiego bexa o Q już nie wspomnę :whistling: więc ciężka sprawa będzie kupić cos dobrego :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

k427.jpg

:kox:

Opublikowano
Witam, ktoś od Was ogarniał już dokładanie Q w B6? Z kim mogę się skontaktowac żeby wypytać o kilka rzeczy... Bo na allegro nie ma ciekawej sztuki z Q na pokładzie więc jak coś trzeba będzie dorezac.

Kasjan, czyli też zakładasz krawat? :kox:

No taka sytuacja wyszła :/ ale chcę BEXa dorwac, ale z Q to prawie nic nie ma. Wiec pozostaje kupno i dokładka Q.

Kaju tylko ciiiii :whistling:

oj trochę ludzi szuka takiego bexa o Q już nie wspomnę :whistling: więc ciężka sprawa będzie kupić cos dobrego :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/594/k427.jpg

:kox:

jechałem takim zestawieniem, jeszcze miało "pałerejt baj" robiony w kraju pochodzenia, zresztą jest tutaj na forum - powiem krótko: k**wa mać :kox::banan:

Opublikowano
Witam, ktoś od Was ogarniał już dokładanie Q w B6? Z kim mogę się skontaktowac żeby wypytać o kilka rzeczy... Bo na allegro nie ma ciekawej sztuki z Q na pokładzie więc jak coś trzeba będzie dorezac.

Kasjan, czyli też zakładasz krawat? :kox:

No taka sytuacja wyszła :/ ale chcę BEXa dorwac, ale z Q to prawie nic nie ma. Wiec pozostaje kupno i dokładka Q.

Kaju tylko ciiiii :whistling:

oj trochę ludzi szuka takiego bexa o Q już nie wspomnę :whistling: więc ciężka sprawa będzie kupić cos dobrego :kwasny:

No narazie nic mnie nie goni, najwyżej na BT pojadę ciuchcią ;P a tak serio to mam na oku w okolicy jednego BEXa ale właśnie bez Q no i w takim sobie stanie...

Opublikowano

ivpn.jpg

b6 oczywiście :naughty:

Opublikowano
:siema: panowie jakby ktoś potrzebował to mam dwie zwykłe lampy a4 b6 na graty po wypadku bo klosze połamane a cała reszta zachowana

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.