Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i LED czyta karty 32GB

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szybszy, nowszy, ekran led, czyta karty do 32gb.

Opublikowano
Panowie szybkie pytanie bo pamietam ze kiedys gdzies widzialem temat o tym ale nie moge znalezc. Przynajmniej z poziomu telefonu...

Czy jest jakas roznica w RNS-E LED i RNS-E bez LED?

I jezeli jest to jaka?

Oprocz tej ze pewnie ekran LED jest na technologi LEDOWEJ.

Pozdrawiam.

- procesor 800MHz (vs 400MHz w RNS I gen)

- rozdzielczość 800x480 (vs 400x240)

- obsługa kart SDHC do 32GB

- ekran podświetlany LED (vs CCFL)

- obsługa AMI

- obsługa graficznego systemu parkowania

Opublikowano

- obsługa graficznego systemu parkowania

to mnie jara :banan:
Opublikowano

hehe, ale koszt zrobienia tego jest nie mały

Opublikowano
hehe, ale koszt zrobienia tego jest nie mały

ale najwazniejsze ze jara:decayed:

Opublikowano

- obsługa graficznego systemu parkowania

to mnie jara :banan:

nie masz jeszcze :shock3:

Opublikowano

yokohama parada to będzie cicha opona??

Opublikowano
hehe, ale koszt zrobienia tego jest nie mały

Za emulator sobie trochę cenią :whistling: sterownik z A3 to koszt ok 200zł, z tyłu trzeba piny po przepinać przy czujnikach i kodowanie zmienić :wink:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

yokohama parada to będzie cicha opona??

Głośna i kiepska na mokrym...

Opublikowano
hehe, ale koszt zrobienia tego jest nie mały

Za emulator sobie trochę cenią :whistling: sterownik z A3 to koszt ok 200zł, z tyłu trzeba piny po przepinać przy czujnikach i kodowanie zmienić :wink:

a jest gdzieś DiY jakiś do tego??

(i seta dla H4merka:wink: )

Opublikowano

szkoda, a u kumho masz jakieś zdanie, np. model k39?? najważniejsze ma być cicha resztę przeżyje

Opublikowano
szkoda, a u kumho masz jakieś zdanie, np. model k39?? najważniejsze ma być cicha resztę przeżyje

Na kumho lata dydo i djim, dobry stosunek jakości do ceny :thumbup1:

Opublikowano

aha, no bo w opisie do samochodów klasy wyższej i sportowych

Opublikowano
hehe, ale koszt zrobienia tego jest nie mały

Za emulator sobie trochę cenią :whistling: sterownik z A3 to koszt ok 200zł, z tyłu trzeba piny po przepinać przy czujnikach i kodowanie zmienić :wink:

a jest gdzieś DiY jakiś do tego??

(i seta dla H4merka:wink: )

Na a4-freunde.de czytałem wątek, nie był to typowy DIY

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

aha, no bo w opisie do samochodów klasy wyższej i sportowych

Uniroyal RainSport 2 też całkiem spoko, a z mega cichych to polecam Yokohama db550

Opublikowano

- obsługa graficznego systemu parkowania

to mnie jara :banan:

nie masz jeszcze :shock3:

Nie ale jest zderzak pod pdc wiec pewnie wpadnie kiedyś.

Opublikowano
hehe, ale koszt zrobienia tego jest nie mały

Za emulator sobie trochę cenią :whistling: sterownik z A3 to koszt ok 200zł, z tyłu trzeba piny po przepinać przy czujnikach i kodowanie zmienić :wink:

a jest gdzieś DiY jakiś do tego??

(i seta dla H4merka:wink: )

Na a4-freunde.de czytałem wątek, nie był to typowy DIY

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

aha, no bo w opisie do samochodów klasy wyższej i sportowych

Uniroyal RainSport 2 też całkiem spoko, a z mega cichych to polecam Yokohama db550

chciałbym coś w okolicach 2000pln, ma być naciąg lekki więc wiadomo opona pewnie na max 2 sezony (mam nadzieję), rozmiar to na 70% 215 więc też mały wybór, dla mnie ważne by była cicha

Opublikowano

w takim stanie jak jest ? ..

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

no i oprócz podsufitki i listew na progi to gdzie ten s-line ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.