Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

:wink: wiem, że była tu stosunkowo nie dawno dyskusja na ten temat, ale wejdą na przód 19/8,5J ET35, a na tył 19/9,5J ET35? mam fajne na oku :naughty:

moje felgi mają takie parametry 19/8,5 et 35 z oponą 225/35/19 i 19/9,5 et 38 z oponą 235/35/19

przejechałem na tym zestawie już dwa sezony i wszystko jest ok. tył delikatnie przytrze jak auto maks obciążone i sie jakaś chopka trafi na drodze, przód nigdy nie przytarł.

zobacz sobie w temacie mojej audi jak to wygląda

na tyle bym miał 3mm bardziej wystawione, o takim setupie gum myślałem. dzięki za wypowiedź :hi: a jak z glebą u Ciebie?

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

zajrze wieczorem w temat, dzięki jeszcze raz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

-18,5

I dlaczego nie dziala moje wspaniałe / yebane wevasto

Siemka ;)

szkoda że mnie wczoraj nie było :doh:, byśmy popatrzyli, dzisiaj wpadaj po 17 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy da sie naprawic lusterko fotochrom? do połowy sobie znikło :decayed: cos słyszałem ze uzupełniaja ale czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy da sie naprawic lusterko fotochrom? do połowy sobie znikło :decayed: cos słyszałem ze uzupełniaja ale czy to prawda?

+1 Bo u mnie po prostu przestało"ściemniać":decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwalem na zlomie cala wiazke kabli z a4 od tylu do bezpiecznikow

kabli, wtyczek i pinow pod dostatkiem za 20 zl :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde akumulator mi pada :facepalm: wiem było tysiąc razy ale jaki kupić i np opłaca się kupować z allegro itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie też się dowiem, bo mi pada również, rano musiałem dłużej kręcić żeby odpalił :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił na miejscu bo jak padnie to trzeba się bawić w odsyłanie a to czas:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie masz rację tylko jaki kupić ?

Ja już w drugim aucie mam Boscha S5 - S4 wystarcza ale miałem dobrą cenę na ten niby lepszy, generalnie ludzie polecają Wartę i Centrę, ale wiadomo, każdy chwali swoje, brał bym to na co jest dłuższy okres gwarancji i dobra cena bo te nowe akumulatory to i tak wszystko na jedno kopyto i długo to nie wytrzyma :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy da sie naprawic lusterko fotochrom? do połowy sobie znikło :decayed: cos słyszałem ze uzupełniaja ale czy to prawda?

Tam są dwa kable, jeden od góry, drugi od dołu, może się któryś odlutował? Jakie lustro? z czujnikiem, czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centra Futura ma 3 lata gwarancji. W tym chyba dwu letnią opcję serwisu na tel- jak padnie akumulator to dzwonisz i przyjeżdżaja pomoc uruchomić auto - jakoś tak pisze w książeczce z aku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam kupie, dzis go naladuje i jak odwali mi taki numer jeszcze raz wylatuje;)

Wandej :kox:

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ekypa:hi:

pany jakie macie zdanie o hidach w halogenach ? nie zjara mi się tam coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...