Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

3916998043_1_1.jpg

jak wyglądają te listwy z tej strony ? tak jakoś chyba dziwnie co ? Może ma ktos fotę jak powinny wyglądać listwy i zaczepy ?

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siema :bry:

Opublikowano
http://s10.postimg.org/sq7fi024l/3916998043_1_1.jpg

jak wyglądają te listwy z tej strony ? tak jakoś chyba dziwnie co ? Może ma ktos fotę jak powinny wyglądać listwy i zaczepy ?

józek wstrzymaj sie troche , pewnie bede gonił swoje listwy s-line:decayed:

Opublikowano

spoko :wink: mi się nie pali :decayed: to pamiętaj o mnie :wink:

Opublikowano

Nie słyszał nikt o listwie S4 prawy przód ?

Opublikowano
Nie słyszał nikt o listwie S4 prawy przód ?

Ja słyszałem. Legendy mówią że taka istnieje:przebiegly:

Kupiłeś te 3szt z allegro?:whistling: Ja się zastanawiam nad tym

AUDI A4 S4 B7 S-LINE LISTWY NA DRZWI PUR NOWOŚĆ!!! (3899921806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
Nie słyszał nikt o listwie S4 prawy przód ?

będę pamiętał :wink:

Opublikowano
http://s10.postimg.org/sq7fi024l/3916998043_1_1.jpg

jak wyglądają te listwy z tej strony ? tak jakoś chyba dziwnie co ? Może ma ktos fotę jak powinny wyglądać listwy i zaczepy ?

To są laminaty :whistling:

Opublikowano
http://s10.postimg.org/sq7fi024l/3916998043_1_1.jpg

jak wyglądają te listwy z tej strony ? tak jakoś chyba dziwnie co ? Może ma ktos fotę jak powinny wyglądać listwy i zaczepy ?

józek wstrzymaj sie troche , pewnie bede gonił swoje listwy s-line:decayed:

Ja Ci kuźwa sprzedam...mam na nie wyłączność:naughty::decayed:
Opublikowano
http://s10.postimg.org/sq7fi024l/3916998043_1_1.jpg

jak wyglądają te listwy z tej strony ? tak jakoś chyba dziwnie co ? Może ma ktos fotę jak powinny wyglądać listwy i zaczepy ?

józek wstrzymaj sie troche , pewnie bede gonił swoje listwy s-line:decayed:

Ja Ci kuźwa sprzedam...mam na nie wyłączność:naughty::decayed:

Ty spadaj jedne już kupiłeś :baseball::baseball::baseball:

Opublikowano

Józek jak coś weźmiesz moje czorne:wink:

Opublikowano
http://s10.postimg.org/sq7fi024l/3916998043_1_1.jpg

jak wyglądają te listwy z tej strony ? tak jakoś chyba dziwnie co ? Może ma ktos fotę jak powinny wyglądać listwy i zaczepy ?

To są laminaty :whistling:

a to dobrze że mówisz :thumbup1: to ta aukcja

KOMPLET LISTW DRZWIOWYCH DO AUDI A4 S-Line (3916998043) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Józek jak coś weźmiesz moje czorne:wink:

wole srebrne :tongue4: a tak serio to się dogadamy jakoś :decayed:

Opublikowano
Józek jak coś weźmiesz moje czorne:wink:

wole srebrne :tongue4: a tak serio to się dogadamy jakoś :decayed::thumbup1:

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

Taka sytuacja......wchodzę do kibla w lokalu wyjmuję fiuta i zaczynam lać do pisuaru....oczywiście kulturalnie po ściance...ale pacze co to kuźwa tam stoi na środku pisuaru:eusathink: no to myślę naleje na to i zobaczę o co kaman...no i umarłem...tak głośno się śmiałem że myślałem że zaraz ktoś przyjdzie i pomyśli że idiota jakiś:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: ciekawe ile bramek yebnąłem:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

20140123_231951.mp4 - YouTube

Opublikowano

Zbrukałeś moją psychikę :polew:

Opublikowano

:hi:

Pany wie ktoś czy dekielek z obwódką chromowaną do gałki zmiany biegów występuje jak osobna część a jeśli tak to jaki ma nr ORI :question:

Opublikowano

chce ktoś logo 'quattro" na tylna klapę za 20 pln ?:wink:

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

:hi:

Pany wie ktoś czy dekielek z obwódką chromowaną do gałki zmiany biegów występuje jak osobna część a jeśli tak to jaki ma nr ORI :question:

a mów co potrzebujesz bo mam taki dekielek ? :wink:

Opublikowano

potrzebuję takiego dekielka bo mój już zajechany (chromik) a będę obszywał na nowo gałkę więc podeszło by idealnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.