Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie ma ktos xperie z?
Artur zapytaj tutaj o tym problemie co rozmawialiśmy http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/android-188723/

Chyba urologa :polew:

Opublikowano

Na glebę z nim ! :decayed:

na wiosne bedzie -30mm

jesli podoba ci sie taki wzor felgi to nie lepiej kupic ori DTMy ?

Te są ori audi za 1k, więc chyba warto

Opublikowano
Panowie ma ktos xperie z?
Artur zapytaj tutaj o tym problemie co rozmawialiśmy http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/android-188723/

Chyba urologa :polew:

Nie pyskuj bo Cię do wojskowego skieruję to zobaczysz jakie badania się przechodzi:grin::grin::grin:
Opublikowano
Panowie ma ktos xperie z?
Artur zapytaj tutaj o tym problemie co rozmawialiśmy http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/android-188723/

Chyba urologa :polew:

Nie pyskuj bo Cię do wojskowego skieruję to zobaczysz jakie badania się przechodzi:grin::grin::grin:

Prosze sie schylic i odkaszlnac :polew:

Opublikowano

wladi nie jest źle, daj do jakiegoś lakiernika i Ci powie dokladnie :wink:

Opublikowano
UWAGA!! wladi rozsyła na fejsie wirusa :whistling:
Kuźwa ktoś mi wysłał wirusa a teraz samoczynnie się wysyła więc nie otwierajcie linku ode mnie:kwasny:
Opublikowano
Panowie czy imo z B7 da się przypisać do B6,czy trzeba przekładać pestkę??

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

chodzi o kluchyk

te pestki są jednorazowego zapisu. musi być nowa.

w kluczyku z b7 mam dziewicę :wink:

to rżnij te suke :banan:

Panowie to jak jest z tym imo:wink:

Opublikowano
Panowie czy imo z B7 da się przypisać do B6,czy trzeba przekładać pestkę??

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

chodzi o kluchyk

te pestki są jednorazowego zapisu. musi być nowa.

w kluczyku z b7 mam dziewicę :wink:

to rżnij te suke :banan:

Panowie to jak jest z tym imo:wink:

zgadza Ci się numer kluczyka? zgadza się MCE? pestka pusta, więc kodujesz i bangladesz :banan:

Opublikowano

i taką odpowiedz chciałem

więc tylko zostaję grot dociąć :naughty:

:hi:

Opublikowano
UWAGA!! wladi rozsyła na fejsie wirusa :whistling:
Kuźwa ktoś mi wysłał wirusa a teraz samoczynnie się wysyła więc nie otwierajcie linku ode mnie:kwasny:

otwieracie c**je muje słoneczka gimbuzjalistek to wam sie c**jstwa na kompach ryrają.

Opublikowano
UWAGA!! wladi rozsyła na fejsie wirusa :whistling:
Kuźwa ktoś mi wysłał wirusa a teraz samoczynnie się wysyła więc nie otwierajcie linku ode mnie:kwasny:
kolo u nas do roboty przyniósł antywirusa to aż z espanioli z centrali dzwonili kto 3kompy trojanem załatwił :polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

jak ktoś zamawiając auto wiedział że jeździ jak pipka to sobie domówił

Opublikowano
:grin: ok. dzięki
Opublikowano
Panowie czy imo z B7 da się przypisać do B6,czy trzeba przekładać pestkę??

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

chodzi o kluchyk

te pestki są jednorazowego zapisu. musi być nowa.

w kluczyku z b7 mam dziewicę :wink:

to rżnij te suke :banan:

Panowie to jak jest z tym imo:wink:

pestka z kluczyka B7 nie podejdzie pod B6

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

Panowie ma ktos xperie z?
Artur zapytaj tutaj o tym problemie co rozmawialiśmy http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/android-188723/

Chyba urologa :polew:

Nie pyskuj bo Cię do wojskowego skieruję to zobaczysz jakie badania się przechodzi:grin::grin::grin:

Prosze sie schylic i odkaszlnac :polew:

jak się przyjmowałem do MON- u 16 lekarzy chyba miałem :facepalm:

Opublikowano

Az tak sie im spodobales czy odpowiedniej chochli nie mieli :decayed:

Opublikowano
Az tak sie im spodobales czy odpowiedniej chochli nie mieli :decayed:

Nie ma lekko jak się wydaje :dziura:

Opublikowano

pestka z kluczyka B7 nie podejdzie pod B6

jak MCE się zgadza, czyli ten nowszy, numer klucza z B7 odpowiedni i pestka jest nowa, to nie zakodujesz? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.