Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pestka z kluczyka B7 nie podejdzie pod B6

jak MCE się zgadza, czyli ten nowszy, numer klucza z B7 odpowiedni i pestka jest nowa, to nie zakodujesz? :wink:

a co ma MCE do tego kaju :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaju ma pewnie na myśli moduł komfortu:decayed:

Opublikowano

aaaj, ale prochów doj**ałem :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

ide spać bo mnie już tarza :grin:

Opublikowano

jak MK jest ok kluczyk bedzie działał,otwieranie zamykanie ale pestkę z klucza B7 nie przypiszesz do B6 - inna generacja immo :kox:

Opublikowano
jak MK jest ok kluczyk bedzie działał,otwieranie zamykanie ale pestkę z klucza B7 nie przypiszesz do B6 - inna generacja immo :kox:

MK miałem na myśli, a doj**ałem jak dzik w sosne z MCE. nie ma c**ja, ide spać :grin:

Opublikowano

pestka z kluczyka B7 nie podejdzie pod B6

jak MCE się zgadza, czyli ten nowszy, numer klucza z B7 odpowiedni i pestka jest nowa, to nie zakodujesz? :wink:

Jezeli piszecie "nowa pestka" to macie na mysli TRANSPONDER ?

A nie mozna przelozyc transpondera z kluczyka od B6 do B7 ? tak jak w tym DIY B7 Key Fob for B6 DIY

Opublikowano

Tydzień się na nie czailem ale stanhttp://allegro.pl/fotele-audi-s4-recaro-i3919157519.html

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

Wstawać Pijaki :polew:

Opublikowano
Koledzy mili

podajcie jakie macie kodowanie na tel i adaptacje kanalow 133 i 134

cos z majkiem mam nie tak a i teraz po nacisnieciu PTT jakis inny glos baby mam i tylko komendy na tel przyjmuje a reszta gdzies poszla w pi.....

znajdzie ktos 5 mi nzeby to dla mnie sprawdzic ?

bo mnie kur... bierze jak cos nie dziala a powinno

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witka:hi:

Wczoraj literek jd na 3 osoby i monopoly:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Tydzień się na nie czailem ale stanhttp://allegro.pl/fotele-audi-s4-recaro-i3919157519.html

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

Wstawać Pijaki :polew:

Siemanko, no po letkim czyszczeniu powinny być kox:kox::thumbup1:
Opublikowano
UWAGA!! wladi rozsyła na fejsie wirusa :whistling:

wysyła jakies małolaty z wielkimi cyckami:decayed:

Opublikowano
UWAGA!! wladi rozsyła na fejsie wirusa :whistling:

wysyła jakies małolaty z wielkimi cyckami:decayed:

Liczyłem na to że Hammer stary zbok otworzy tego wirusa:polew::polew::polew:
Opublikowano
UWAGA!! wladi rozsyła na fejsie wirusa :whistling:

wysyła jakies małolaty z wielkimi cyckami:decayed:

Liczyłem na to że Hammer stary zbok otworzy tego wirusa:polew::polew::polew:

Jestem za stary na takie głupoty :decayed:

Opublikowano
UWAGA!! wladi rozsyła na fejsie wirusa :whistling:

wysyła jakies małolaty z wielkimi cyckami:decayed:

Liczyłem na to że Hammer stary zbok otworzy tego wirusa:polew::polew::polew:

Jestem za stary na takie głupoty :decayed:

:grin::grin::thumbup1:
Opublikowano
UWAGA!! wladi rozsyła na fejsie wirusa :whistling:

wysyła jakies małolaty z wielkimi cyckami:decayed:

Liczyłem na to że Hammer stary zbok otworzy tego wirusa:polew::polew::polew:

Jestem za stary na takie głupoty :decayed:

:grin::grin::thumbup1:

To Ty byle gdzie swojego wacka wkładasz i potem hivisa innym wysyłasz :decayed::grin:

Opublikowano

siema zule:decayed:kto pil wczoraj reka do gory?:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.