Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

http://s10.postimg.org/sq7fi024l/3916998043_1_1.jpg

jak wyglądają te listwy z tej strony ? tak jakoś chyba dziwnie co ? Może ma ktos fotę jak powinny wyglądać listwy i zaczepy ?

To są laminaty :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

http://s10.postimg.org/sq7fi024l/3916998043_1_1.jpg

jak wyglądają te listwy z tej strony ? tak jakoś chyba dziwnie co ? Może ma ktos fotę jak powinny wyglądać listwy i zaczepy ?

józek wstrzymaj sie troche , pewnie bede gonił swoje listwy s-line:decayed:

Ja Ci kuźwa sprzedam...mam na nie wyłączność:naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s10.postimg.org/sq7fi024l/3916998043_1_1.jpg

jak wyglądają te listwy z tej strony ? tak jakoś chyba dziwnie co ? Może ma ktos fotę jak powinny wyglądać listwy i zaczepy ?

józek wstrzymaj sie troche , pewnie bede gonił swoje listwy s-line:decayed:

Ja Ci kuźwa sprzedam...mam na nie wyłączność:naughty::decayed:

Ty spadaj jedne już kupiłeś :baseball::baseball::baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s10.postimg.org/sq7fi024l/3916998043_1_1.jpg

jak wyglądają te listwy z tej strony ? tak jakoś chyba dziwnie co ? Może ma ktos fotę jak powinny wyglądać listwy i zaczepy ?

To są laminaty :whistling:

a to dobrze że mówisz :thumbup1: to ta aukcja

KOMPLET LISTW DRZWIOWYCH DO AUDI A4 S-Line (3916998043) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Józek jak coś weźmiesz moje czorne:wink:

wole srebrne :tongue4: a tak serio to się dogadamy jakoś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek jak coś weźmiesz moje czorne:wink:

wole srebrne :tongue4: a tak serio to się dogadamy jakoś :decayed::thumbup1:

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

Taka sytuacja......wchodzę do kibla w lokalu wyjmuję fiuta i zaczynam lać do pisuaru....oczywiście kulturalnie po ściance...ale pacze co to kuźwa tam stoi na środku pisuaru:eusathink: no to myślę naleje na to i zobaczę o co kaman...no i umarłem...tak głośno się śmiałem że myślałem że zaraz ktoś przyjdzie i pomyśli że idiota jakiś:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: ciekawe ile bramek yebnąłem:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

20140123_231951.mp4 - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany wie ktoś czy dekielek z obwódką chromowaną do gałki zmiany biegów występuje jak osobna część a jeśli tak to jaki ma nr ORI :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce ktoś logo 'quattro" na tylna klapę za 20 pln ?:wink:

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

:hi:

Pany wie ktoś czy dekielek z obwódką chromowaną do gałki zmiany biegów występuje jak osobna część a jeśli tak to jaki ma nr ORI :question:

a mów co potrzebujesz bo mam taki dekielek ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: czekaj zaraz Ci foto zapodam

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

IMG_5142.jpg

IMG_5146.jpg

tak wygląda kapsel co ja mam, w jednym miejscu zaznaczyłem gdzie zostało ciut podważone śrubokrętem, nie wygląda z góry źle, podejrzewam jak wciśniesz nie będzie w ogolę widać. Chrom jest ladny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce ktoś logo 'quattro" na tylna klapę za 20 pln ?:wink:

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

Ja. PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszał nikt o listwie S4 prawy przód ?

Ja słyszałem. Legendy mówią że taka istnieje:przebiegly:

Kupiłeś te 3szt z allegro?:whistling: Ja się zastanawiam nad tym

AUDI A4 S4 B7 S-LINE LISTWY NA DRZWI PUR NOWOŚĆ!!! (3899921806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ja rozmawiałem właśnie z lakiernikiem swoim odnoścnie materiału i powiedział że jeśli będzie to PUR albo ABS to nie będzie żadnej fuszerki jak jest z tymi spojlerami allegrowymi więc pewnie się zdecyduję jeśli nie dorwę listewek s line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak auto dostanie lekko w kufer to dyskwalfikuje się je całkowicie? Dostało naprawde lekko z tym że tam gdzie zapas podłoga jest delikatnie pogięta, na co ewentualnie zwrócić uwagę....zawieszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak auto dostanie lekko w kufer to dyskwalfikuje się je całkowicie? Dostało naprawde lekko z tym że tam gdzie zapas podłoga jest delikatnie pogięta, na co ewentualnie zwrócić uwagę....zawieszenie?

Ta. Tył jest najgorszy bo zara trzeba spawac i wycinaxt. Moja też była w tylny blotnik walnieta ale jak zobaczyłem że podłoga cala bo nawet zderzak się ostał to wziąłem:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...