Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

grzanie dupek wyrezane do konca:kox::banan::banan:

malo co mi jaj nie usmazylo jak jechalem po swoja pania do pracy :grin::grin:

teraz tylko dolozyc przekaznik do grzania szyby i gotowe

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:drinks::drinks::drinks:

kurde mrozi i idzie coraz bardziej w dół :facepalm:

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/62/fvl1.jpg

u mnie na fisie już pokazuje -11 :decayed: , na szczęście nie mam problemów z odpalaniem i otwieraniem szyb łącznie automatyczną klapą :decayed: , a za to pięknie dymi na wydechu :grin::grin:

a Tobie co się z fejsbuczkiem stało?

a no zniknąłem :decayed: , szczerze usunąłem konto bo potrzebuję trochę odpoczynku od FB :whistling:

Opublikowano

a Tobie co się z fejsbuczkiem stało?

a no zniknąłem :decayed: , szczerze usunąłem konto bo potrzebuję trochę odpoczynku od FB :whistling:

taki zapierdol tam miałeś? :naughty:

Opublikowano

a Tobie co się z fejsbuczkiem stało?

a no zniknąłem :decayed: , szczerze usunąłem konto bo potrzebuję trochę odpoczynku od FB :whistling:

taki zapierdol tam miałeś? :naughty:

A nie było widać? :decayed:

Opublikowano

84zu.png

może by tak na wiosnę takie koło zarzucić :kox::kox::kox:

Opublikowano

a Tobie co się z fejsbuczkiem stało?

a no zniknąłem :decayed: , szczerze usunąłem konto bo potrzebuję trochę odpoczynku od FB :whistling:

taki zapierdol tam miałeś? :naughty:

A nie było widać? :decayed:

troszkę odpoczynku od fb musi być :decayed: ,a co do a4 klubu to nie odpuszczam :decayed: zakochałem się w nim :whistling:

Opublikowano

trociny by sie sypały przy rąbaniu :grin:

Opublikowano

a jak:decayed:

Opublikowano

Kurfa:kox: tylko pewnie nie na fotach to góra celulitu i dupnych znarszczek:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie co może być nie tak , jadę se swoja furmanką, silnik rozgrzany od 10 min na 90 C , włączam ogrzewanie na HI bądź 28, 25,23 stopnie w trybie ECO bądź klimy i z nawiewów leci ledwo chłodne powietrze zamiast buchać gorącym, przecież przy ustawionej temp 28 stopni to jaja powinny mi się pocić a ja w kapturze i rękawiczkach jadę ....

Opublikowano

siadla by ci na klate to bys nic nie powiedzial:grin:

Opublikowano
Panowie co może być nie tak , jadę se swoja furmanką, silnik rozgrzany od 10 min na 90 C , włączam ogrzewanie na HI bądź 28, 25,23 stopnie w trybie ECO bądź klimy i z nawiewów leci ledwo chłodne powietrze zamiast buchać gorącym, przecież przy ustawionej temp 28 stopni to jaja powinny mi się pocić a ja w kapturze i rękawiczkach jadę ....

Zapowietrzona nagrzewnica :whistling:

Opublikowano
siadla by ci na klate to bys nic nie powiedzial:grin:

Kierwa ale euro-członkiem to nie wiemy czy do połowy posladow by dojechał:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
Panowie co może być nie tak , jadę se swoja furmanką, silnik rozgrzany od 10 min na 90 C , włączam ogrzewanie na HI bądź 28, 25,23 stopnie w trybie ECO bądź klimy i z nawiewów leci ledwo chłodne powietrze zamiast buchać gorącym, przecież przy ustawionej temp 28 stopni to jaja powinny mi się pocić a ja w kapturze i rękawiczkach jadę ....

Zapowietrzona nagrzewnica :whistling:

a jak ja odpowietrzyć? sensownie domowym sposobem na ulicy?

Opublikowano
Panowie co może być nie tak , jadę se swoja furmanką, silnik rozgrzany od 10 min na 90 C , włączam ogrzewanie na HI bądź 28, 25,23 stopnie w trybie ECO bądź klimy i z nawiewów leci ledwo chłodne powietrze zamiast buchać gorącym, przecież przy ustawionej temp 28 stopni to jaja powinny mi się pocić a ja w kapturze i rękawiczkach jadę ....

Zapowietrzona nagrzewnica :whistling:

a jak ja odpowietrzyć? sensownie domowym sposobem na ulicy?

tu jest wszystko ładnie opisane , niby w b5 ale w b6 robi sie tak samo

[b5 ADR] Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia) page 4

przy okazji można zobaczyć jak wyglądało stare forum :naughty::naughty:

Opublikowano
Panowie co może być nie tak , jadę se swoja furmanką, silnik rozgrzany od 10 min na 90 C , włączam ogrzewanie na HI bądź 28, 25,23 stopnie w trybie ECO bądź klimy i z nawiewów leci ledwo chłodne powietrze zamiast buchać gorącym, przecież przy ustawionej temp 28 stopni to jaja powinny mi się pocić a ja w kapturze i rękawiczkach jadę ....

Zapowietrzona nagrzewnica :whistling:

a jak ja odpowietrzyć? sensownie domowym sposobem na ulicy?

tu jest wszystko ładnie opisane , niby w b5 ale w b6 robi sie tak samo

[b5 ADR] Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia) page 4

przy okazji można zobaczyć jak wyglądało stare forum :naughty::naughty:

nie zaszkodzi podłączyć też vaga i sprawdzić jakie błędy masz w 08-klimatronik.

Możliwe, że silniczek klap uwalony...

Opublikowano

Ktoś tutaj ogarnia Niemiecki?:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.