Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja mam z A3 i jest elegancka nie wiem o co Wam chodzi...ładnie się prezentuje i wcale nie jest plastykowa:facepalm:

+1

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Ja mam z A3 i jest elegancka nie wiem o co Wam chodzi...ładnie się prezentuje i wcale nie jest plastykowa:facepalm:

nie znasz się :punish::decayed::wink:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

sam mam u siebie z A3 :kox:

mi tez jakos nie chce sie placic tyle kasy za galke

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Ja mam z A3 i jest elegancka nie wiem o co Wam chodzi...ładnie się prezentuje i wcale nie jest plastykowa:facepalm:

nie znasz się :punish::decayed::wink:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

sam mam u siebie z A3 :kox:

biore ta od a3 :D

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Robiłem ten mod 2 tyg temu wszystko jest ok nawet ładnie spasował mi mieszek nie było z nim aż takiego problemu tylko wsadziłem go do ciepłej wody i normalnie wszedł na ramkę z A4 tylko tak skóra na mieszku jest cieńsza i przez to powstaję szpara między tą chromowaną obwódką mi to tam nie przeszkadza i kapselek też łatwo przełożyć jak ktoś ma 5b wystarczy suszarką podgrzać bo tam jest taśma 2stronna :wink: Był mały problem z przytwierdzeniem tego mieszka do ramki ale dało się radę

W ASO 135zł chyba bez zniżek :naughty:

na allegro widzialem z kapslami 5 i 6 b

do wrzatku ja wkladales czy np 50 stopni ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie czy stalówka 16 cali ET37 7J wejdzie na 1.8T 312mm ?

Opublikowano
Ja mam z A3 i jest elegancka nie wiem o co Wam chodzi...ładnie się prezentuje i wcale nie jest plastykowa:facepalm:

Do mnie nie ma z A3 :thumbdown:

Opublikowano
Panowie czy stalówka 16 cali ET37 7J wejdzie na 1.8T 312mm ?

Lekko

Opublikowano
Ja mam z A3 i jest elegancka nie wiem o co Wam chodzi...ładnie się prezentuje i wcale nie jest plastykowa:facepalm:

wystarczy 2-3 razy troszkę natłuścić i zapolerować i jest jak ori :wink:

Opublikowano
Panowie czy stalówka 16 cali ET37 7J wejdzie na 1.8T 312mm ?

Lekko

każda stalówka 16 wejdzie ? a ET jakie max ?

bo słyszałem że niektóre felgi mogą mieć problem..

Opublikowano
Panowie czy stalówka 16 cali ET37 7J wejdzie na 1.8T 312mm ?

Lekko

każda stalówka 16 wejdzie ? a ET jakie max ?

bo słyszałem że niektóre felgi mogą mieć problem..

312 to masz zacisk jak jabłko :decayed: myślę że ET 45 max

Opublikowano

A ja chyba zaparkuje sobie to ;)

pusazu9e.jpg

3uga8etu.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Taaa Ty se zapakuj nie powiem co:grin::grin::grin:

Opublikowano

marcin tylko nie przesadz z tym pakowaniem:grin:

Opublikowano

Mam to w kupnie. Ake chyba za wielkie jak do mojego klekota

Jeszcze takie sa

u2yqy3ag.jpg

Opublikowano

W jakiej dziupli robiłeś te zdjęcia:whistling::polew::polew:

Opublikowano

Powiem szczerze nawet graty do aston Martina sa ;) wszystkie nowe gabloty

Opublikowano

Panowie do samopoziomowania xenonu są 4 czujniki ?

Opublikowano

Chyba tylko na tylnych wahaczach :whistling:

Opublikowano

na przednim i tylnim lewa strona

Opublikowano
Roznica w jakosci miedzy ta z a3 a ori a4 pikowana jest bo mialem taka z a3 i kupiłem nowke z4 i nie żałuje :wink:

zacznijmy od tego że ta gała z A3 to sztuczna skóra, A4 to full skóra. 4 krotna różnica w cenie nie wynika z niczego :whistling:

Opublikowano

aha 2 sztuki lewa to kierowcy czy pasażera? bo mam zawsze z tym problem :kwasny:

Opublikowano

kierowcy jozek:facepalm::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.