Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łocap :banan:

a ta d*pa wujek na mape spojrzałem , poyebalo mi sie z kozienicami:facepalm: tam mam w ciul:kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łocap :banan:

a ta d*pa wujek na mape spojrzałem , poyebalo mi sie z kozienicami:facepalm: tam mam w ciul:kwasny:

:grin:

Opublikowano
Niestety mam moja antene podlaczobe tylko pod jedno zlacze wiec. Wiec co mam zrobic jak bys mi wyjasnil. Biorac ze kabel antenowy mam B6 a nie B7

powinienes miec dwie anteny zwykla + diversty , zeby wpiac diversity w rnsa potzrena Ci przejsciówka:wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

jest tu ktoś z Kędzierzyna-Koźla, żeby mi coś odebrać? :whistling:

daleko niemam wujek:decayed:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Graty juz na podwórku , wiec niedługo sie przekonam:banan::banan::banan:

No mam taka przejsciowke ale tak zeby podlaczyc sie do mojego kabla antenowego ale do rns wpinam tylko jedna wtyczke a rozumie ze z rns powinienem wyprowadzic dwie tak jak jest oryginalnie i oba te kabelki zdlaczyc w jeden do przelotki ktora wpinam do mojego kabla antenowego czy dobrze to rozumie.

Opublikowano

No mam taka przejsciowke ale tak zeby podlaczyc sie do mojego kabla antenowego ale do rns wpinam tylko jedna wtyczke a rozumie ze z rns powinienem wyprowadzic dwie tak jak jest oryginalnie i oba te kabelki zdlaczyc w jeden do przelotki ktora wpinam do mojego kabla antenowego czy dobrze to rozumie.

dokładnie:wink:

Opublikowano

No mam taka przejsciowke ale tak zeby podlaczyc sie do mojego kabla antenowego ale do rns wpinam tylko jedna wtyczke a rozumie ze z rns powinienem wyprowadzic dwie tak jak jest oryginalnie i oba te kabelki zdlaczyc w jeden do przelotki ktora wpinam do mojego kabla antenowego czy dobrze to rozumie.

dokładnie:wink:

Czyli dokladnie tak jak na pogladowym rysunkunesenaze.jpg

Opublikowano
Karwa jakiś łańcuchów na wywieszają człowiek spokojnie nie może skoczyć po browara:polew::polew::polew::polew:

:grin::grin::grin:

Graty juz na podwórku , wiec niedługo sie przekonam:banan::banan::banan:

:kox::kox::kox: tylko żeby ciut śniegu Ci napadało :wink:

Opublikowano

U mnie sniegu tej zimy chyba nie zobacze....:kwasny:

Opublikowano

na razie to też szału z tym śniegiem nie było, troche spadło, teraz jest tak twardy że szok :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

Panowie jak zdemontować tapicerkę bagażnika żeby dojść do mechanizmu wycieraczki żebym czegoś nie rozwalił ? :decayed:

Opublikowano

józek ciągniesz od szyby prostopadle, mocno.. nic nie powinno jebnąć chociaż kto wie.. mi nie jebło :grin:

Opublikowano
jak zdemontować tapicerkę bagażnika żeby dojść do mechanizmu wycieraczki żebym czegoś nie rozwalił ? :decayed:

images?q=tbn:ANd9GcRs87r_hesjZf3Xq4h33wuacBFm836OxHSFeVPp0tR0E3rTnw9G

Opublikowano

spróbuje jutro :decayed: kaj tym boschem to ja paznokcie obcinam, b6 jet delikatniejsze :grin:

Opublikowano

wycieraczka kaputt ?

Opublikowano

chciałem zaślepić ją :wink:

Opublikowano

ja jutro robią tą operację :D gdzie kupowałeś zaślepkę?

Opublikowano

standardowo allegro :decayed:

Opublikowano

Józek najpierw wykręć wszystkie śruby są też tam gdzie trójkąt a potem szarpiesz, tapicerka jest na metalowych spinakach:wink:

:naughty::naughty::naughty::naughty:

b3qb.jpg

Opublikowano

cieżko się wyszarpuje ale powinno dać radę. Ja się trochę męczyłem ale w końcu pusciło

Opublikowano
Józek najpierw wykręć wszystkie śruby są też tam gdzie trójkąt a potem szarpiesz, tapicerka jest na metalowych spinakach:wink:

:thumbup1: i ponoć tą zaślepkę trochę na silikon :wink:

Opublikowano
na razie to też szału z tym śniegiem nie było, troche spadło, teraz jest tak twardy że szok :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

Panowie jak zdemontować tapicerkę bagażnika żeby dojść do mechanizmu wycieraczki żebym czegoś nie rozwalił ? :decayed:

Bylo kupic sedana i po sprawie :decayed:

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.