Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

jozek726 z tą tapicerką tylnej klapy dasz sobie spokojnie radę :wink: wystarczy porządnie szarpnąć na początku i będzie git :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-awx-demontaz-tapicerki-klapy-bagaznika-avant-14529/ :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć z rana. Niby,piatek a,ja,jutro do roboty :doh:

Ale ...uj ważne że dziiaj grill s4/sline przyjdzie. Jak,sie demontuje grill z klapy?? :bag:

Opublikowano
Cześć z rana. Niby,piatek a,ja,jutro do roboty :doh:

Ale ...uj ważne że dziiaj grill s4/sline przyjdzie. Jak,sie demontuje grill z klapy?? :bag:

podniesz maskew do góry i wszystko bedziesz widział...po bokach są takie zaczepy

Opublikowano
:siema::siema:
Opublikowano
:hi::naughty:
Opublikowano
:siema: jeszcze 7.5 h i weekend:decayed:
Opublikowano
Cześć z rana. Niby,piatek a,ja,jutro do roboty :doh:

Ale ...uj ważne że dziiaj grill s4/sline przyjdzie. Jak,sie demontuje grill z klapy?? :bag:

+1:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

kilka zaczepow odginasz i schodzi pieknie raz dwa

Opublikowano
:siema::siema:

Nie potrafie z telefonu wyslac ci pw ze zdjeciem wiec wysylam jeszcze raz tu czy dobrze sie zrozumielismy.anasajaj.jpg

Opublikowano

:siema:

kurcze mam juz dosyć tej zyebaney angielskiej pogody

jak do pracy to słońce a jak wolne to deszcz

:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
:siema:

kurcze mam juz dosyć tej zyebaney angielskiej pogody

jak do pracy to słońce a jak wolne to deszcz

:facepalm::facepalm::facepalm:

wspomnienia :decayed: jak robiłem kiedyś na hand car wash to przez całą zmianę słońce dawało i klientów od chu.. a jak czas zawijać do domu to nagle deszcz :facepalm:

Opublikowano
:siema::siema:

Nie potrafie z telefonu wyslac ci pw ze zdjeciem wiec wysylam jeszcze raz tu czy dobrze sie zrozumielismy.http://img.tapatalk.com/d/14/02/07/anasajaj.jpg

Rychu dawaj foty czewonego furacza. Uwielbiam ten kolor

Ps zaje..techniczny rysunek :polew:

Opublikowano
:siema::siema:

Nie potrafie z telefonu wyslac ci pw ze zdjeciem wiec wysylam jeszcze raz tu czy dobrze sie zrozumielismy.http://img.tapatalk.com/d/14/02/07/anasajaj.jpg

Rychu dawaj foty czewonego furacza. Uwielbiam ten kolor

Ps zaje..techniczny rysunek :polew:

tak zaczynali inżynierowie z Ingolstadt :kox:

Opublikowano
:siema::siema:

Nie potrafie z telefonu wyslac ci pw ze zdjeciem wiec wysylam jeszcze raz tu czy dobrze sie zrozumielismy.http://img.tapatalk.com/d/14/02/07/anasajaj.jpg

no nietak :wink: z rnsa masz 2 gniazda obok siebie , jeden kabelek leci do głownej anteny z tym okrągłym wtykiem , drugi ma isc do anteny diversity , wez wyciagnij rnsa i cyknij fotke koncówek anten jakie masz w aucie:wink: jesli sie okaze ze niemasz diversity w co watpie to zobacz czy na koncówce przy radiu niemasz zamienionych kabelków:wink:

Opublikowano

image.jpg

Przesadzil z tym zdarzakiem:facepalm:

Opublikowano

pany sa 2 lotki do sedana na klape ori po 300 , ktos chetny:wink:

Opublikowano

no wieś tańczy i śpiewa:facepalm:

Opublikowano
:siema::siema:

Nie potrafie z telefonu wyslac ci pw ze zdjeciem wiec wysylam jeszcze raz tu czy dobrze sie zrozumielismy.http://img.tapatalk.com/d/14/02/07/anasajaj.jpg

no nietak :wink: z rnsa masz 2 gniazda obok siebie , jeden kabelek leci do głownej anteny z tym okrągłym wtykiem , drugi ma isc do anteny diversity , wez wyciagnij rnsa i cyknij fotke koncówek anten jakie masz w aucie:wink: jesli sie okaze ze niemasz diversity w co watpie to zobacz czy na koncówce przy radiu niemasz zamienionych kabelków:wink:

Kiedy masz czas na przeczyszczenie mi rnsa mordo?:naughty:

Opublikowano

Kiedy masz czas na przeczyszczenie mi rnsa mordo?:naughty:

moze byc i jutro :decayed:

Opublikowano

Kiedy masz czas na przeczyszczenie mi rnsa mordo?:naughty:

moze byc i jutro :decayed:

Następna sobota by mnie interesowała:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.