B6 DIVISION

Nosb

Ja na wiosnę planuje poszukać BEX'a w Q i w s-line :D Mam nadzieję że mi się uda. Moją A4 dostanie żona:)

BEX, Q, S-Line itp. Mam, dorwałem, pochwalę się w odpowiednim czasie w "Moje Audi" :thumbup1: Powodzenia :wink:

i jeszcze "pałerejt baj" - k**wa jak to jedzie :banan:

• Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jozek726

• Wandej

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

i jeszcze "pałerejt baj" - k**wa jak to jedzie :banan:

Nie pamiętam już czego on tam jest "Powered By.." ale zapierdziela jak przecinak :grin:

Patryś takie czasy, że żona naśladuje :)

Wiem, że nie będzie łatwo ani tanio, ale myślę że warto. Brakuje mi turbo benzyny :) Znalazłem całkiem niezłe 1.9tdiQ to i znajdę to :)

daj jakieś foto podglądowe, nie mów że czerwony jest ? :naughty:

niestety nie, ale przegoniłem mu to - potwierdzam, za***rdala :banan:

Patryś takie czasy, że żona naśladuje :)

pewnie że znajdziesz, tylko trochę czasu i chęci :wink:

daj jakieś foto podglądowe, nie mów że czerwony jest ? :naughty:

k**wa, właśnie, że nie :thumbdown: Ale z drugiej strony.. Ile to roboty? Jak znajdę folię w dobrym prajsie to będzie Nagaro lub Czerwony.

Najważniejsze, że Avant :whistling:

A zdjęć nie ma, póki go nie doprowadzę do stanu odpowiedniego, by się pochwalić, a nie doprowadzę jej do takiego stanu póki nie sprzedam swojej B5, a nie sprzedam B5 póki nie jej nie wystawię, a nie wystawię jej póki potrzebuję samochód na codzień.. i kółko się zamyka :grin: Póki co, zbieram graty :decayed:

BTW. Śmieszny przebieg + książka serwisowa + wyciągnięta kompletna historia serwisowa przed sprzedażą + na wszystko rachunki od prawie 4 lat.. :grin: Jak ślepej kurze ziarno się trafiła :wink:

Najważniejsze, że Avant :whistling:

wyjdź! :disgust: czekaj przyjedziesz, uchleje Cie i podsune do podpisania lewą umowe kupna sprzedaży :grin:

Najważniejsze, że Avant :whistling:

Szczęście, że podsuniesz mi tylko umowę.. :polew:

Był czerwony, był.. Ale bez Q + Automat :disgust:

ten : http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/b6-bex-red-bex-s-line-slo-zaczynamy-316031/ :decayed:

haha możliwe, bo troche miał gościu w kolejce osób po mnie jak bym nie wziął :D

ale Q i manual wjedzie może :D

A gdzie tam :naughty: