Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czy maty grzewcze z przednich foteli będą pasowały do tylnej kanapy?

tak:decayed:

O Ty cfaniaczku byłem pewien że nie, sorki za mój błąd:decayed:

tyle ze nie działaja jak ori ale sie da:naughty:

No tak Ty to wszystko przerobisz...nawet z pralki zrobisz webasto:grin::grin::grin:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czy maty grzewcze z przednich foteli będą pasowały do tylnej kanapy?

tak:decayed:

O Ty cfaniaczku byłem pewien że nie, sorki za mój błąd:decayed:

tyle ze nie działaja jak ori ale sie da:naughty:

Co masz na myśli, że nie działają jak ori? Bo mam na oku i mam chęć wyrezać grzania dupska z tyłu :wink:

Opublikowano

Eeee kurcze dobrze sie sklada bo mam pralke zepsuta hehe to kiedy rezamy webasto

Opublikowano

nimaja czujnika zajecia siedziska:wink:

Opublikowano

tyle ze nie działaja jak ori ale sie da:naughty:No tak Ty to wszystko przerobisz...nawet z pralki zrobisz webasto:grin::grin::grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

wladi:grin::polew: ty jak cos wymyslisz

kurcze teraz wiem czemu ostatnio nowej pralki szukales :facepalm::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
nimaja czujnika zajecia siedziska:wink:

Trzeba będzie ganiać ludzi żeby sobie włączali i wyłączali :grin:

Opublikowano
wladi:grin::polew: ty jak cos wymyslisz

kurcze teraz wiem czemu ostatnio nowej pralki szukales :facepalm::polew::polew::polew::polew:

A jak:decayed:
Opublikowano
wladi:grin::polew: ty jak cos wymyslisz

kurcze teraz wiem czemu ostatnio nowej pralki szukales :facepalm::polew::polew::polew::polew:

A jak:decayed:

:polew::polew::grin: mam cie

Opublikowano

Dzięki za szybką odpowiedź:wink: domin79 a maty tak samo się montuję jak z przodu?

Opublikowano
Dzięki za szybką odpowiedź:wink: domin79 a maty tak samo się montuję jak z przodu?

tak to samo:wink:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

Czy maty grzewcze z przednich foteli będą pasowały do tylnej kanapy?

tak:decayed:

O Ty cfaniaczku byłem pewien że nie, sorki za mój błąd:decayed:

tyle ze nie działaja jak ori ale sie da:naughty:

No tak Ty to wszystko przerobisz...nawet z pralki zrobisz webasto:grin::grin::grin:

no i sie zaczeło zadnej frani juz niema na aledr:grin::grin::grin:

Opublikowano

a panele sterowania są pod kolor plastików czy tylko czarne?

Opublikowano
a panele sterowania są pod kolor plastików czy tylko czarne?

chodzi o franie czy na powaznie:grin::grin:

Opublikowano

Domin a jakie maty pod recaro tył pasują? tak żeby było jak oryginał ?

Opublikowano
a panele sterowania są pod kolor plastików czy tylko czarne?

chodzi o franie czy na powaznie:grin::grin:

:polew: na poważnie, bo może u mnie hurtem by się to zrobiło...? i tak pół wnętrza przecież będziemy na zewnątrz wy***rdalać...

Opublikowano
a panele sterowania są pod kolor plastików czy tylko czarne?

chodzi o franie czy na powaznie:grin::grin:

:polew: na poważnie, bo może u mnie hurtem by się to zrobiło...? i tak pół wnętrza przecież będziemy na zewnątrz wy***rdalać...

to sa rózne kolory paneli:wink:

Opublikowano
Domin a jakie maty pod recaro tył pasują? tak żeby było jak oryginał ?

jak ori to musiałbys przeszycia liczyc i z tylnej kanapy dorwac jakies ori:wink:

Opublikowano
a panele sterowania są pod kolor plastików czy tylko czarne?

chodzi o franie czy na powaznie:grin::grin:

:polew: na poważnie, bo może u mnie hurtem by się to zrobiło...? i tak pół wnętrza przecież będziemy na zewnątrz wy***rdalać...

to sa rózne kolory paneli:wink:

no to znasz temat nic więcej nie muszę mówić :decayed:

Opublikowano

no to znasz temat nic więcej nie muszę mówić :decayed:

o kuzwa tydzien wczesniej musze jechac na zlota:grin::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.