Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taka sytuacja 6apabuqy.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Domin ogarnales blad z tej wtyczki???

Ps.Pusciles radyjko do mnie?

własnie dzis ogarnolem rure:decayed:

a radyjko w poniedzialek poleci:wink:

Opublikowano

desperados??

Opublikowano
Domin ogarnales blad z tej wtyczki???

Ps.Pusciles radyjko do mnie?

własnie dzis ogarnolem rure:decayed:

a radyjko w poniedzialek poleci:wink:

To podpowiedz,bo zbieram sie do mojego bledu:wink:

Opublikowano

ja tez smigam deperadoska wiec wasze zdrowie i pozdro dla Bartasa:wink:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Domin ogarnales blad z tej wtyczki???

Ps.Pusciles radyjko do mnie?

własnie dzis ogarnolem rure:decayed:

a radyjko w poniedzialek poleci:wink:

To podpowiedz,bo zbieram sie do mojego bledu:wink:

ja to zrobiłem tak :

poniewaz ta wtyczka ma taki chaczyk i jak sie dobrze nie zapnie pierwszy raz to haczyk leci w piz.... i trzyma sie na sztuke

i teraz dwie opcje , albo nowa kostka albo wywalasz ten ruszajacy sie bialy plasticzek i wsuwasz samą kostke a na wierzch dajesz kropelke kleju:wink:

Opublikowano

a ja mam Zlatyj Bazant :wink: - zdrowka

Opublikowano
dawaj:wink:

Jaki czas?

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Umnie heineken dzisiaj grany:kox:

Opublikowano

Jaki czas?

--\

srodkowoeuropejski:grin::grin: a tak na powaznie dobrze by było jakbys przed 13 dojechal:decayed: a i byle nie o 8:grin:

Opublikowano

Jaki czas?

--\

srodkowoeuropejski:grin::grin: a tak na powaznie dobrze by było jakbys przed 13 dojechal:decayed: a i byle nie o 8:grin:

Jak zwykle pasuje:kox: wezme Ci próbkę własnej roboty tym razem:naughty:

Opublikowano

Dzisiaj tylko Desperados ale jutro.....jak Gosia pozwoli mu pić.....:decayed:

Opublikowano
Panowie pomoże ktoś - na bank macie jakis magików którzy mają dojścia

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/potrzebny-schemat-podnosnikow-szyb-317406/

Domin może ty pomożesz?

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-schematy-ukladow-elektrycznych-zlacza-wiazki-piny-dane-151516/ luknij tu:wink: adokładnie to szukasz schematu dla samych silniczków czy typowo jakos pod elektryke szyb cy cuś:naughty:

Opublikowano

Już to czytałem a ale jakoś tego rozszyfrować po polsku nie daje rade

Opublikowano

Wladi Ty widze wszystkich na ten koniec Polski spraszasz i kazesz im pić ten wstrętny alkohol:decayed: Równy gość jestes:kox:

Opublikowano

Ale dzięki

Opublikowano
Wladi Ty widze wszystkich na ten koniec Polski spraszasz i kazesz im pić ten wstrętny alkohol:decayed: Równy gość jestes:kox:
Eeee ja nikogo nie spraszam poprostu jestem gościnny jak chcesz to wpadaj opierdolimy co nie co:naughty::drunk::decayed::decayed:
Opublikowano
Wladi Ty widze wszystkich na ten koniec Polski spraszasz i kazesz im pić ten wstrętny alkohol:decayed: Równy gość jestes:kox:
Eeee ja nikogo nie spraszam poprostu jestem gościnny jak chcesz to wpadaj opierdolimy co nie co:naughty::drunk::decayed::decayed:

Bądź w lato w Ostrowie to sie mordę umoczy:naughty: Tylko strach potem kobicie dac auto na glebie i 19':bag:

Opublikowano
Wladi Ty widze wszystkich na ten koniec Polski spraszasz i kazesz im pić ten wstrętny alkohol:decayed: Równy gość jestes:kox:
Eeee ja nikogo nie spraszam poprostu jestem gościnny jak chcesz to wpadaj opierdolimy co nie co:naughty::drunk::decayed::decayed:

wladi miałeś być na mojej wigilii :D

Opublikowano
Wladi Ty widze wszystkich na ten koniec Polski spraszasz i kazesz im pić ten wstrętny alkohol:decayed: Równy gość jestes:kox:
Eeee ja nikogo nie spraszam poprostu jestem gościnny jak chcesz to wpadaj opierdolimy co nie co:naughty::drunk::decayed::decayed:

wladi miałeś być na mojej wigilii :D

Ale że co bo nie kojarze:decayed:
Opublikowano
zakladam kiere b7, kto podpowie w ktorej miejsca wlozyc piny od zasilania poduchy przy tym laczniku 4 pin ? ew poda nr to zadzwienie i wytlumaczy :)

Tak jak bylo w starej kostce. Pin 1 i 2

kolejność dowolna ?

zara ci foto pokaze:wink:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/03/01/ame2esud.jpg

Dzięki Domin :)

podłączone wszystko już, fajna sprawa ta kiera b7 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.