Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wystarczy delikatnie podpilowac i jest malinka:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wystarczy delikatnie podpilowac i jest malinka:wink:

dużo ? :wink:

Opublikowano
wystarczy delikatnie podpilowac i jest malinka:wink:

dużo ? :wink:

minimalnie... b7 ma 3 stop owalny a b6 kańciaty, i stąd ta różnica - dosłownie parę ruchów pilnikiem :wink:

Opublikowano

dokladnie:wink:

Opublikowano

dziękować, muszę dorwać gdzieś taką lotkę w dobrej cenie :wink:

Opublikowano
panowie ma ktos numer dywanikow szarych ciemnych do naszych wozidel?

AM to czarne sa a szare?

przód

8E1061225E

do tego kilkanaście rodzajów kolorów . Szary (jasnoplatynowy) ma kod 3K2

tył

8E0061226E

:hi: dzieki

Opublikowano

a co się stało z Fr0styyy że już nic tu nie pisze , sprzedał B6

widzę że się loguje ale dawno go tu nie widziałem , nie to żebym tęsknił :decayed: ale ....

Opublikowano
dziękować, muszę dorwać gdzieś taką lotkę w dobrej cenie :wink:
Ja też szukam:decayed: chcesz być znowu drugi?:grin:
Opublikowano

eXBVZOl.jpg

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

dziękować, muszę dorwać gdzieś taką lotkę w dobrej cenie :wink:
Ja też szukam:decayed: chcesz być znowu drugi?:grin:

spindalaj, będę pierwszy teraz, chyba ze będzie za drogo to możesz zabrać pierwszy :tongue4:

Opublikowano

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają:naughty::decayed::decayed:

Opublikowano

moze was zszokuje ale ja wczoraj wrocilem do ori grillow czarnych zamiast esowych, moze bym je opchnal :whistling: zalezy jakie oferty by byly

dolny jest dociety do ramki sline gora wiadomo nie ruszana

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

a co się stało z Fr0styyy że już nic tu nie pisze , sprzedał B6

widzę że się loguje ale dawno go tu nie widziałem , nie to żebym tęsknił :decayed: ale ....

pisal cos chyba 2-3 dni temu ze robote zmienia chyba

Opublikowano
:thumbup::thumbup::thumbup:
Opublikowano

panowie będzie to w jakimś sensie wiocha jak założę na deskę rozdzielczą listwę z napisem quattro :dziura:

a raczej q nie mam w planach

mowa o listwach RS4 :kox::jerk:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

moze was zszokuje ale ja wczoraj wrocilem do ori grillow czarnych zamiast esowych, moze bym je opchnal :whistling: zalezy jakie oferty by byly

dolny jest dociety do ramki sline gora wiadomo nie ruszana

a ty co :shock3:

Opublikowano
panowie będzie to w jakimś sensie wiocha jak założę na deskę rozdzielczą listwę z napisem quattro :dziura:

a raczej q nie mam w planach

mowa o listwach RS4 :kox::jerk:

E tam wiocha przecież tylko Ty będziesz o tym wiedział że nie masz Q:polew:
Opublikowano
panowie będzie to w jakimś sensie wiocha jak założę na deskę rozdzielczą listwę z napisem quattro :dziura:

a raczej q nie mam w planach

mowa o listwach RS4 :kox::jerk:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

moze was zszokuje ale ja wczoraj wrocilem do ori grillow czarnych zamiast esowych, moze bym je opchnal :whistling: zalezy jakie oferty by byly

dolny jest dociety do ramki sline gora wiadomo nie ruszana

a ty co :shock3:

nie bedzie wioska

jak sa ladne to bierz je bo masz je w dobrej kasie :kox:

a ja nic taka zmiana :wink:

Opublikowano
a co się stało z Fr0styyy że już nic tu nie pisze , sprzedał B6

widzę że się loguje ale dawno go tu nie widziałem , nie to żebym tęsknił :decayed: ale ....

Parę dni temu widziałem jak jechał swoim paździochem :decayed:

Opublikowano
a kto mi powie czy sprzegło z BRD podejdzie P&P do awx??

Nie podejdzie.

AWX ma skrzynie 5 i mniejszą średnicę tarczy - 228mm.

BRD i AVF to skrzynia 6 i ta sama średnica tarczy - 240mm.

a podziekował to uderzam do dzika po awx`owe :decayed:

Opublikowano
a kto mi powie czy sprzegło z BRD podejdzie P&P do awx??

Nie podejdzie.

AWX ma skrzynie 5 i mniejszą średnicę tarczy - 228mm.

BRD i AVF to skrzynia 6 i ta sama średnica tarczy - 240mm.

a podziekował to uderzam do dzika po awx`owe :decayed:

Daj znać jaki prajs Ci dał może coś urwę u siebie niżej:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.