Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wrzuć foto, to coś się zaradzi, samej podciętej góry też pstryknij :wink:

Mam na aucie:kwasny: Chyba może za slabo podcięty jest. Chyba oddam go do jakiegos spawacza plastiku żeby mi skleil to i wyrównał i oddam do malowania:whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wandej klej go będziesz drugi po mnie z takim zdesiem:naughty::wink:

Opublikowano

Pany czy ktos robil adaptacje RNS-E Led crackowanym VAG 409? W zakladce About pokazuje mi ze jest aktywowany a kiedy chce zmienic kodowanie wyskakuje informacja ze wersja jest nie pelna i nie mozna zmienic adaptacji... mam VCDS'a 11.11.3 ale ten nie laczy sie z RNS-E LED, VAG 311 tez nie laczy sie z radiem (za niska wersja - probuje sie laczyc, w glosnikach slychac trzaski ale nie ma polaczenia).

Opublikowano
Wandej klej go będziesz drugi po mnie z takim zdesiem:naughty::wink:

Ale Ty masz ori górę więc łatwiej a u mnie nie wiem jak to wyjdzie:kwasny:

Opublikowano

Temat VAG'a nieaktualny - zainstalowalem VCDS Lite 1.0 i poszedl ze starym kablem KKL.

Opublikowano
Pany potrzebuje górę zderzaka s-line pod spryski. Próbuje ten swój skasować jak należy z dokladka ale to chyba nie możliwe:kwasny:

tez dlatego ja swoj zwykly pod spryski opylilem, poczekam na s-line i wtedy bedzie jak trzeba

Opublikowano

Aj tam Panowie wszystko mozna, wydlubalem zwykla gore pod spryski z dokladka i tak to prezentuje sie, wlasnie moduje lampy wkladam tam jakies przetwornice i bedzie jazda ;)quvyjutu.jpge9ututeb.jpg

Opublikowano
Aj tam Panowie wszystko mozna, wydlubalem zwykla gore pod spryski z dokladka i tak to prezentuje sie, wlasnie moduje lampy wkladam tam jakies przetwornice i bedzie jazda ;)http://img.tapatalk.com/d/14/03/30/quvyjutu.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/03/30/e9ututeb.jpg

od razu inne autko:thumbup1:

Opublikowano

panowie ile nowy dolny grill sline?

Opublikowano

~400zł ASO

Opublikowano
:kwasny: no ok a były całe czarne?
Opublikowano

tak, są z chromem albo z czarnym

Opublikowano

:hi:dzięki za info

trza chyba będzie zamówić :whistling:

Opublikowano

u mnie tak samo :/

Opublikowano
:hi:dzięki za info

trza chyba będzie zamówić :whistling:

Masz numery :wink:

430 zł o ile mnie pamięć nie myli za cały czarny :facepalm:

8E0 807 647 D 01C - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (kratka czerń satynowa, ramka chrom)

8E0 807 647 E 5PV - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (cały czarny)

Opublikowano

taniej dostaniemy jak dwa zamówimy:grin::facepalm:

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

:hi:dzięki za info

trza chyba będzie zamówić :whistling:

Masz numery :wink:

430 zł o ile mnie pamięć nie myli za cały czarny :facepalm:

8E0 807 647 D 01C - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (kratka czerń satynowa, ramka chrom)

8E0 807 647 E 5PV - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (cały czarny)

jeszcze raz dzięki :wink:

czekam co ubezpieczalnia wymyśli :whistling::facepalm: i biorę się za zakup:wink:

Opublikowano

a coś to narobiła? :whistling:

Opublikowano
Wandej klej go będziesz drugi po mnie z takim zdesiem:naughty::wink:

Eee. Ja tu czuwam

Opublikowano

Ok lampy w xenony poszly... Tylko nie mam nikogo do pomocy by zaslepki wlozyc w spryskiwacze na zderzaku :/ adedyjy4.jpg

Opublikowano
a coś to narobiła? :whistling:

grilla to już w zeszłym roku straciłam:facepalm: na kocie:whistling: jak to józek się śmiał to jego menda była:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.