Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no z dystanse to zartowałem :decayed:no mi sie wydaje ze opona 225 to maks co podejdzie przy 9" i et 30

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z 225 lepiej będzie przy 9':decayed:

Opublikowano

ktoś chce zderzak s4 avant tył za 500? bez pdc

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

z 225 lepiej będzie przy 9':decayed:

ok :decayed:

Opublikowano
z 225 lepiej będzie przy 9':decayed:

ok :decayed:

:hi::wink:

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

akurat mam 9' u siebie :naughty:

Opublikowano
z 225 lepiej będzie przy 9':decayed:

ok :decayed:

:hi::wink:

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

akurat mam 9' u siebie :naughty:

tak patrze, żę szukasz sline pod pdc i xenon... s4 pod xenon Cie nie interesuje? :decayed:

Opublikowano

bardziej mi się sline widzi :wink:

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

s4 z 2,5w gnoju by się trochę gryzło :grin:

Opublikowano

fela weszla ;p

DSC_0178.jpg

DSC_0180.jpg

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
z 225 lepiej będzie przy 9':decayed:

przy et30 to bym poszedł w 215/35/19, tył na 225 będzie kiepsko wyglądał bo felga już wystaje poza nadkole, przy węższej oponie może być znacznie lepiej

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Witam kawa i czas brac sie za papierki arbeit arbeit :/

Opublikowano
mam pytanie: Czy w xenonach jeśli jedna przetwornica jest na 12 pinow a druga (lewa) jest na 4 piny ma to jakieś znaczenie??

niema pozatym ze jeden zarnik masz d1s a drugi d2s:wink:

dlaczego 12 i 4 są pod d1s

nie, mam 2 x 1 ds :) sprawa wygląda nastepująco. Miałem małą przygodę z sarną. Lewa lampa była do wymiany bo poszła lekka "pajęczynka". Po jakimś czasie lewa lampa mrugała. Wymieniłem oba żarniki na d1s osram. Po paru dniach nie świeci mi prawa lampa. Okazało się że padła się przetwornica. Z racji tego że dostałem starą lewą lampe z powrotem, popatrzyłem na nią i była w niej przetwornica (po prostu mechanik wymienił całą lampe i oddał mi starą). Wsadziłem ją do lampy prawej. Świeci, długo się nie nacieszyłem bo po 2 dniach znowu nie świeci prawa lampa. I zobaczyłem że w wymienianej lampie przetwornica jest na 12 pin a w prawej (ta co mi sie pali) 4 pin.

Opublikowano

podejrzewam ze kupiłes nieori zarniki i stad ten cały ambaras z przetwornicami :kwasny: te 12 pinowe sa ciut odporniejsze na nieori zarniki

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Koles312 jak juz staniesz przed koniecznoscia wymiany przetwornic zastanow sie nad zmiana na inne niz Valeo, najlepiej z toyoty avensis Koito i wtedy bedziesz mogl kupic zarniki jakie chcesz bez obaw o przetwornice :)

---------- Post dopisany at 07:48 ---------- Poprzedni post napisany at 07:45 ----------

Na przetwoornice Valeo to moga pozwolic sobie Deutche bo u nich nie ma zalewu podrob jak u nas i ich stac jechac do serwisu na wymiane zarnikow na nowe i nie musza nawet glowic sie czy beda to ori czy nie zarniki. Na polskie warunki Valeo przetwornice to kupa :D

Opublikowano

:siema:

:kawa: z rana w pracy :kox:

Opublikowano

Witam:hi: Ten zderzak AUDI A4 S-LINE 8E5 04 -07 TYŁ TYLNI TYLNY ZDERZAK (4047551695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to jest od b6 sedan/avant czy b7 sedan/avant? Na s line też mi nie wygląda.... Podpowie ktoś?

Opublikowano
Witam:hi: Ten zderzak AUDI A4 S-LINE 8E5 04 -07 TYŁ TYLNI TYLNY ZDERZAK (4047551695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to jest od b6 sedan/avant czy b7 sedan/avant? Na s line też mi nie wygląda.... Podpowie ktoś?

B7

Kaju ta fela będzie z przodu trochę wystawać:kwasny:

Opublikowano

Dzięki :wink:

Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.