Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Marcinku dlaczego na H niet , przeciez to modul HIGH wiec ......

bo ma Q na sell i paczy przyciąć :grin:

Coś się nam Marcin sknera zrobił chyba na polerkę zabrakło:tongue4:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurfa dziś wszystko wychodzi że wladiego przycinam :wink: i mam moduł Q na handel :wink:

Opublikowano
czeee wszystkim mam pytanie czy INTRFEJS BLUTOOTH o nr 8P0 862 335 H mozna kupic bedzie lista kontaktów itp. cena 299 czy to dobra cena???

Kontaktów niet

są kontakty,mam takowego w aucie:wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/

poszukaj na forum Czaki ostatnio miał bt wystawionego

Pewnie zalezy od telefonu jaki sie ma ;)

Najlepiej kupic Q

Tel z androidem to wystarczy z C i wszytko jest :whistling:

Opublikowano

oki dzieki pany :)

Opublikowano

Nie potrzebuje ktoś panelu do alarmu...ile wogóle za to można wziąć...

gupy4yqu.jpg

Opublikowano

5 zeta:decayed:

Opublikowano

I trzeci przycisk do otwierania klapy z tylu :P

Opublikowano

Słyszał ktos o firmie CHARAKTER czy jakos tak ktora stylizującego jakies body zewnętrzne w audi ??

Opublikowano

Gdzieś mam na dysku ich katalog, przedni zdeś jest si :decayed::wink:

Opublikowano

Panowie pomoże ktoś? Dzisiaj wrzuciłem radio z LG do auta nim wpadnie RNS-E bo nagrywanie płyt już mnie denerwowało. Muszę jeszcze ogarnąć kable które są od stacyjki bo nie wyłącza mi się radio jak wyciągam kluczyk. Zamieniałem czerwony z żółtym ale nic nie dawało jak było zmostkowane też nic. Kto się na tym zna? :wink:

Opublikowano
Niema kabelka od stacyjki , przy radiu masz staly prad bo wylanczaja go cany , musisz sobie doprowadzic ze stacyjki kabelek

Aha. To będę musiał podjechać do mojego elektryka żeby mi ogarnął bo ja nie będę się pchał chyba że ktoś posiada jakieś foto gdzie się wpiąć. :decayed:

Opublikowano

Józek dzięki za spota:thumbup:

Opublikowano
Józek dzięki za spota:thumbup:

A reszta to co??

Opublikowano
Józek dzięki za spota:thumbup:

A reszta to co??

reszta to c**j, bo tylko józek od niego mundur kupił :grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
Józek dzięki za spota:thumbup:

A reszta to co??

reszta to c**j, bo tylko józek od niego mundur kupił :grin:

Spoko Kaju nie martw się Bieniek mi wypominał przy wszystkich więc jest ok :thumbup:

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

Dzięki wszystkim i Bieniek Tobie też że dupe ruszyłeś :thumbup: nawet Trzacha się załapał

yvy8e3a5.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.